Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yeni karakter ne açsam?

karakedi

Öne çıkan mesajlar

ya mining çok sıkıcı imiş,
bir saatte kazıyor astreoidi, cok baydım.
onun dışında pek iyi getiriside yok, bir saat ugrasıp maden çıkardım sonra rafine ettim, çok az bi para verdi.

acep savascı mı olsam?
agentlar sürekli mission veriyorlar mı?
peki bu missionlar dışında böyle newbieler için kafa göz dalacak, gemi patlatıp, kargo alarak haytımıza devam edebiliyor muyuz? (player gemilerinden bahsetymiyorum, hani haritada kırmızı gemiler varya, banditler, onlardan böyle mission'a bagımsız bir şekilde, bol bol bulabilecegim bi yer var mıdır?
Sosyal ağlarda paylaş

yeni bloodlineları aç Japon kardeşler onların ststlar çok iyi başlıyor zaten yeni başlayanlar için o ırkları koydular ha bu arada ne yaparsan yap ama mutlaka Skill kasarken ilk olarak vereceğim skilleri bitir ve sırasıyla yaklaşık 1 ay sürüyor ama bu 1 ay ilerde zamanını kurtarıcak ve karakterin daha hızlı skill atlayacak.

Yapman gereken Learning skilleri ve sırası:

Instant Recall 1
Analytical Mind 1
Learning 1
Instant Recall 2
Analytical Mind 2
Learning 2
Instant Recall 3
Analytical Mind 3
Learning 3
Instant Recall 4
Analytical Mind 4
Learning 4
Instant Recall 5
Eidetic Memory 1
Eidetic Memory 2
Eidetic Memory 3
Eidetic Memory 4
Analytical Mind 5
Logic 1
Logic 2
Logic 3
Logic 4
Learning 5
Spatial Awareness 1
Spatial Awareness 2
Spatial Awareness 3
Spatial Awareness 4
Spatial Awareness 5
Iron Will 1
Iron Will 2
Iron Will 3
Iron Will 4
Iron Will 5
Empathy 1
Empathy 2
Empathy 3
Empathy 4
Empathy 5
Focus 1
Clarity 1
Presence 1
Focus 2
Clarity 2
Presence 2
Focus 3
Clarity 3
Presence 3
Focus 4
Clarity 4
Presence 4
Sosyal ağlarda paylaş

Buda attributların hangi skilleri etkilediğinin listesi....

Drones: Memory / Perception

Electronics: Intelligence / Memory

Engineering: Intelligence / Memory

Gunnery: Perception / Willpower

Industry: Memory / Intelligence

Leadership: Willpower / Charisma

Learning: Memory / Intelligence

Mechanic: Intelligence / Memory

Missile Launcher Operation: Perception / Willpower

Navigation: Intelligence / Perception

Science: Intelligence / Memory

Social: Charisma / Intelligence

Spaceship Command: Perception / Willpower
Sosyal ağlarda paylaş

Caldari-->achura monk

achura monk açıp ya 9/9/9/9/3 (3 karizma oluyor :) ) yada 10int 3 charizma 12 perception 6 memory 8 willpower gibi uber attibutelera sahip olman.
Şu anda site down linki yollayamıyorum bu konunun tartışıddığı linki yollarım bilahare

Achura monk açıp hangi ırkın gemileri hoşuna gittiyse onları çalışabilirsin yani illa caldari gemisi kullanma zorunluluğun yok.bende caldariyim ama thorax hoşuma giden bir gallente cruiser bs3 den sonra gallente cruiser'a başlayacağım

Karizma malesef en yararsız skill ,diğer topictede belirttiğim gibi ticaret ve leadership skilleri için gerekiyor ve karizma 3 le başlamana olanak veren tek ırk achura.
Sanırım para yapamamanın nedeni 1 veldsper kazdın 2-refining skilin yok madeni rafine edince 12.5% kayıp oldu bunun için refining ve refining efficiency skillerini çalışman lazım
3-hala newbie mining lazerleri kullanıyorsun ve bunlarda pek kabiliyetli değiller :),çeşitli tipte mining lazerler var amrkette
madencilikte iyi para vardır ama bir newbie lazeri ve gemisi ile değil.Özel madenci gemileri var barges ve exhumers diye geçiyor pazarda ship kolonunu açıp bir bak ,tabii bu gemileri kullanmak için gerkli skiller zaman alır.
Bu arada sana bu üretim işini kavraman için bir badger II bpc si yollayacağım

