Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

11 Eylül

orc_lord

Öne çıkan mesajlar

Ben toplarım konuyu şimdi.. evet evet 2 adet uçak girdi ikiz kulelere... belkide bu bir tarihte dönüm noktası sayılır öyle değilmi belki fransız devrimi kadar etkili olamaz ama. belkide üçüncü dünya savaşı başlangıcnın temelleri olacak..

Nasıl topladım ama.. huahuaaa[hline]Savaş iyi değildir, barış kötüdür.
Sosyal ağlarda paylaş

11 eylül şüphesiz tarihin "pire için yorgan yakmak" sözünü akla getiren önemli günlerinden biri, lusitania'nın batırılması geliyor aklıma benim..[hline]"I love the Hong Kong style of action movies, but that only looks good for small guys. The reason why the whole style was developed over there was because those guys were very puny guys ... they had to learn a technique that small people can do that are as effective as the big guy's strength. So that's where the martial arts came from."
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
said:
OUTLIFE, 11 September 2003 18:16 tarihinde demiş ki:
evet evet 11 eylül sayesinde Amerikanın amacı petrolleri ele geçirmek için bir bahanesi oldu. bu bahaneyle afganistana ve ırağa girdi. irana ve suriyeyede girecek ilerde...[hline]Savaş iyi değildir, barış kötüdür.

sonunda uygun bir msg attın ha ;)[hline]===> orc_lord <===
Buddy'nin resimlerine gider..
Çok abuk subuk bir ismim var bana artık orc da diyebilirsiniz sadece orc :-p
Sosyal ağlarda paylaş

lusitania 1. dünya savaşı yıllarında ingiltere-abd arası seferler yapan bir trans-atlantik, dönemin bahriye bakanı churchill uyanıklık yapıp "almanlar batıramaz yolcu gemisini, batırırsa da içinde amerikalılar var abd savaşa katılır" düşüncesiyle silah ve cephane de taşıttırıyor kargo bölümünde. alman denizaltısı da batırıyor lusitania'yı. bunu üzerine de yüzlerce vatandaşı boğulan abd almanya'ya savaş ilan ediyor..[hline]"I love the Hong Kong style of action movies, but that only looks good for small guys. The reason why the whole style was developed over there was because those guys were very puny guys ... they had to learn a technique that small people can do that are as effective as the big guy's strength. So that's where the martial arts came from."
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında bu uçak olayını americanın kendi yapmış olma ihtimali büyük. kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez mantığı... baksanıza iki kule ve dev petrol rezervi arasındaki fark.... hem bir anda tüm dünya americayı haklı görüyodu zamanında...[hline]Savaş iyi değildir, barış kötüdür.
Sosyal ağlarda paylaş

İyi olmus Amerikalilara İçtiğim Sigarayi Uzaydan görürmüş....
H..tirsin ordan Nerde Useme,Saddam..SSCB dağildiğindan beri abd ulkerelere Bariz kabadayilik yapiyor iyi olmus...
Bir kere de yaparlar insallah >:([hline] Erst wenn die Wolken schlafen gehen
kann man uns am Himmel sehen
wir haben angst und sind allein

Gott weiss ich will kein Engel sein
Heaven Must Be Hell in Sky
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...