Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gs Başkanı kim olmalı?

LoWNeR

Öne çıkan mesajlar

taraftarımız ii değil.toggie gibileri bağıran kısmımızı oluşturuolar ama seyirci olarak hta biraz biz de gitmioruyz maçlara.
yönetimiz de sütten çıkmış ak kaşık değil yani.

başkan da yiğit şardan ii gibi gözüküo,olsun bakalım o:)
benim dememlede oluosa.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya valla kalan maçların tamamına gidecem diye karar aldım ve gidiyorum. Benim gibi bi dünya insan da var tribünde bence fb ile oynadıgımız lig macından sonra baya bişey değişti güzel gidiyo yani işler gayet iyi bagırıyoruz bundan iyisi can saglıgı. fb maçı için de yine caddebostan'da 2 saat kuyrukta bekledim gelen varsa eski acıktayım yine.

başkan bana da canaydın olacakmış gibi geliyo valla korkutuyo.
Sosyal ağlarda paylaş

Stadyum da maça gitmek için bir referansdır tabiki ama nasıl diyim...Bir Fulham gibi şehirninin (londra'nın) küçük takımı olup iyi stad yaptırıp,kendine seyirci çekmek olsa anlarım ama Galatasaray 100 yılında sayısız kupa görmüş bir kulüp,stadyumu da b.k götürmedikçe maçlara gitmemek için pek bir sebep göremiyorum ben,şahsen istanbul'a 7.5 saat uzaklıkta olmama rağmen sezonda 3-4 maçına gitmeye çalışıyorum...
Sosyal ağlarda paylaş

ya onun bunun yanında bok götürüyo da stad için maça mı gelinir? böyle bişeyin tartışmasını yaptıgımız için utanıyorum ya. takım şampiyon olsun diye desteklemeye gidiyoruz biz oraya, bi çekirdek bi su alıp keyif yapmaya değil ki, stadın diger klüplerin stadının yanında kötü kalması takımı desteklememek için bi sebep değil yani.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...