Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

flaş flaş ronaldinho beşiktaşta !!!!

2pacAmaruShakur

Öne çıkan mesajlar

dilenci takımı falan noluyoruz adam gibi konuş, hakaret etme.

stad 17000 kişilik değil 25000 kişilik. ayrıca her maç yarısı doluyor hikayesini kim uydurdu ya. son 5-6 haftadır kacırmadım gs maclarını max %20 si boş duruyo.

ayrıca artık stadla parayla övünmeyi bırak elindeki başarılara bak tamam mı canım.

o kadar acizsiniz ki, parası olmayan bi takımla şampiyonlukta kafa kafaya yarışıyosunuz. utanma duygunuz yok tabi onu biliyorum ama yusuf yusuf olmuşsunuz bu belli.
Sosyal ağlarda paylaş

bak trastıcım ben senle nasıl konusuyorsam adam akıllı kuluplere saygısızlık etemden aynı saygıyı senden gostermeni istiyorum 21 yaşına gelmişsin ama nasıl konuscagını gerçekten öğrenememissin

liste olayına gelelım sen ilk once yazdıgını oku ondan sonra gel konus tamam bize laf etmişsin ve demıssın ki tek listeyle seçilmektedir demişsin tabiki tek kişi oldugu için tek kişi seçilcek ayrıca Türkiyede demokrasi vardır nasıl ki partiler vardır seçilerek gelıyordur her kuluptedede aday olması gayet doğaldır ,muhalıfte olması gayet doğaldır her kulupde nerdeyse oldugu gibi canım..

hala daha dünya yıldızı değil diyorum çünkü sana dünya yıldızlarından örnek verdim onlarla bir tutuyosan kendı futbolcularını sana artık 1 kelime bile etmem ayrıyetten ben sana dedim mi bizde var mı diye

www.galatasaray.org burdan oku öğren

Galatasaray stadın yıkılmasını falan bekledği yok yine cahil cüheyla konusuyorsun ve yine senin tabirinle(g.t oluyorsun) hemen acıklıyım sana onuda stad yıkılcaktır ve hastene olcaktır seyrantepede 6 ay ıcersınde inşaat başlıycaktır ve stadı yapan kişiler ücretsiz yapıp stadın gelirine ortak oclaktır her maçta dolduramasakda bunların çeşitli sebepleri vardır sizin gibi iyice ingiliz taraftarları doğrultasında gitmediğimz içinde ben menunum butun arkadaslarımdan
Sosyal ağlarda paylaş

Ben Galatasarayı kusura bakmada rakip olarak görmüyorum .. Kadıkoye 2 puan önde gelin ..

Sizde geçmişinizi bırakıp bugunkü başarılarınzla öwünün mesela..

Trömsö'ye sadece 1 Gol farkı ile elendik 6 fln yemedik diye öwünün ..

Sizde bilincindeniz tarihinizde bu başarıyı bir daha tekrarlayamayacağınızı.. o yuzden şimdiden kabullendirdiniz kendinizi Torunlarıma bile anlatıcam diye bizim dedemizin bize Zamanında Balkan Kupasını aldık dediği gibi sizin torunlarınızda 50 yıl önceki UEFa kupasını dinlicek
Sosyal ağlarda paylaş

Mecdiyeköyün ortasındaki bir Stadı bırakıp , Seyrantepeye gitmek ve gitmeyi kabul edip Stad gelirlerine ortak arayan bir takım oldugunuz için gerçekten üzüldüm

Sizede hak veriyorum .. Bizim takımımızda bu durumda olsa bizde üzülür we geçmişi açardık emin olun.. Gerçekten sizin adınıza üzüldüm ya psikolojinizide anlayabiliyorum karşınızda bu çeşit bi rakip olduğundan dolayı umarım eskisi gibi olur düzelirsiniz.. Bizde ligin 15. haftasında 6 puan fark açtık nası olsa şampiyonuz diyip rehavete girip saçma puanlar kaybetmemeye başlarız ligin sonuna kadar düzgün lig izleriz..

Napıcaksın rakip yoktu bizim futbolcular fazla rehavetten bikaç hata yaptı şimdi onları temizlemeye çalışıolar neyse ya bi 5-10 seneye umarım başarılı we rahat konuma gelirsinizde rakibimiz olarak görürüz iyi akşamlar
Sosyal ağlarda paylaş

ali samıyen oraya tekrar yapılayamıcagı için çunku çevre kosulları ve belediyenin ön gördüğü koşullara uygun bir alan olmadıgı imar koşullarına aykırı olcagı için yıkılıp büyük bir stad yapılması mukun değildir o yzudende devlet seyrantepe konusunda hiç bir sorun cıkarmayıp cok kısa bir sürede 35 yıllık hakını bize vermıstır bunun bole kolay vermesının sebebide ali samiyenın yerine yapılcak olan hastane içindir
Sosyal ağlarda paylaş

son "Allah rizasi icin... " mesajindan sonra aslinda 13 yasindaki koyu fenerli arkadas tezimi dogruladin yaklasik 5. defa ama olsun bir iki birsey yaziyim.

