Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

denizli-galatasaray

Bonjo

Öne çıkan mesajlar

evet o takım hakediyor. Çünkü şampiyonluğu kazanan taraftar değil futbolculardır, haketme konusunda da taraftara değil futbolculara bakılır. Taraftarın haketmesi haketmemesi diye bir konu sözkonusu değil ki, en fazla GS şampiyon olursa sevinmeyi hakeder mi taraftar diye sorabilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

sonra mac topic'i niye kavgaya donustu diye soruyorlar dimi, fenerbahceli arkadaslar super yorumlarini yapmasa kavgaya donusucegini sanmiyorum

denizlinin sayilmayan golunde ofsayt yok diye gordum ben ama 1 kere oynattilar sadece o yuzden cok inceleme firsatim olmadi acikcasi, onun disinda hakan'in da bir pozisyonunu kestiler bombos ordada ofsayt yok diye gordum onuda 1 kere oynattilar onada net yorum yapamicam, ilk gollerinde eline degiyor mehmet yilmaz ama carpmami oynamami oda tam belli degil, son olarakta ayhanin sayilmayan golunde kaleci eline aliyormu yoksa almak uzeremi, o mudahale faul mudur oda belli degil cunku hakemin teki devam ettirdi duduk bile calinmadi ancak gol olduktan sonra birden faul atisi kullandi denizlililer falan enteresan olaylar dondu
Sosyal ağlarda paylaş

Takım iyi oynuyor diyemem, yani teknik namına hasan şaş dışında pek bir şey yok, bir de ümit karan vardı o da gitti zaten. Ama çalışıyor canla başla o ayrı.

Taraftar dediğin kızar, küfür eder, sever herşeyi yapar. Şu aralar yönetime kızgınlar oyuncuların da başarısızlıklarını çekemiyorlar, normaldir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...