Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

element/necro

fir3blad3

Öne çıkan mesajlar

Şimdi şöyle bir şey var. Elementalist primary seçersen energy regeneration un daha fazla oluyor, Necro seçersen de armorun daha yüksek oluyor. Elementalist'in primary skill'i maksimum enerji yükseltirken Necro'nunki de yerdeki cesetlerden enerji çalmanı sağlıyor. Ona göre seçim yapmak en güzeli. Ha ben E/Me seçerim o ayrı.
Sosyal ağlarda paylaş

ayrıca armor ratingleride aynı sanırım hepsi 60 sadece classına göre ek armor var mesela elementalistin armor'u 60 armordur. ama 4 farklı armor tipi vardır Fire'ye karşı +15 armor, watera karşı +15 armor falan. ama mesela monk'un armoru 60'tır ama +10 fiziksel hasara karşı, +5 elemental hasara karşı şeklinde değişik zırhları var ama temel sayı hepsinde 60. rangerlarda 70 warriorlarda 80
Sosyal ağlarda paylaş

Necroda guzel elemantalistte. Pve de fire nuker elm. olup kolay grup bulabilirsin.Bazi zor missionlari yapabilmek icin iyi gruplara ihtiyacin oluyor.
Gvg leri genelde seyrediyorum. Observledigim gvglerin 90% ninda takimda bir elm. oluyor oda genelde savastan alakasiz flag runnerlik yapiyor.
pvp icin ben sahsen nec/mes oneririm. degen, direk dmg vermekten den daha iyi bence.
Aslida bende elm. / necro build yaptim ortamda iyi bir monk yoksa is yapiyor.
hata yaziyim buraya,
blood 12
eng. str 8+1+1
fire 10
Vampiric Gaze heal+dmg
Life Siphon heal + deg.
Life Transfer heal + deg
Incendiary Bonds 60 dmg set in fire 2 sec. -7 deg.
Immolate 35 dmg set in fire 2 sec. - 7 deg
awaken blood +2 blood
auro of rest. heal
res sign
bence guzel bi build oldu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...