Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Son 10cm...

Halfmumi

Öne çıkan mesajlar

Belirli bir süredir nete giremiyordum,malum telefonun 240(teşekkürler Teleko(r)mcuğum) milyon faturasını görünce evdekileri anca ikna edebildim yeniden açtırmak için hattı(Where is the kablo Modem parası there is dı az fatura :p)
Geçtiğimiz ayın 29 u ile 31 i arasında Nevşehir-Ürgüp-Göreme içerisinde hayatımın belkide en tatlı-en heyecanlı anlarını yaşadığım bir yarışımız vardı....200 civarı katılımcı(45te yabancı vardı) Kız-Erkek-Piskopat-Maceraperest-Geyiqisyen-Terapist-Tamirci karışımı bir ortamdı.
4. Kapadokya Dağ Bisikleti Yarışması...[Resimlerini Scanemedim henüz.. :(]
Malum,Ailemizin "Extreme One" ı olan HalfMumicik rezil bir derece ile geri döndü yani sağ salim..
Aslında biz yarışmadık,yarışıldık :)) Tecrübe olayı mükemmeldi yanlıs..

+Parkurda tek kişinin geçebileceği bir tozlu çıkış yolunda bir oğlanın gücü kesilir ve orada kala kalır..Arkasından 30 km hızla gelen Petra Holms basar küfürü; "Fuckin Kiddy Pull over idiot"
Half bunu görür..Gülmekten yarışı felam bırakır,oturur.Petra(taş gibi bir Hollandalı,Yengeniz olur kendisi ;))geçerken "ne gülün lan" diye bir koyar Half ' ın kaska :) Sorada ekler; "Comn Kiddy Catch me if you can :D"

HaLF"Shimano Revoshift"MuMi
1 EyLüL

Yukarıyı bayağı bir kısalttım...
2 Topik açıp,Topik çöplüğü yapmıyayım diye...

Ve Tarih 8 Eylül Akşamı saat 9:30 civarlarını gösterdiğinde dikkatsiz bir sürücü tarafından(kamyonet,beyaz) 30 km hızla ezilme-ölme tehlikesi geçirdim...Arka tekere çarpan "Salak" sürücümüz 5 saniye sonra fren yaptı..

Mavi çizgi beni,Yeşil çizgi beraberimdeki Antrenman arkadaşımı gösteriyor...Pembe Nokta ise arabanın frenlemeden sonra durduğu yer >>>>: Eleman Stadyumun oradan direk karşıya bodoslama geçerken ben 35 km hızla gidiyordum.(Direk pedal kök)Eleman son anda arka tekere bi koydu az birşey..ama 10CM daha hızlı yada ilerde olsaydı...Şu an aranızda yoktum......

*Trafiğin ilk Kuralı

FARK ETMEK VE FARK EDİLMEK

iyi de,ben fark ediliyorumda,karşıdaki adam yolun bir tarafından bir tarafına geçerken sağına-soluna bakmayıp Koskoca kamyonet sürüyorsa,

Ben ne yapayım???

Şans...

Bu mesajı buraya yazdım,çünkü şanslıyım...

Ps:Trafikte dikkatli olalım dostlar...Sadece sizin dikkatiniz yetmiyor..
Ps2:Bisitlette Kask,arabada kemer kullanın..Hayat kurtarıyor.Benimkini kurtardı vaktiyle...
[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining
Only in My Dreams Now...Curse!
Delikanlı deler geçer(!)[Kısa Zamanlı imza uzatması]

Sosyal ağlarda paylaş

Eywallah.Sağolun.

Cidden O kadar Downhill(Bir çeşit delidana bisikletle bayır aşağı iniş kavramı) yaparken bir şey olmuyorda şehirde arabalardan geliyor ne geliyorsa..[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow

Sosyal ağlarda paylaş

Gecmıs olsun yanlız bi sey itiraf edicem topic i okuyunca afalladım son 10 cm[hline]Bowie Is Was Here.Bowie Copyright ®

Konu ile ilgili link.
-coLdwind-, 20 June 2003 00:50 tarihinde demiş ki:
hmm 400 galon sperm bir boşalmada.. helal olsun :p

Duke_Guybrush, 20 June 2003 00:56 tarihinde demişki:
neyse ki türkiyenin okyanusa kıyısı yok. walla ben bayaa su yutarım çünkü ehehe
Sosyal ağlarda paylaş

De Jeavu ile aynı soruyu soracaktım ama ben muminin sportif başarısında taşıdığı önem açısından soracaktım. yani geçtiyse hatunu karizma yapmıştır mumicik...[hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına bende karşıyım

Sosyal ağlarda paylaş

mumi geçmiş olsun, biz ne güne duruyoruz burada ver adamın plakasını ihtiyaç fazlası kurşunları harcayalım.. :)[hline]"I love the Hong Kong style of action movies, but that only looks good for small guys. The reason why the whole style was developed over there was because those guys were very puny guys ... they had to learn a technique that small people can do that are as effective as the big guy's strength. So that's where the martial arts came from."
Sosyal ağlarda paylaş

eh.. bugünde bir benzeri oldu gerçi :P ama bu sefer bir sivil polis le...Gıcıklık+Saygısızlık yaptılar bize...Atladık bikelara tınmadık bilene...neys...

Harbiden sağolun..

Ps: Kız kız değil anacım,roket ;))[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow

Sosyal ağlarda paylaş

aa King sende ;)
Sen yeter ki iste,hiç uplamam...
Az yukarda bişi soruşturmuş arklara(Petraaa Petraaaa seni seviooom)açıklayaveryim deymiştim :)[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...