Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kenjuro'i nasıl bilirsiniz ?

turkish_bow

Öne çıkan mesajlar

yada.. burdada vakit kaybetmemek daha mantıklı bence ii eğlenceler salak salak eliştirilerinizi yazın okuycam ama cvb gelmetyecek her türlü yalan salaklık hilekarlık vsvs yazabilirsiniz konuyu çok mrk edenler bowl ile ilgili topici baştan sona okursa burada kimin noob salak o vs olduunu anlayacaktır nokta(.) bb deince bidaha yazı yazmam ben bb.
Sosyal ağlarda paylaş

Kenjuro
pati § 10 Mart 2006, Cuma - 21:37 [ özel msj ]

--------------------------------------------------------------------------------

tartısma bittimi tel vermiyorsunuz yani ozaman susun uzatmayın çocukluk yapmayın nn yazı yazarsanız cvb veremeyeceğim srry bb.

bunu dedikden sonra konusan bendim demi =) eh be kenjuro palavracinin tekisin
Sosyal ağlarda paylaş

kenjurimisin nesin passiveye bişey diyemessin foruma60+adamlar takılacak die bi sart yok adam doruca söylüyor 51mage kastım sıkıldım 46archerdı sanırım ona gectim die zaten oyunda cok iiyim die bi iddası yok soru soruyor bizde bildigimiz kadarıyla cvp vermeye calısıyoruz ama sen her topic oldugu gibi konuyu saptırıyorsun
Sosyal ağlarda paylaş

Tarih: 2006-03-06 [ duruyor ][ Mesajı SiL ] [ Mesaj Gönder ] [ Engelle ]

--------------------------------------------------------------------------------
nedion kardeşim sen sorunlumusun malmısın ceek aptalının yardakcısımısın nesin ya
------------------------------------------------------------
kenjuro nun 1 hafta önce yolladığı mail (ben daha yeni görüom :P)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...