Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

aşık olmaktan nefret etmek

OutTrader

Öne çıkan mesajlar

şu anda bi kabus gördüm ve yataktan firladim..dün dostta bi kız görmüştüm şu ilahi varlıklardan..ben hemen kendimden gectim igrenc bi ruh haline burundum kızla göz göze geldim..kız arkasını döndü gitti!!!yanı sanki benden korktu yada o kadar kusmukumki kacti[o kadarda deil]simdi ruyamda bu kizi gordum yanimdada kankalardan sanerixx[ruyada] "bi daha goremicen kızı nihahahhaha" dio o sırada kan ter icinde uyandim..yani beni nie cezalandiriyorlar şuçum ne..[hline]Mors certa et hora certa
Sosyal ağlarda paylaş

-Nefr abi aşk la nefret bir arada olursa sevdigime neyi nasıl söylerim?

said:
Nefr, 19 May 2003 11:04 tarihinde demiş ki:
"Mantığımla değil yüreğimle konuştum" demek istiyorsun sanırım?

-Süfersin ;)

said:
Nefr, 18 April 2002 11:44 tarihinde demiş ki:
Yutmam ben, superim...

-Eywallah... :]

;)[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!
Delikanlı deler geçer(!)[Kısa Zamanlı imza uzatması]
Sosyal ağlarda paylaş

delirdim galiba gecenin bu saatinde blackmore'dan crowning of the kingi actim kulakliktan dinliorum bangir bangir ingiliz havasinda..sesi fazla acmisim annem gelmis yanima bisiler soyluo ben anlamadim duyamadim kulakliktan sonra kulagimi sarkinin hafif bolumune gelince annemin dirdirini duydum ve "aaaaa ne oluo" die bagirip yataga dogru atladim...ehehe delirdim herhalde!annemin ilk tepkiside "delisin herhalde" oldu..[hline]Mors certa et hora certa
Sosyal ağlarda paylaş

Delirmek istiyorsan dogru yoldasın devamlı kendine delirdim deliriyorum diye telkin yaparak. Senin problemin ise klasik gençlik problemleri. Müzigi yüksek sesle dinlemek delilik degildir. Aksine kendini rahatlatmaktır. Sadece beyninin içini müzikle doldurarak diger düşünceleri atarsın. Faydalıdır tavsiye edilir.[hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına bende karşıyım

Sosyal ağlarda paylaş

bişey olmaz kardeş merak eyleme sen o kızı değil başkasını görürsün olmadı bi başkasını olmadı bi başkasını... ööle sürüp gider elbet bigün dank eder kafana dersin ulan bu kaçıncı kız artık gidip bari biriyle tanışayım yani bana oldu ordan biliyorum artık gördüğüm(yaş olarak yakın tabi :) ) her kıza direk gidip konuşuyorum yüzsüzlükte denebilir ama zannetmiyorum onun için arkadaşlar tanışılması gereken bi kız görürlerse bana haber veriyorlar gidiyorum sonra beni kızın üstüne salıyorlar olay bitiyo hep aynı hikaye :D[hline]The secret of success in life is for a person to be ready when his opportunity comes: DİSRAELİ
Sosyal ağlarda paylaş

OUTTRADER:bide topic neden garbage onu acıkla bide neden duzgunce konusulan bi topice garbage die saldiriosun kim sana topicleri garbage ilan etme yetkisi verdi garbage olsaydi zaten moderatorler garbagelamazmiydi..tmm kustum ofkemi bi daha yapma lutfen..

LoL..:)bence garbage dır .. sence degildir. baskasinca baska biseydir.
bu fikrimide belirtirim. kim sana topicleri garbage ilan etme hakkını vermiş demişsin. sana kim verdiki benim görüşlerime mudahale etme hakkını..? moderator olsaydı bunu diyen afedersin eşşek gibi boyun egcektin.. ayrıca garbage a atılan bundan cok guzel seylerde var bunu bil..alcak sesle konus.[hline]Love is an act of blood and i'm bleeding.
DiMarziolu Strat Squier satılıktır.
Sosyal ağlarda paylaş

hiç bir kız ilahı varlık değildir onu söylüyüm.
ha o ilahı varlıksa o zaman sen de ilahı varlıksın. Çünkü ikiniz aynı türden varlıklarsınız.

Ayrıca o kızı bir daha göremiyceksin garanti ediyorum. Hatta : nihahahah

Aşık olmak kötü birşey tabii. Ama geçicek alışçaksın bunlara da. Tabii biri diğerlerinden üstün olacak ama o zaman da aşk kavramını unutçaksın. (Ne dedim ben yahu)[hline]Arkadaşlar lütfen topic açarken başlığa dikkat edelim. İçeriği ve başlığı daha açıklayıcı yazalım. Ayrıca: İmza ve Quote hakkında Emaleth'in yazdıklarını iyi okuyun. Daha düzenli forumlar dileğiyle...
Sosyal ağlarda paylaş

saçmalamyın beyler ilk görüşte aşk felan yoktur. Sadece fiziksel olarak hoşlanırsın. Aşık olabilmen için biraz daha tanıman lazım. Bu olay benim rüyamda angelina jolie yi görmem gibi bişey. (rüyamda ne yaptığımı sormayın en güzel rüyalarımdan biriydi :) )[hline]NO PAIN NO GAIN

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...