Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yürü be hasan...

karakedi

Öne çıkan mesajlar

for those who cannot understand turkish comments;

they are all from turkey and they made some comments about hasan’s great sex abilities. some of them talked about hasan’s pns size (from their past experiences maybe) and some of them talked about hasan’s gigolo personality, and some msgs were like “gogo hasan show the strenght of turks!!”.

ps: who is hasan? hasan is the first poster who wrote his phone number here and also he is the most famous gigolo in balkans and asia (you can see that from newspapers).

good luck hasan =d

..

budur yani .. : =)

[ Mesaj 08 Mart 2006, Çarşamba - 20:27 tarihinde, Baluu tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
merhaba, paticik.comdan geldim. herkese selam arkadaşlar. hasan abi, büyüksün. izinden ilerliyoruz. bizim buralarda bir ekolsun. büyüyünce bizde senin gibi olmak istiyoruz. ali desidero abimiz bir, sen iki. arkandayız abicim.

hangi akıllı yazdı bunu mrk ettim =)))
Sosyal ağlarda paylaş

said:
merhaba, paticik.comdan geldim. herkese selam arkadaşlar. hasan abi, büyüksün. izinden ilerliyoruz. bizim buralarda bir ekolsun. büyüyünce bizde senin gibi olmak istiyoruz. ali desidero abimiz bir, sen iki. arkandayız abicim.

hangi akıllı yazdı bunu mrk ettim =)))

hakkaten kim yazdı...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
hasan sana ulubatlı hasan'ı yanlış anlatmışlar annaşılan. bayrağı dikmen gereken yer japonya değil ) en azından ben olsam 40 yaş ve üstü japonlara dikmezdim
gazan mübarek olsun kardeşim

-> hasan ananı da caponlar mı çüktü
üzülme len küçüktür onların ki
acımamıştır

by hasana basan on 03.01.06 7:34 am

-> hasan yanımda kızlar var. acıdılar sana vercekler olum. nuri alçoya döndün sitede. senin için fan club da açtılar saolsunlar. bir de köfteci dükkanı açarız sana. daha ne istiyon lem.

by hasana acıdık on 03.02.06 8:57 am

-> etmeyin yapmayın arkadaşlar.ya hu bi yanlışlık olmuş.hasan kardeşim sen de nie zor duruma düşürüosun kendini de beni de.olur böle şeyler uşaklar.yüklenmeyin hasanıma.

by hasan'ın avukatı on 03.02.06 9:42 pm

-> bir gün herkes hasan olacak

by hasan seven adam on 03.08.06 7:47 am

lol :)

http://www.hasanfun.club.tr.tc/

Yıkıldım bu ne yaa :)

[ Mesaj 08 Mart 2006, Çarşamba - 22:51 tarihinde, AthleT tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...