Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gs Başkanı kim olmalı?

LoWNeR

Öne çıkan mesajlar

Bu adama iyi diyodumda gerçekten talihsiz bir açıklama yaptı

Fenerbahçe sizi her alanda geçtimi sorusuna Seçimde kazanmak adına grçekten yapılmaması gereken yanıtlar werdi..

Fenerbahçe bizim Sadece staddda geçmiştir.. Avrupada şoyle başarılıyız boyle başarılıyız dedi..kupada daha fazla aldık.. ligde 1 şampiyonlukla önümüzdeler fln dedi..

Ama Biz burda tarihi tartışmıyoruz..

Son 2 senedir Şampiyon olan bir Fenerbahçe var ki bu sezonda alıcak gibi

Kupada daha fazla kazandık dedi şu an kupadan elendiler

Avrupa dedi Fenerbahçe bu sene Şampiyonlar liginde mucadele ederken

Galatasaray Trömsö'ye uefa da ilk turda elendi

Fenerbahçe Kadrosuna yıldızlar katarken galatasaray, türk futbolcularına para yetştiremedi.

Fenerbahçenin sosyal tesislerini hatırlattı Ziya Şengül orda biraz durakladı ve Avrupa'nın en iyi 2. Sosyal Tesislerine sahip Fenerbahçeden daha iyi sosyal tesisler yapacaklarını iddia etti (hangi parayla diyesim geliyor)

Amator branşlarda, Basketbol kız takımı küme düştü
Erkek takımı direkten döndü

Tamamiyle çökmüş bir durumda amator branşları..

Gerçekten talihsız açıklamaydı
Sosyal ağlarda paylaş

özhan canaydın olucak başkan kesinlikle belkide iyi olucak bazı şeyler ona ders oldu ama elinde olmadan oldu bu yaşananlar elde para olmayınca ne yapılabılırdıkı borçlu olarak aldı başkanlıgı tej suçu acil olmayan bazı kişilere yüksek meblada para borcu oldugumuz kişilere ki bunlar acil diildi bankadan aldıgı kredilerle bu insanlara borcunu ödemeye calısmıstır ve bu nedenle borç giderek yükselmiş ve yapılan transferlerle(yanlış trasnferler)bunlarada bir çok para gitmiştr ve bir bankaya başka bir bankadan kredi çekerek borcunu verekek bu borcu coğlatmıstır,ben özhanın canaydının tekrar başkan olmasını isitiyorum bu sefer herşey farklı olucak gibi
Sosyal ağlarda paylaş

Galatasaray lisesinde başlayan seçimli kongrede saygı duruşu ve gerekli görevlilerin seçilme işlemlerinin ardından önceden istemiş olduğu üzere Yılmaz Toköz söz aldı.Konuşmasında "Önceden belirttiğim gibi Selahettin Beyazıt,Faruk Süren veya Semih Haznedaroğlu gibi isimlerden 1 tanesinin seçimlerde aktif rol alması halinde çekilecektim"diyerek başkanlık adaylığını geri çekti.

Ardından kura çekilerek başkan adayları 10'ar dakikalık seçimden önceki son konuşmalarını yaptılar.İlk sırayı Alp Yalman aldı 3-4 dakıkalık bır konusma yaptı ve galatasarayın bır bırlık olması gerektıgını belırttı.Ardından Yiğit Şardan alkışlar eşliğinde bence en etkili konuşmayı yaptı.Seçimlerde renginin mavi olduğunu ve mavi rengin umut,yenilik ve değişimi simgelediğini belirtti.Ardından sırasıyla Kıran ve Canaydın söz aldılar.Canaydın Galatasaray'da başkanlık yaptığı dönemde Aktyapıyı geliştirdiklerinibelirtti.

Ardından oy verme işlemi başladı saat 15.00'a kadar sürücek oy kullanma işleminde görüşlerini belirten herkes seçimin büyük bir çekişmeye sebeb olacağını belirtiyor.Haber geldikçe yazıcam...

[ Mesaj 25 Mart 2006, Cumartesi - 14:49 tarihinde, LoWNeR tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Mehmet Ali Birand seçimin muhafazakarlar ve değişimcilerin seçimi olduğunu belirtti.

Ergün Gürsoy ise 3 aylık bir süreçte şuan desteklediği yönetim olan Canaydın ve ekibi gerekli işlemleri yapamazlarsa gerekeni yapıcaklarını vurguladı.(Ergün Gürsoy'un oğlu Canaydın'ın listesinde.)
Sosyal ağlarda paylaş

%100 Yiğit Şardan.

Ben şahsen 1 saat önce oyumu ona verdim. Özhan Bey'in eski kadrosunda bulunanların bile Yiğit Şardan'a oy verdiklerini biliyorum.

Bütün fenerlilerin laf olsun diye bu topiğe gelip direk özhan canaydın demeleri çok doğal tabi. Kendileriyle hangi başkanın başarılı olup olmadığı konusunda aynı fikirleri paylaşıyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

kazansın farketmez yönetim oldugu gibi değişecek nasıl olsa. ama yine de başka birinin gelmesi daha hayırlı olurdu takım için bana göre.

Toplam:
Canaydın: 247 oy
Şardan: 180 oy
Yalman: 37 oy
Kıran: 11 oy

1. Sandık:
Canaydın: 113 oy
Şardan: 68 oy
Yalman: 18 oy
Kıran: 2 oy

2. Sandık:
Canaydın: 134 oy
Şardan: 112 oy
Yalman: 19 oy
Kıran: 9 oy

[ Mesaj 25 Mart 2006, Cumartesi - 16:26 tarihinde, toggie tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...