Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Spore... evrimin oyunu?

wizardofoz

Öne çıkan mesajlar

bugun indirdim creature creator'unu (trial version tabi) ve biraz kurcaladim, ACAIP eglendim. Oyun muhtesem olacak ya, hayal ettigim kadar derin olmasa da oyunun sirf yaratik yapma olaylari supermis :)

hatta buyrun sizi ilk yaratigim mesutla tanistirayim...

Mesut gordugunuz uzere hem sempatik, hem de savasci ruhlu bir tur. Mesutlar ilk saldiri opsyonu olarak gulle gibi testislerini tercih ediyorlar... korkutucu "gulle" saldirisinin mesafesi kisa olsa da, vurdugunda darbesi agir oluyor ve karsi tarafin hem kalbini, hem de kafasini kirabliyor. Cinsel birlesim sirasinda gullelere ne oldugu konusunda kimsenin bir bilgisi yok ama kendisi muthis bir herif oldugundan dolayi bir yolunu buluyordur.

Ikinci saldirisi elindeki bicaklar... bu bicaklarla cok pis adami dograyip, kafasindaki boynuzla da paramparca edebiliyor, son saldirisi ise memelerinden fiskiran zehir (gercekten zehir fiskirtiyormus oradan yanniz, creature creatorda oyle diyor, bir de yaratigimin saldiri kapasitesi cok cok yuksek, bayagi delikanli).

Oyun cok guzel olabilir, umutlerimi tekrar deprestirdi bu olay ve acikcasi 10 dolar verip full versyonunu almamak icin kendimi zor tuttum. Umarim oyunun kendisi de sahane olur. Bir yaratik yaptiginizda hemen avatarini yaratip size gosteriyor ve SPORE communityde ambleminiz oluyor.

Bu arada oyunu kotu kopya koruma sistemine ragmen orjinal almaya karar verdim. Spore Community oldukca basarili bir konseptmis, acaip begendim ve yararlanmayi da dusunuyorum acikcasi. Grafikleri sonuna kadar kokledim ve yavaslamadan calisti creator, oyunun kendisi de insallah sorun yaratmayacaktir :)

Herkes indirip denesin creature creator'u, bayagi eglenceli malum.

Sosyal ağlarda paylaş

Yok %25'i değil.

Abi çok güzel şeyler yapğmışlar ama kendi yaptıkları yaratıkları da koymuşlar müthiş şeyler var kıskandım ben çıksa da oynasam bir an önce yaa :(

Böyle zorlamazsa hakkaten PC'yi süper olur (tu)

Yalnız normal kuyruk yapamadım bi türlü sonuna doğru incelen, omurga boyunu da istediğim kadar yapamıyorum. Timsah yapacaktım onu da yapamadım illa ortası şişik kalıyo yaratığın yayamıyoun oraları omurganın etrafına. Biraz daha düzeltseler onları harika olur valla :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...