[ Mesaj 28 Mart 2006, Salı - 15:35 tarihinde, jagd tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

ayıp ayıp 2 gunde 4 topic acmıssın toparla sunları aaaaaa!?!?!

konuay doenrsek, savascı acıcaksa oyunda fark etmissindir cok fazla skillin lvl 1 lerini kasmak kolay aynı skillin yuksek lvl'larını kasamk zor, o yuzden karakter yaratılırken aynı skilleri alamya calıs mesel aben bi yaramıstım freigate lvl 3 ship commnad lvl 2 idi (bunun lvl 3'e gecmesi 1 gun frigate'in lvl 4'e gecmesi 2 gün) tekrar yaratınca direk 3 gün kazandım trainlerden
Sosyal ağlarda paylaş

Kedi sen zaten caldari -achurasın, bu açtığın ilk karaktermi?hani gallenteydin?Attributelerin nasıl?
bu arada jita 4 moon6 school of applied knowledge da 1 adet badger mark 2 bpc seni bekliyor

Bütün skill kitaplarını orada bulabilirsin.Bu arada market penceresindeki show only available daki tiki kaldır ve üst kısımda gördüğün range'ide region yap

[ Mesaj 28 Mart 2006, Salı - 17:03 tarihinde, jagd tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

hmm ya işte ilk çıkan 4 ırk seçeneginin en soldakini sectim, gallente diye kalmış aklımda. farklı bişide olabilir ;)

attributelerim sadece int ve memeorye verdim.
int 11 memory 9
veya int 10 memory 9 idi sanırım.

dogru mu yapmısım?
yalnız bi ton secenek sunup durdu oyun o yuzden pek incelemeden secenekleri devam ettirdim sonlara dogru.

eve gidince oyuna girip bakarım tam olarak yazarım teknik bilgilerimi.
Sosyal ağlarda paylaş

O rehber malesef biraz eski en son attribute tavsiyeleri için

http://myeve.eve-online.com/ingameboard.asp?a=topic&threadID=268488

copy-paste from deilon
FINALLY coded in (and debugged) all 12 bloodlines, and put them through the wringer. Here are the results for best choice for each bloodline, in order of best to worst time (same skillset still):

Ca/Achura: I=10, C=3, P=12, M=6, W=8: 17.9034 months
Am/Khanid: I=9, C=5, P=13, M=4, W=8: 18.2306 months
Ca/Civire: I=7, C=6, P=12, M=8, W=6: 18.3594 months
Mi/Sebies: I=9, C=6, P=11, M=6, W=7: 18.4103 months
Mi/Brutor: I=6, C=6, P=12, M=8, W=7: 18.4268 months
Am/Amarr : I=9, C=3, P=7, M=6, W=14: 18.4586 months
Am/Ni-Kun: I=8, C=8, P=13, M=6, W=4: 18.5544 months
Ga/Jin-Me: I=8, C=7, P=12, M=5, W=7: 18.5587 months
Ca/Deteis: I=10, C=6, P=9, M=7, W=7: 18.5763 months
Ga/Gallen: I=8, C=8, P=13, M=4, W=6: 18.6715 months
Mi/Vherok: I=9, C=8, P=9, M=8, W=5: 18.9234 months
Ga/Intaki: I=9, C=8, P=8, M=7, W=7: 19.0239 months
Sosyal ağlarda paylaş

Bilmeme nereden aklıma takılmışsa hep karizma ticaret için diye yazmışım.karizma leadersihp de ikincil ,social skilerinde birincil attribute aslında .
Social skilleri agent missionlarda veilen para ve puanlarla standingi artıran skiller kabaca.Çok mu önemli hayır ,durmadan agent mission yapacaksanız çalışmak lazım o ayrı konu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...