Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Saat 12:00pm ' i geçti, ve Fizban'in doğumgününe girdik

Spyro

Öne çıkan mesajlar

İyi ki doğdun Fizban...!!!

Nice "Ultima Online" ' lı ve Ümmühan DURAN ' lı seneler !!! :-o :-p

Şaka bi yana, başarılı bi sene dilerim...

P.S: Arkadaşlarını değerini görüyosun di mi ? :-p Saat 12:00pm ve acaip uykum var ama eski sınıf arkadaşlarından biri olarak doğum gününü bu forumda ilk ben kutlamalıydım...

9-N Forever !!!

[ Bu mesaj Spyro tarafından on 2001-09-12 00:18 tarihinde editlenmiştir. ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
2001-09-12 00:20 tarihinde, karakedi yazmış:
dogum günün kutlu olsun şimdiden :-)

YA tabi biz her gece kalabalık saatlerde yırtınalım forumlara girmek için , girenler post edecek ÇOK ÖNEMLİ MESAJLARINI postlasınlar ( bkz reskill yemek , doğum günü vs...) sizde sayın karakedi bunu uyarmak yerine tam kadro ve teker teker doğum gübü kutlayın ...
Saygılar sunarım size...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
2001-09-12 13:02 tarihinde, hired_gun yazmış:
said:
2001-09-12 00:20 tarihinde, karakedi yazmış:
dogum günün kutlu olsun şimdiden :-)

YA tabi biz her gece kalabalık saatlerde yırtınalım forumlara girmek için , girenler post edecek ÇOK ÖNEMLİ MESAJLARINI postlasınlar ( bkz reskill yemek , doğum günü vs...) sizde sayın karakedi bunu uyarmak yerine tam kadro ve teker teker doğum gübü kutlayın ...
Saygılar sunarım size...

yuh be cok ayip su yaptigin
Sosyal ağlarda paylaş

ya açıkçası hiredguna katılmasam da,forumda dogumgünü kutlama isini sacma bulmuyorum diil.
bi kisi bugün dogumgünüm diyor veya birisi cıkıp sunun dogumgünü diyor sonra herkes onun altına

"nice mutlu yıllara heyoo"

"doumgünün kutlu olsun eheohe"

sonra yazmayan fizbanın düşmanımı olmuş oluyo ehe :-)

al ben de yazdım

dogumgünün kutlu olsun fiz nice mutlu yıllara :-p :-) :-( :-( :-| :-) :-( :-| heoheohe :-( :-) :-) :-? :-? :-) :-) :-D ;-) ;-) :-D ;-) :-o :-o :-o

salllaaa ehe
Sosyal ağlarda paylaş

doum gunun kutlu ola

bu arada not, belki garip gelcek, ama AM/PM sistemi $oyle,

12 AM -> 00:00'dan ba$lio
1 AM -> 01:00 'dan ba$lio
2 AM -> 02:00 'dan ba$lio
...
12 PM -> 12:00 'dan ba$lio
1 PM -> 13:00 'dan ba$lio
2 PM -> 14:00 'dan ba$lio

boyle sistem, bana da cok ters gozukmu$tu ilk ba$ta, ama bayaaaa yerde gorunce bu $ekilde oldugunu millete program yanni$ diyince hayir dooru saatler boole diyince onlar (faerunmudda), ayrica windows'da da regional settings'i U.S 'e ayarli ikinci eski makinamda (IEyi update flm ettim de, ingilizce yuklensin die updateler flm oole ayarlami$tim) gorunce kesinlikle biliorum artik boole olduunu saatlerin, ilk once 12 AM/PM gelio, sonra 1 'i gelio ayni $eyin, 0 yerine 12 kullanilio yane
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...