Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sopranos cnbc-e dizi

freeedom

Öne çıkan mesajlar

darkrider biliyorum hayatta ezilmişin ama bu kadar belli etme türk'ü küçümseyen senin gibi türk olmaz sen git onun bunun dizilerini beğen türkün yaptığını beğenme özentinin allah'ısın sen kendini aşağı at demişsin ya sen kafanı ezerim

[ mesaj 02 mart 2006, perşembe - 13:38 tarihinde, freeedom tarafından güncellenmiştir ]

[ Mesaj 02 Mart 2006, Perşembe - 13:49 tarihinde, freeedom tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

freedom hayatta ezilmediğim senin gibi kurtlar vadisi süper diyenlerden olmadığım içindir.

ben kaliteli şeyleri izlerim.bir çok kaliteli türk dizisi var ve hepsini izliyorum.

ama asıl gidip amerikan karşıtlığı yapıp amerikan filmlerinden sahneler çalış ve herşeyden çok amerikan sermayesi ile yapılan bir diziye süper demem.
Sosyal ağlarda paylaş

darkridermısın nesin sus msne çevirme sen sataştın , dinle kalite dediğin şey kvde yok mu?kendini halktan soyutlamış halkın sevdiği dizilerden filmlerden uzak duran hatta izlemeden karar verenlerdensin biliyorum bi zamanlar kemal sunal'a sanat yapmıyor diyen sanat fakirlerindensin bir de utanmadan türkiyenin en çok izlenen dizisinin seyircisine ezik diyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

iyi de sen benim sanat kişiliğimi nereden biliyorsun ? ama şunu anladım ki sanatsal yönüm senden daha ağır basıyor.

ben kv ile ilgili yorumumu yaptım.üstelik ben halkın sevdiği şeyleri sevmek zorunda değilim.halk her zaman en iyi şeyleri sevmiyor.halk her zaman doğru yolu şeçmiyor.

sana göre kurtlar vadisi'ni izlemeyen salak,insan ve türk değil.attığın 3 mesajda bu ortaya çıkıyor malesef.

sen sopranos'la kurtlar vadisi'ni karşılaştıracak bir şey yazarsan ben değil başkası atlar benim gibi laflar söylerdi.çünkü karşılaştırdığın şeyler yani nasıl desem yao ming-nate robinson gibi bir şey.

dp:ayrıca kemal sunal benim türk sinemasinda en çok sevdiğim insandır.her filmi dvd olarak elimde mevcut ve canım sıkıldıkça izlerim.tosunpaşa'yı izleyesim geldi alttaki konudan sonra televizyon boşalsın yerleşeyim :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...