Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Okulda Ders Dışında Napılır ???

Arthur_HellsFire

Öne çıkan mesajlar

ders esnasinda siranin ustune cik halay cek valla biz lise 1 de ole yapiyorduk..prezervatif sisirip balon diye gezdiriyoruk.. eger sinifta dolap varsa dolabin arkasinda ders asabilirsin manyak matrak oluyor..imm baska baska, ders sirasinda mp3 calardan ezan okutuyoduk buda guzeldir :D[hline]Harvester - Deadly one...
Sosyal ağlarda paylaş

Valla sadece başlığa cevap vericem. Gidilir, oturulur ve bol bol sıkılınır. :(

Ps: Yarın okulum var ühühü. :([hline]WtF!?!?!
Ben de bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım...
Ati 29.4.2003 tarihinde saat 18.40 da demiş ki:
Kirk Hammett vokalde manyak bir ton yakalamış.

DiaBoLiC 4.9.2003 tarihinde saat 00.44 de Icq üzerinden demiş ki:
greatsword kullanıyosun ama halberd gibi böle dannn diye kafaya çakıyosun kesme hareketi fln çok olmuyo...
Sosyal ağlarda paylaş

derslerde geyik yap hoca azarlasın tahtaya kaldırsın sen hocayla tartış sıfır versin sonra gene tartış sıfırı geri alsın :) ders sırasında sıra altında gazete dergi vs.. oku, resim çiz, milletle oyun oyna, kağıt üzerinde oynanan manyak geyik oyunlar var, öğrenin oynayın, yazışın hoca yakalasın, sonra bizim gibi ayrı bir alfabe kesşfedin, hocalar hakkında da rahat rahat konuşun, resmen yeni alfabe oluşturduk ya, ezberlemiştik bide o alfabeyi :-) , derste en önemlisi msg at birilerini çaldır, tenefüste arkadasının cebının sesini aç ve derste çaldır onu deli geyik oluyo :) daha var yani istersen anlatırım sonra :P[hline]Death will come on wings of song,
A song of long and winding guile,
And in the end your end I wend,
And in the end, a harp will smile!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Delanoresse, 10 September 2003 02:05 tarihinde demiş ki:
hocaya headshot koyarsaniz tahtada patlayan essek kadar bi tebesirin verdigi soku veremezsiniz![hline]anlattiklarim karsimdakinin anladigi kadarsa benim sucum ne!?

tebeşir'de patlayan eşşek kadar elmanın etkisini yaratamaz.[hline]And Ra'd glorifies and praises Him,
and so do the angels because of His Awe.
Sosyal ağlarda paylaş

bütün sınıfın dusuk not aldıgı sınavı protesto edın, boylece 1 2 ders islememıs olursunuz o dersten, tuvalete diye çıkın derslere girmeyin, sınıfta su savası yapın, daha sonra korıdorda devam edın butun okul ozensın onlarda baslasın savasmaya :) boylece ogretmenler sıze kızamaz ve ceza veremez, butun okul yaptıgı ıcın :) biz hep boyle yırtardık :)
dersanelerden sıze gonderılen kagıtları, soruları once cozun, sonra ucak yapın ve kımın ucagı en guzel gıder yarısması yaparak camlardan asagı sallayın, bahce ucakla dolsun
sonra cuma gunu olan torende camlardan asagı ucak atmayın desınler hos oluyo.... daha gıdıyo sımdılık bunlar geldı aklıma[hline]Death will come on wings of song,
Sosyal ağlarda paylaş

