Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kenjuro'i nasıl bilirsiniz ?

turkish_bow

Öne çıkan mesajlar

ulan anladık be realden arksın dedikmi şimdi diğerlerine noluyo diorum zorla lafı farklı anlıyosun zorla

bişedenmicek amcamlara buranın efeleri onlarya illa haklı çıkacaksın şurda adam gibi sakin sakin konuşuyorum inadına ters tepki veriyosun adamı delirtiyosun

[ Mesaj 11 Mart 2006, Cumartesi - 14:27 tarihinde, sTs tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

ondan önceki kapanmıstı çoktan. ozamanda bişi yapmadım ceek die biri var geldi buraya ben gralım sen gel sen gel falan diodu millete aenada birini kesmiş sanırım bende onun combo sorduu bi topici upladım bak ozaman combo sorduun adama kafamı tutuon dedim cursed adlı kişi hemen kenju nekadar bos adamsın falan bişiler yazdı bende pm attım buna kes sesini bişi bilmeden konusma aQ falan dedim oda copy paste yapmıs kenju ve karekteri die bi konu açmıs hepsi daldı üstüme sonrada real ark deiliz dio real ark deilsen onu derdi senimi gerdi it.
Sosyal ağlarda paylaş

+ marlon evet olympiada kospla da kasmıslıım var ama ordaki charım rogue deil warrior dur beni tanımazsın etmezsin kosper diemezsin kardeşim sana msj da attım fake account açıp sana br güzel söveceğim sen canının istedii gibi yazarsın madem... zaten oyundada bi s.k yaptıı yok ya gider eş nayt ile ekşın yapar salak adam. akıl yaşla olsa sakallı adamlar profosor olurdu alısmıs bi ufaklıktır gidio yaşın 50 olsa ne olr lan akıl yaşın 10 bile diel salak.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...