Ilk olarak Tromso'ya elenmemiz konusundaki israrina gelicem, Galatasaray elenmistir, dogru, Tromso cok kotu bir takimdir Turkiye Super Ligininde orta siralarinda anca yer bulabilir oda dogru. E peki sen 100 yillik tarihi olan bir takimi yuzlerce avrupa macina cikan bir takimi 2 macla mi yargiliyorsun ?
Bende bu durumda sana Real Madrid'le yaptigimiz 3 macla yargila derim ? 5 senesi 6 senesi yok bu islerin, sen Galatasaray'in bu sezonunu yargilamiyosun konusurken, Galatasaray'i yargiliyorsun. 101 yillik tarihten bahsediyorsun.
Bende ozaman derimki ac Fenerbahce'nin 99 yillik tarihini, basarilarini, oynadigi maclari. Diger yaninada Galatasaray'in tarihini, basarilarini, oynadigi maclari.
Arada 10 yil ligden cekilsek kapatamicaginiz hem Turkiye'de hemde Avrupa'da yaratilmis fark var.

Sen Galatasaray'in mali problemlerini koz olarak kullanmaya calismissin, e bu problemler daha 3 sene bile olmadi Monaco'da yasanmadi mi? Kraliyet ailesi sahip ciktida takimi kurtardi vede o sezon sonu Finalde Monaco vardi. Real Madrid yaklasik 7-8 yil once yasamadi mi, hatta borcu 100 milyonken 200 milyonlara getirdiler yatirimlarla, yaklasik 5 sene icinde de erittiler. Merak etme yani Galatasaray'in mali dertlerini, hala Fenerbahce'yle Super Lig'de yarisan tek takim Galatasaray. Borcu bizim 5'te birimiz olan Besiktas veya borcu bulunmayan Genclerbirligi degil.

Gelelim Aziz Yildirim tek aday baskanliga oynuyor. Aziz Yildirim tek aday cunku basarili oldu gectigimiz 2 baskanlik doneminde. Ha o donemlerde nasil tek aday oldu? O biraz Aziz Yildirim Kimdir? Faruk Yalcin Kimdir? Sorulariyla alakali vede Fenerbahce camiasinin birazcik daha icinde olsaniz aslinda Aziz Yildirim'in camianin eskileri tarafindan onaylanmadigini bilirsiniz.

Birde isteyen istedigi kadar mazi diye bilir fakat soyle bir gercek varki Turkiye'de tek takim Avrupa'da herhangi bir basari gostermistir oda Galatasaray'dir. Burda Anamizin ligi diye lanse edilen sadece 4 tane sampiyonu olan Super Lig bir basari kistasi degildir cunku Turkiye'de gercekten iyi/kaliteli futbol oynanmiyor ve para kazanilmiyor, Avrupa'ya gidebilmek icin bir merdiven sadece Super Lig. Hatta G-14 icin artik Sampiyonlar Ligi bile yetersiz geliyor eger haberleri takip ediyorsaniz, yani para kazanmak ve Fenerbahce'nin kazandigi para onu dunya devi falan yapmiyor iddia ettigin gibi. Avrupa'da 2 "dunya yildizina" odenen yillik para miktari Fenerbahce'nin 1 sezon icin ayirdigi butceye denk neredeyse. Bu durumda Avrupa'daki devler hem mali hemde sportif olarak Turkiye'nin devinden yaklasik 10 gomlek ustun hala. Futbolcu odemelerine ayirdiklari butce Fenerbahce'nin spor kulubu olarak ayirdigi butceyle denk deger. Arada okadar fark var yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten ben Aziz Yıldırımın tek liste mevxzusunda galatasaray yönetiminin başarısızlığını yazmıştım

Trömsö konusunu neden açtım maziyi açmayı sevmediğim için. Sizin Son Avrupa kupası maceranızı açtım .. Kısacası mazi değil bugunu açtım size..

Stad konusuna gelirsen umarım ben yanılırımda Seyrantepe projesi bi 5-10 yılda anca tamamlanır we Galatsaray herhangi bi sıkıntı çekmeden stadda maçlarını oynayabilir.

Umarım bu borcunuz ödenir ve Eski galatasarayı görürüz..

Umarım ben yanılırımda türkiye kazanır
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Trasty
pati § 27 Mart 2006, Pazartesi - 21:47 [ özel msj ]

--------------------------------------------------------------------------------

@Rewendor

Hani şu küme düşme mücadelesi veren dünyanın 10. sınıf takımlarından Trömsö'ye elenen galatasaray'ın ülkesinin takımlarındanmı ?

Evet o Galatasaray'ın ülkesinden Avrupa tarihinin istatistiksel olarak gelmiş geçmiş en kötü 2. takımı olan takım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...