sınavlarda kopya cekmek ıcın taktıkler gelıstırın, ozellıkle sızde oluyomu bılmıyorum ama ortak sınavlarda... normal sınavlarda zaten bınbır tane taktık var :), oturun frp oynayın, sonra Dm sana kıllık yapsın, sende kıllık yap ve oyunu boz :) gıtar getırın okula, derslerı kaynatmak ıcın guzel bır alet :) ızın ısteyıp calın fln, yer kavgası yapın, kalorıfer kısmını kapmak ıcın savas verın :) yemekhanenız varsa sıraya kaynaması cok zevklı oluyo tafsıye ederım :) tabıkı tebesır savasını es gecemeyız, sınıfa dıscman yada walkman getırın, arklarınızdan bırıde hoparlor fln getırsın ortaboy, baglayın tenefuslerde dınleyın, butun mıllet sızın sınıfa toplansın :) sınıfın ortasında meyvasuyu kutularını patlatın sırayla mılletın odu kopsun :-) baska aklıma gelmıyo... gelırse yazarım gene :)[hline]Death will come on wings of song,
Sosyal ağlarda paylaş

HEheh Güzel güzel sevdim bunları yau her taraf :) larla dolmus yapınca zuahha çoşcaz ben gitaristim zati ama bana laf attılar die hava atmak için gitar getiriolar diye falan götürmedim bi daa bu sene götürürük zuahahha eys be Liseli olmak negüsel :)[hline]Çöp Arabası Geçmiomu Burdan Belediyeye sölicem !
Icq=176375932
MailMee
Sosyal ağlarda paylaş

birincisi burası chat ortamı değildir.
2-3 dakkada bir bişiler yazman gerekmiyor.
Yazılan herşeye de olur olmaz cevaplar vermen gerekmiyor.

Şimdi önerilerime geçiyim. Yani bizim derste yaptıklarımıza.

-Ders sırasında FRP oynanır. Hele hocaya derse girerken "bugün ders yapmasak" "hocam sınavlarımız var" diyip dersi kaynatın. FRP oynamak öle daha zevkli oluyor.

-Hoca sınıfa girmeden önce sıralarınızı ters çevirin.
Hoca girince sırtınızı dönüp kalkın.
Hoca ders anlatırken felan sırtınız dönük dinleyin. Tahtaya birşeyler yazarken boynunuzu çevirin bakın.

-Hoca içeri girince herkes hocanın başına toplansın. Herkes bişiler sölesin. "Hocam sınav ne zaman?" "Hocam ders ne zaman bitçek?" "Hocam çişim geldi gidebilir miyim?" "Hocam karnım acıktı." "Hocam nerde oturuyorsunuz?" "Hocam döner sever misiniz?" "Hocam size hamburger alıp geleyim mi çok acıkmışa benziyorsunuz." "Hocam yarın ki konumuz ne hazırlanıp geliyim ben" "Hocam, hocam ne demektir?"...

-Kıza dokun. Bir daha dokun bir daha. Rahatsız edecek yerlenini değil. Daha çok sırt ve omuz bölgesi olsun. Kız birazdan sıkılcak tokat vurcak sana. Ya da vurcak. Artık kızı rahatsız etmeden sıkma yöntemi sana kalmış. Vurduktan sonra ağlayıp "ya ne vuruyorsun ya, yedik sanki.." diyin. Tam bir şizofrenik gibi takılın.

-Sınıfın camından çıkıp diğer sınıfın camından girin (tabii dışarısı müsaitse).

-Hoca sınıftayken, ayağa kalkın dolaşın. Bizimkiler çok delirtti bu numarayla matematik hocasını. Hoca birşey sorarsa "hocam sıkıldım da biraz geziyordum" diyin.

-Teneffüsteyken bir arkadaşınızı takip edin. O ne yaparsa siz de aynısını yapın. Sıkılıp "üf be gider misin başımdan" derse siz de aynısını yapın.

-Çöp kutusu metalse kağıtlar tıkıştırın yakın. Tabii müdüre çaktırmamanız gerekiyor.

-Ders sırasında çakmak ile sıranızı yakın. Cetvel veya çakı ile sıranızın kenarını kazıyın.

-Uçak yapın birbirinize fırlatın. Hoca birşey derse: "Hocam sene sonunda uçak yarışmamız var da ona hazırlanıyoruz, sizi de bekleriz" diyin.

-Sıranız gıcırdıyorsa, hoca konuşurken (sadece konuşurken ama) sıranızı yüksek sesle gıcırdatın.

