Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eve hirsiz girmis

unity100

Öne çıkan mesajlar

Bizede girmişti 4 ay önce balkon kapisinin demirini kapamayi unutmusuz akşam direk girip balkonun kapsini acmislar bi sekilde adamlar master olmuslar,biz bütün aile + kediler (hö :))
evdeyken elini kolunu sallaya sallaya dolasmis adam,hicbisi duymamisiz büyük ihtimal bizede sıktılar sprey den argh,allahtan fazla bisi götürmediler biraz para calmislar,

ah hele bi kalksaydim aldigim gibi kılıcımı adamin enseye srak![hline]No time for tears
No time to run and hide
No time to be afraid of fear
I keep no time to cry

Sosyal ağlarda paylaş

bi tedbirler alicam. savastaymis gibi hareket edicem evde bundan sonra. demirinden tut isiklandirmasina kadar gerekirse cctv koyarim essegin evladi kopek ne hakla baskalarinin kutsal mekanina giriyor. para almis bi sey degil aldigi para benim evime girmis it ne desem az.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
www.tokaci.com(oscommerce customization)
turkiye.bookturkey.com
aaa bunu unutmusum pek severim: www.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

geçmiş olsun...

yatağımın yanında 1 bıçak 1 demir beyzbol sopası 1 de üstüne çivi çakılmış yarım beyzbol sopası(aynı spiked club :) ) var. ama adamı görsem tırsarım kullanamam heralde :)

bide bişi duydum adama 1 el ateş ettiğinde yada 1 kez bıçak soktuğunda suçsuzmuşsun ama 1den çok yaparsan suçlu duruma düşermişsin.[hline]C kişisi, 14 July 2003 15:01 tarihinde demiş ki:
fintiki funtuku hedehödö pırt cırt kamtiki kıpçak, tikitiki ta... hödöley hödöley, tirinirinom. dunganga dıpçıs çikiçiki ba-ba. filan da falan, bla da blu. dordik dordik mogu mogu...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ConspiratoR, 10 September 2003 18:15 tarihinde demiş ki:
bide bişi duydum adama 1 el ateş ettiğinde yada 1 kez bıçak soktuğunda suçsuzmuşsun ama 1den çok yaparsan suçlu duruma düşermişsin.

evt dorudur nefsi mudafaa savunması 1 el den fazla ates edersin yapılamaz
zaten mantık geregi adamı durdurmak icin bi el ates etmen yeter
ha tabi silah ın otomatikse o zmn abartabilirsin :)
Sosyal ağlarda paylaş

nefsi mudafaa diyosunuz da, boyle isiklari yanik, iceride adam oldugun bildigin eve de hicbir seye guvenmeden allaha emanet girilmez. cekti adam bicagi. sen bir el uyari atesi attin. ne olacak ?[hline]referanslar :
www.mizzah.com
turkiye.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

arkadasimla bulustum karakoldan ciktiktan sonra, adam bazi olaylari anlatti, sunu anladim ki bu itler girmek istedikten sonra engellemenin imkani yok ki ? adamlar 15. katta dan dan dan vurup bir celik kapinin kasasinin cevresini cevreleyen siva ve tuglayi kirip kapiyi oradan komple oldugu gibi cikarip iceri giriyorlarsa ister demir ister mg 42 yerlestirsen oraya yine girer.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
turkiye.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben bu olaydaki serefsizligi anlayamiyorum. burdaki seref boyle kahve arabesk agziyla seref degil. onursuzluk. ya nasi bi adamin kutsal mekanina resmen tecavuz edip hatta adamin suratina yataginda sprey sikip adamin evini seedersin ya ? resmen tecavuze ugramis gibi hissediyo insan kendini. adami surda su an bulsam ne olacak demeden sille tokat girerim.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
turkiye.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

hayir insan kendini emniyetsiz, diken ustunde hissediyo ha. nasi uyuycam ben ? uyumasam dahi girebilir herifler. var mi otesi. insan koridorda yururken biliyo ki ordan evine tecavuz eden biri gecti.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
turkiye.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Faerdun, 10 September 2003 19:11 tarihinde demiş ki:
bizde alarm taktik işte olaydan sonra balkon kapilarina

hatta para biriktiriyorum kızılötesi ısın sistemi kuracagim eve[hline]No time for tears
No time to run and hide
No time to be afraid of fear
I keep no time to cry

kızılotesı ne ıse yarar yahu[hline]Metall
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...