Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

TheCrims

AthleT

Öne çıkan mesajlar

www.crims.biz den robberies bolumune strength int. falan bunlari gir ve hesaplama yap. hesaplama yaparken safe de tut en alttakini eger saldiramazsan diyorsa stat larini gelistirene kadar yapabildigin en iyi soygunu gerceklestir.

eger hastanelik olursaniz ceteden otomatik olarak atiliyosunuz , emin degilim ama hapise girersenizde olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

bende kayıt olacaktım oyuna ama biri almış benim ismi.. de aklıma takılan nerden aklına geldi de moriQ diye kullanıcı adı alıyor ?
ben salladım bunu.. şeye benziyor bu, insanlar çift yaratılmıştır falan (:

[ Mesaj 04 Nisan 2006, Salı - 23:32 tarihinde, moriQ tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

gücün bittiğinde barlara ya da partilere girip uyuşturucu alıyorsun ya.. mesela bir ünite içki %2 güç dolduruyorsa zaman içinde (4. kez 100ledikten sonra) yawaş yawaş daha az vermeye başlıyo.. mesela 99 tanesi %30 fln getiriyo.. o zaman detoxun vakti gelmiş demektir..

detoxun fiyatı saygınlığınızla doğru orantılı olarak artıyor.. iyi oyunlar
Sosyal ağlarda paylaş

Yaw bu uyuşturucuyu piyasaya sürme işi bi garip geldi bana... Bi kaç tane ot tarlam var , bir tane de night club'ım , ot ları piyasa değerinin yarısından azına koyamazsınız diyor.. Bakıyorum piyasadaki değerine 50$ falan. E 25 e koyarsam kimse almaz ki ! Ortada bi ton 5$ ten 10$ dan ot var... Arada bi azalıp , çoğalıyor piyasa fiyatları , heralde 10 olmasını bekleyip o anda koyucam night club'a ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...