Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

1 haftanın özeti

verbatim

Öne çıkan mesajlar

Bu ne yahu? Hayır hakkaten anlamıyorum? Konu kirliliğinden, geçici moderasyon yetersizliğinden yarlanmaktan başka ne ki bu?

Antimodes'in kime ne zararı olmuş? Kime ne hakaret etmiş sinir etmiş de burada sindirmeye çalışıyorsunuz anlamıyorum. Tamamen saçmalık bu. Hani adamın açtığı konular kendi halinde, evet belki bunu hava atma ya da başka bir şey olarak görebilirsiniz, ya da paylaşmasını artniyet olarak da değerlendirebilir hatta bu düşüncenizi ilgili konuda dile de getirebilirsiniz. Buna da kimse laf etmez hatta Anti ya da o kişi laf etse "E madem eleştiri ve yorum istemiyorsun neden böyle bir konu açtın? O halde bunlara laf etme hakkın yok" derim.

Amaa tutup da bir insan hakkında böyle saçma ve zeka yoksunu konular açıp "bakın nasıl laf sokuyorum" demek tamamen saçmalık. Ha şimdi avukatı mısın diyebilirsiniz Antimodes'in. Değilim, çok yakından tanışmayız, ama kendisini de yazılarını da gördüğüm kadarıyla beğenirim, arada fikir ayrılıkları ya da abartı bulduğum mesajı varsa da kaynar falan ama konu bu değil. Aynı şey herkese karşı yapılıyor. Bu kişi normal biri de olabilir, forumda ilgi çekmek isteyen bir üye de (ki Anti'nin böyle bir kaygısı olduğunu pek sanmıyorum). Ama nolursa olsun o size göre bir yanlış da yapmış olsa böyle saçmalayarak daha doğru bir hareket yapmış olmuyorsunuz.

Nedir bu çakal sürüleri oluşturup insanların üzerine gitme merakı? Arenda'ya yapıldı daha yeni, "suyunu çıkardınız" dedim olay oldu, daha önce mayheme yapıldı, evet abartı ve komik konular açıyor binbir palavra sıkıyor da olabilirdi ama böyle bir davranışı hiçbir şey haklı çıkarmazdı. Onu dile getirdim, yine laf yedim. Şimdiyse hiç öncekiler kadar abartısı olmayan sırf 1-2 tane sadece uçuk para miktarı söylemiş diye göze batmış Antimodes'a aynı çakal gurupları toplanıp saldırmaya kalkıyor. Bir kendinize gelin.

Tamam, insanlarla gruplar arkadaş ortamı oluşturmak iyi bir şey ama bunun yeri burası değil. Kişiliğin gelişmemesi sonucu ortaya çıkan bir yere, gruba ait olma dürtüsünü, yalnızlık kompleksini burada böyle göstermek, "ilgi çekmek için garip konular açıyor" diye suçladığınız bir adam hakkında aynı şekilde sırf ilgi çekip de "bakın ben de komik olabiliyorum adamla dalga geçiyorum beni de sevin" mesajı vermek için konular açmanın neresi tutarlı?

Yazık.
Sosyal ağlarda paylaş

Biseksüel değilim. Teklifin için teşekkürler. Beybin hanımla mutlu saatler dilerim. Sevişin, fakat fiziksel atraksiyonunuzu başkalarına karşı birbirinize arka çıkarak komik boyutlara getirmeyin. Ayrıca beni de aranıza alma çabana da bir resimle cevap vermek istiyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...