Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Republic: The Revolution

Udinen

Öne çıkan mesajlar

Ilginc bir oyuna benziyor. Internetten baktigim kadariyla GTA,Civilization ve simcity karisimi gibi birsey. Amaci novistrana diye bir ülkede yandas toplayip devrim yapip basa gecmek. Bunun icin rüsvet adam kiralama bilimum politik pislik yollari kullanabiliyormussunuz.Enteresan seylerede rastlamak mümkün buradaki sitede dervishler falan ayaklandiklarindan bahsediyor.Oyunu daha almadim ama merakla bekliyorum
Sosyal ağlarda paylaş

bu oyun cıktımı uzun zamandır beklıyordum bunu gercektende super olucak halka yalanlar soyleyıp ısvıçrede kasa doldurmak fılan var sonra bazı partıler gıbı sılahlı partı merkezlerı kurmak var yada rakıbını ekonomik olarak bitirmek felan var tam polıtıka işte[hline]Just as somethings can be right and useless at the same time Cant something be wrong and... Priceless?
--------------------------------------
Armaden Dewild UO Lead HC
www.Frp-tr.net yi ziyaret ettinizmi? Etmediyseniz kılıcım pesinizde olucaktır
Sosyal ağlarda paylaş

dehşet oyun yahu. politik kariyerime bir temel oluşturacak muhtemelen.
"açın türkiye'nin önünü!!" :)[hline]being the god's worst enemy or nothing. which one would you choose? we're the middle children of history with no special purpose or place, and unless we get god's attention we have no hope of damnation or redemption. hell or nothing. which is worse?
burn the museums. wipe your ass with mona lisa. this way, at least god will know your name.

radiant victor!
//system halted. enjoy the silence.
Sosyal ağlarda paylaş

nasıl güzel müziklerdir bunlar
warcrafttan beri adam gibi oyun müziği duymamıştım, lionheart barcelona idare eder durumdaydı
kulaklarım bayram etti
oyun çok kompleks veya en azından ilk bakışta öyle gözüküyor
oturup öğrenmek lazım , çok güzel bir oyuna benziyor[hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri.
::arcane ::::::::hp:hss::::::::1::::::::2::::::::3::::::::

I really tried,I did my time!
Sosyal ağlarda paylaş

hmppsss çıktım mı??? kıymetlimsssss ghhh hemen almalıııı Levie hemen sssss...[hline]Bana ne oldu bilmiyorum? Sırf aşık olmuş olmak için olurdum aşık.Tanımıyorum artık ondan başkasını...
Neyleyim sensiz dünyayı?
İlk defa aşık olmuşum birine böyle
Laleler bile bilmez kimsenin böyle aşık olduğunu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...