Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

f9 czde orcları önüne katınca

TreMorS

Öne çıkan mesajlar

öncelikle arkadaslar ben ne f9devil nede diger serverlarda oynayan kişileri tanıyorum..sadece buraya takılıpda olanları nicklerden tanıyorum..bi arkadasımız demişki 70 Lvl ol senide konusuruz Die..Burda bişey söylemek isteginde bulundum.Lvl 70 olması bir koxpcunun 1 haftasnını alır 70 olmak..

Size Bunun ögrenegini Verebilirimde..Örn
Kopeackmı ne die bir site var..Bi gün cafeye gittim
bi arkadas cıktı dedi sizin serverda bi orc 70 var dedi...
dedim acaba kim felan die gir bak su siteye görürsün dedi..Girdim bi baktım hayret içinde kaldım..
_KONAN_ die biri

adam Tam 1 haftada Lvl 70 olup piyasaya cıkmıs...
Bunu ne aposda ne golemde gördüm...
artık editmi koxplamı 70 olmus siz düşünün.
Burda demek istedigim Lvl 70 olmak cok kolay adama bi baktım resmen şokta kalsım 5 dk felan....

bu dedigim konu dısı oldu o yüzden soryy..
Sosyal ağlarda paylaş

lvl70 e programla kasmanın edit char yapmaktan farkı yok kanımca. Neticede ikisinde de sarfedilen bir emek yok. Burada esas olan sarfedilen emek. F9'un bu oyuna gerekenden fazlasını verdiğini düşünüyorum oyunculuk adına. Bu yazdıklarıma cevaben bizde kastık diyecek birkaç şahıs çıakcaktır legit olduklarına inanmadıklarım. Onlar içinde sahip oldukları itemler için "Nerden buldum yasası" gibi bir olayı gündeme getirmek isterdim, mümkün olsa idi. Neyse dilde sermaye bir ah kaldı demişler. Söyleye söyleye dilimizde tüy bitti. Ama atı alan üsküdara turlar düzenliyor artık. Sağlıcakla kalın
Sosyal ağlarda paylaş

Kimse Koxp ile 1 haftada 70 olamaz atmanın bir sınırı olmalı bence.... Ve ben konunun en basındaki olaya geri donmek istiyorum, Picallo ya katılıyorum ole 100 kişi onune katacak ve kosacak kadarda ilah yada super mucizevi birisi deil F9Devil, çok iyi oynuyor olabilir ama anlatıcaklarınızı bence mubalaga yapmadan anlatın, 1 vs 1 F9Devil'i defalarca kesen kişi Xrated, burdaki olay yanına 2-3 priest alıp arkasına 100 lerce human'ı takarak kosmasıdır baska herhangi bir acayiplik olamaz...

Ve serverin ilahı Somethingsmell'dir..... Kimse bunun aksinide cıkıp iddaa edemez....
Sosyal ağlarda paylaş

"F9Devil'i defalarca kesen kişi Xrated"
komik olmayın. hile ile elde edilen başarı başarı değildir. Xrated in itemlerinin legal olduğunu ispatlayın, ben bu oyunu bırakacam ve bir daha web sayfasına bile girmeyeceğim. Kaç tane banka charı ve içlerinde ne kadar illegal item olduğu bilinmeyen birisinin başarısından söz edecekseniz dupedeki başarsından söz edin. f9 la 1v1 yapıp sonra ben lvl69 um f9 u kestim naraları atıp, küfürler yağdırmak ne insanlık nede oyunculukla bağdaşır birşey değil.
Sosyal ağlarda paylaş

somethingsmell mi ilah?!komik olma kuzen!!
somethingsmell ke'deki en iyi edit chardır,buradan nefalat'ın vedası topici bul oku..xrated mış,türk olduğu için saygı duyuyor küçümsemiyorum ama czde numarasını hele hele savaşlarda hiçbir numarasını göremiyoruz nedense???
Sosyal ağlarda paylaş

Xrated'in başarısında hile oldunu konuşuyosun madem öle ıspatla o zaman ? Ama eğer ıspatlayamazsan rezil olursun bunu göze alıyormusun ? Kabullenin artık Xrated server'in en iyi warrior'u F9devil'i hilesiz ve hiç bir program olmadan + howling sword'u yani 70 skili açık olmadan 12-3 yendi.. Bunu bilen bilir videolarda da var bu.. Bişeyleri kabullenin.. F9devil'da xrated'in arkasından en iyi warrior konumunda şu an (eric oynarsa F9devil karakteriyle)... Barbaross'da çok iyi itemleri ve lvl'i bakımından barbaross'da çok ii bir warrior konumunda şu an ama dediğim gibi Xrated ve F9devil kadar olmasada ii... Bişeyleri kabullenin artık ona buna çicek böcek atmakla bir yola varamazsınız bunu unutmayın!Bu arada Tremors ii ki hatırlattın Nefalat nerelerde ya oyunu mu bıraktı o ? Çok ii bir assasindi o ya bıraktıysa çok üzüldüm yaf :( SomethingSmells server'in en iyi asasin'i bu doğru fakat tremors'a katılıyorum something'in charı edit char yani 65'ten sonra kasılmış bi char + itemlerinin ne kadar legal oldunu bilemem fakat adam gerçekten okutuyo charı orası ayrı konu :D

