Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kenjuro ve karakteri..

-Cursed-

Öne çıkan mesajlar

yani kendi karakteri warrior combosuna msj atmıs ocak ayının msj ı gereksiz bir msj oraya bende msj attım acaba her kendine tepki veren e böyle msj mı atıyor ?

kenjuro tarih: 2006-03-06 [ duruyor ][ mesajı sil ] [ mesaj gönder ] [ engelle ]

--------------------------------------------------------------------------------
ulan salak bişiyden haberin yok susda adamssansınlar ceek malı geldi salaksalak konustu allahın noob u

karakterini belli ediyorsun kenjuro..!
Sosyal ağlarda paylaş

sende adam gibi cvb verseydin sen msj a yanıt vermedin öylemi ? istediimi yazarım sanane falan diende sen deildin tanımıyosan mal mal yorum yapma hakkımda ayrıca cursed ceek aptalına eskideen nasıl topicler açıp şimdi ben aga yım dedii için onu eskilerle yüzleştirmek için upladım onları hertrlü tartışmaya açıım.
Sosyal ağlarda paylaş

ya kes geçende konustuk bu konuyu endles ve kankası sizi s.klemiorum zaten istediini yaz tel ver lan adres ver gel ankarada şurdayım diende kendisi sende dersin birazdan ben yaşım 30 küfür kaldıramam falan diede bi iddam yok senin yaşın 60 bile olsa akıl yaşın 10 bile deildir..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...