-Ödev yapmadığınızda hocaya uçuk kaçık bahaneler söyleyin. "Hocam timsah kaptı, yeDİİ!" inanmazsa bahanelerini uçuklaştırın. "Hocam walla evimin üzerine uçak düştü diyorum inanmıyorsunuz. Ama hocam bakın dediğim gibi uzaylılar geldi ödevimi yırttı attı."

-Hoca sırtını dönükken aptal aptal sesler çıkarın. "Fiuuvv" "Buum" "Gofffff" "Daan"...

-Her zaman derse hocanın arkasından girin. Masasına giderken peşinden yürüyün.

-Hoca sınıfa girerken kapısını açın. Giderken kapısını kapayın. Kitaplarını masaya koyarken siz alın koyun. Sonra da "başka bir arzunuz var mıydı efem?"

-Hoca "sorunuz var mı?" Diyince aptal aptal sorular sorun. "Hocam size fıkra anlatıyım mı?" "Hocam en son ne zaman sinemaya gittiniz?" "Hocam kaç yaşındasınız?" "Hocam şu an uzaylılar gelse ne yaparsınız?" Hoca ters cevap verirse diyin ki: "Eee hocam bunlar da soru"...

Yani sonuçta kimseyi rahatsızlık etmeden elinizden gelen her türlü muzurluğu yapıp lisenin keyfini çıkarın. Sınavlar yüksek puan alırsanız hocalar sizi sınıfta bırakmaz tabii. Ayrıca bu muzurluklarda dikkat edin disipline gitmeyin. Bazı çocuklar var kendinden güçsüzleri rahatsız etmeyi çok sever mesela. Sırtına vurur, kendi sınıfına zorla sokar, aptal aptal şakalar yapar, onu hep rencide edip durur. Pek bunun muzurlukla alakası yok bence.
Aaah ahh özledim seni be Aras...[hline]Arkadaşlar lütfen topic açarken başlığa dikkat edelim. İçeriği ve başlığı daha açıklayıcı yazalım. Ayrıca: İmza ve Quote hakkında Emaleth'in yazdıklarını iyi okuyun. Daha düzenli forumlar dileğiyle...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nukem_Verite, 10 September 2003 17:13 tarihinde demiş ki:
seks[hline]Karakurt:Bu arada nukem sen zenci misin?
Nukem_Verite:Hepimiz zenciyiz
raid3r: quote;Hepimiz zenciyiz
Karakurt : Yani zencisin
jankis : Zenci işte..

HEh işte bu manyak iyi otobüste olduğunu minibüste olduğunu bilirimde sınıfta zor be hem bizimki bole U biçimi herkes yanyana bulursak bi fırsatını oda olur merak etmeyin :)[hline]Çöp Arabası Geçmiomu Burdan Belediyeye sölicem !
Icq=176375932
MailMee
Sosyal ağlarda paylaş

Ya Gidin işinşiz gücünüz yok mu konu benim için gereksiz değil ama sizin için öyleyse cevap yazmasaydınız zahmet oluyo alla alla başkalarının fikirlerini anılarını bilmek güzel konu böyle bir şey olsa bile :hrr: [hline]Çöp Arabası Geçmiomu Burdan Belediyeye sölicem !
Icq=176375932
MailMee

[Bu mesaj Arthur_HellsFire tarafından 10 September 2003 18:37 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bu konuya bakmamak ıcın kendımı tutuyordum ama buraya kadarmıs
3 lıseden atılar soyluyorum ılk ogrencegın sey lıse konunları bır ıyı arastır ve okul yonetmelıgın acıklarından ıyı yararlan ok yanı okuldan atılmamak ıcın
ıkıncısı ılk lıse bırı gec cunku sene kaybın ola bılır hocalarla fazla oynasma lıse 2 3 e geldınmı gerısı gelır ne bıleyım aklına gele ek herseyı yaprsın ama ılk maddeyı sankın ıhmal etme[hline]Metall
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...