Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

gmler bir bir gidiyorlar.

fyasa2002

Öne çıkan mesajlar

clandan aklima gelen adamlar nychris minatour kakshi kun airicut kal1f bacardi511 mi ne mamamela soulslayer reack.starnoir vexxx kelly filam

nychris zaten duruo minatour hacklendi oyunu birakti kakshi kun dolasio ortaliklarda hala airicut in charini pek sik gorur oldum ama kendisi deilmis dedigi gibi alta nin kal1f birakti sanirim oyunu bacardi arestides in chariydi edit banlanmis olabilir mamamela 70 oldu dolasio ortaliklarda reackmaken human oldu (ismini yannis yazdim sanirim hehe) starnoir hacklendi kelly oynuo vexxx de nick deistirdi :zoe: gibi bisi yapmisti :zet: deil ama

demek istedigim adamlar hala aresde ;p

[ Mesaj 03 Mart 2006, Cuma - 18:54 tarihinde, Marl0_on tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

zaten airicut townun bakıcısıydı asıl sahıbı ss dir :) name change ile oodiggeroo şimdi. bıde meshur turk tehliqe wardı orada dagılmadan once .)

eternal benim favorimdi. daha elitti we gercekten konusma tarzları tam bir beyefendi we hanımefendiler gibiydiler. town ne bılıyım zoraki kurulmus bır topluluk gibiydi.

eternal bu oyunun hakkını werdi. ah ah cooltang. ne cok severdim o priesti. +8 miragesi olan ilk kişiydi. fro su anda dewam edıyor. benım eskı clandaydı sımdı noldu bılmıyorum.

mamamella lvl 70 oldu archer en ıyısını o yaptı. kimsenin pesinden kosmadı kafasına gore clanlara gırdı. mina wah wah yasık oldu ona.

ah bıde bu eternalin eski userları olsun yemın edıyorum eskı oyun havası gelir cz ye

ps : zet cok tatlı bir perulu (yerim seni michel :p az kaldı az :d). yengeniz olur aman yan gözle bakmayın pls :)

[ Mesaj 03 Mart 2006, Cuma - 18:58 tarihinde, nocom tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

kahulayla hala konusuorum wow da da baya iyi yerlerdeymisler =] gavok la zaten kahula kardes gibiydiler beraber gecmislerdi wow a simdi ama terorists ler eski eknin elemanlarindan olusuo 2up filam orda rogue oynuodu en son sabha karsi beraber dts kastiydik baya konustuyduk ha o cz konusundada eet o ek ki town a girip yarin saat cikmadan durabilen clan geri gelse oyun dengelenir biraz

hehe kaksi seni buralarda gormek ne gusel :]

[ Mesaj 03 Mart 2006, Cuma - 19:00 tarihinde, Marl0_on tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

heheh o zmnlar simdiki mal soulslayer [doilooklikegreek] in bidas diye char i vardi vokerdi ek larin party e girmistigavok u bilen bilir ben bi de bidas baska clandandi dedi olurda shell boot cikarsa belli bi pay vercem shell i ben alcam demisti beni taniodu zaten ama bidas in ingilizcesi bilem yetmedi sacma sapan bi cumleyi cevirmeye bu adam editle bilmemneyle simdi dolasio ortaliklarda en iyi warrior diye...
Sosyal ağlarda paylaş

bu oyunun sahibi kim bilmiyorum ama bir kisiyi kovarken olabilecekleri düşünür ve ona göre davranır db elinde diyorsunuz bu adam salak mı kovsun onu vsvs böyle birşey olamaz bu arada knight in son bulmasından bahsettiniz böyle birşeyin olacağını sanmıyorum 2 sene bir ömrü var bence daha ileri gider mi bilemem ama şu an iyi ilerliyor save i kaldırdılar dupe e karşı koymaya çalışıyorlar bu sorunuda hallederlerse sorun kalmıcak
Sosyal ağlarda paylaş

demise666 +3

ama o konuya bende kızıp bısıler yazdım.

shell dedinde aklıma geldi. biz eslantta troll kesıoduk kilikyalida troll berser kesıodu warrior shell boot dusmustu bıze gosterdı falan bende cüsseme bakmadan bana satarmısın demıstım xd

eski güzeldi be. nerde o eski gunlerrrr
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...