[ Mesaj 22 Mart 2006, Çarşamba - 14:04 tarihinde, Synergenx tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

istediğin ispat ne
dupe yaparken alınmış SS ler yada fraps mı istiyorsun?
kimseye çiçek böcek atmıyorum ama ispatının pek mümkün olmadığı bir olayda ispat istiyorsun. şu ana kadar kim bunu ispatladı? yada kim SS aldı dupe yaparken? kim yan charlarındaki uniqleri ortaya çıkardı?
Xrated in charı ve itemleri konusunda sen %100 legit diyorsan diyebileceğim birşey yyok. wipedan geçtiğini öne sürersin olur biter. Neticede f9 u yenmesi benim için mutluluk verici bir olay olurdu. Lakin kazın ayağı öyle değil. Ekip işi bu. Picallo demişti. kurtlar vadisi part bilmem kaç. devam edin...
Sosyal ağlarda paylaş

nefalat oyunu bıraktı baya da zaman oldu,sanırım ban mı yedi ne öyle birşey..ilk somethingsmell'in edit olması konusundan o bahsetmişti.xrated şüphe götürmez çok iyi ama dedim ya yoshi nanbudo,bruce lee döneminin karate ustası ama adını kaçınız biliyosunuz?
Sosyal ağlarda paylaş

sözümü geri alıyorum
sütten çıkmış ak kaşık herkes.
Ben dupeciyim kosperim, hackerim.
Türk ID muhabbetinide ben buldum. Yüzlerce FT chestlerini dupeledim. Kasam hell breaker doldu. chestlerden çıkan shelleri bastım +8 oldu. diğerlerinide sildim ki wipe da bi eşi daha çıkıpta silinmesin diye. Bu yöntemle clanımı bile zengin ettim. Sakın ispat istemeyin benden. Ben yaptım oldu. Sizde yapın eğlenceli. Birde oyunda onca zamanını harcayıp sözüm ona boss kesip, para kasıp item yapmakmış. Peh kim uğraşır onunla. Vakit nakittir. Ben şimdi bu +8 lerle zengin olurum. birini satsam 2-3 char alırım baba gibi. Uzun lafın kısası zevkli bir iş bu, tavsiye ederim. Kerizler çabalasın dursun ben sefamı sürüyorum itemlerime bakarak :)
Sosyal ağlarda paylaş

1) F9Devil beni, chris i 100 tane orcu orc towna kadar kovaladı? LOL rüyanda görsen inanma ... Ben hergün nedense clan arkadaşlarımla humanları human base e kadar kovalıyorum aralarında f9devil de oluyo nedense :) hatta bazen towna gidemeden hepsi yatıyo herneyse ... Bu sallama bişey değil czde arkamda koşan orclar buna her zaman şahit olacaklardır ..
2) Ben bu oyunu 1.5 senedir oynuyorum dupe yaptıımı ispatlasana . Hadi dicen ki babashop tamam sheller +8 babashopla +8 yaptım silinmedi. Peki unique itemler için ne dicen? Unique itemleri dupeledim ama dupe wipeda silinmedi diyen biri çıksın buraya ... +1 we , +0 we , +0 in , +0 glass belt , +1 roc , +0 roc .. Bu itemler neden hiç silinmiyo? Herkes çıplak kalırken dupe wipelarda neden benim bi çöpüm dahi silinmiyo ... Bırakın insanları karalamayı sizde bişiyler yapmaya çalışın.
3) JadeRealla , barbarosslarla ne alıp veremediiniz var bilmiyorum benide ilgilendirmez ama cz de tek kapıştıımız human partysi onlar , bide krakatoalar , f9 ve partysi nedense 6-7 sefer öldükten sora cz den çıkıyolar ...
4 ) Son olarak ben kosperım , babashoperım , her türlü hile hurda var bende rahatladınız mı? Artık benim hakkımda konu açmayın ...

[ Mesaj 22 Mart 2006, Çarşamba - 16:07 tarihinde, Xrated tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...