Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

benim hakkımdaki fikirleriniz

heracles1986

Öne çıkan mesajlar

Evet Burda 2 Tane Yargıyı Kesinleştirmiş Bulunuyoruz...

1-Antimodesin Beyni Olması Gereken Yerde Ceviz İçi Turta Var...
2-Yanlış Kafasında...

Bi İnsan Ben Geri Zekalıyım Die Bağırmaz Die Tahmin Ederdim...Ama Yanlış Tahmin Etmişim...Akıl Fikir Vs..Verilirken Şemsiye Acanlara Örnek Teşkil Ediyor Ne Güzel...
Sosyal ağlarda paylaş

Katılmıyorum.
Kenshin bence haksızsın. hiçbirşey bilmiyorsun. o cevizli turta kadar beyin sende olsa yazmazdın bunları.
[ Mesaj 23 Mart 2006, Perşembe - 23:38 tarihinde, elaidi tarafından güncellenmiştir ]

[ Mesaj 23 Mart 2006, Perşembe - 23:39 tarihinde, elaidi tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Popstara katılmış insan gibi benim hakkımda ne düşünüyorsunuz diye açılıyor bir topic bir ölümlü tarafından . Bu konuda ciddi düşünceleri olan insanlar gelip de olması gerektiği gibi konuyu dalgaya alanlara böyle cips-kola-kilit numaraları çekmeye başlıyorlar . Sizin beyninizin yerinde ceviz içli turta var . Bilmem muhakeme ettirebildik mi .
Sosyal ağlarda paylaş

Ya Bırah allasen Ye...Ulan İş Grup Sexe Git Miş Siz Bana Çekemiosun Da Bilmemde Diyip Duruosunuz Bu Mudur Yani Bi Edep Adap Denilen Bişi Var Dimi...Yakışıklı Diilim Zengin Diilim Kızlar Peşimden Koşmuo Bildiin Sıradan İnsanım Ahh Çok Kıskanıorum Ne Diim..Ya Ya..Ceviz Turtası Beyin Bende Dime O Yuzden Her Türlü Memeliye Asılıorum Ve Saçmasak Edepsiz Mesajlar Atıorum Artı Siz Nie Bukdr Savundunuz Anlamadım Yara..? Gocun..?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...