Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

zibidiciler

StarAdam

Öne çıkan mesajlar

Copyright Eksisozluk

"gelecek vadeden bir site. 4 yıl boyunca basta ssg olmak uzere butun sozluk yazarları derin bir uykuya dalsa, dort yıl kimse giris yapmasa eksi sozlukte inler cinler top oynasa, bu dort sene sonunda sozluge ciddi bir rakip olabilecek site. aksi halde hic bir sansı yok. tabi rekabetten kastım ebatlar . verecegi keyif konusunda ciddi suphelerim var... "(visvisa, 02.09.2003)

Eksisozluk warken gereksiz ötesi bir çalışma, dizayn dahil herşey çalınmış bari dizaynınız kendinize özgü olsaydı diyebilceğim site

Tabi bi de bu başlık nie İNternet bölümünde deil? de diebilirim[hline]MKC

[Bu mesaj Bonus tarafından 02 September 2003 19:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Neyin cevap hakkı ya ?
Yazarlar gerek bildiklerini gerekse bilmediklerini yazarak geçiniyor. Bunlar kanun değil, kural değil herkesin şahsi görüşü zaten bundan şikayetçi olan da yok. İstemeyen girmesin kardeşim kimseyi zorlayan da yok. Arada yazılanları şikayet eden salak ünlüler de çıkabiliyor, böyle yaparak salaklığını göz önüne seriyorlar zaten.

Ayrıca her tutulan kaliteli malın fakeleri olur, normaldir(Ya da bu ülkede böyle). Ama orjinali kendini belli eder zaten.[hline]`eğer tanrı varsa, parmağını bile kıpırdatmadan tüm kötülüklere nasıl katlanıyor` stendhal
Sosyal ağlarda paylaş

Bir de meraktan girip baktım da kültürsüzlüğünü belli eden kişilerin seviyesiz entry lerini girildiği bi klon olmuş. Ama tebrik ederim gerçekten de bu sefer doğan görünümlü şahin hatta şavrole görünümlü murat 124 misali iyi taklit olmuş. Adamlar anasayfalarına da yazmışlar zaten ekşi ye üye olup da olamayanlar için diye. Neyse zaten yakında geçer hevesleri bırakırlar, popüler olmak için başka işlere el atmak isterler.[hline]`eğer tanrı varsa, parmağını bile kıpırdatmadan tüm kötülüklere nasıl katlanıyor` stendhal
Sosyal ağlarda paylaş

başarısız bi taklit diyebilirim. seviyesiz olduğunu düşündüğüm de bi ortam gördüğüm kadarıyla. adiemusun dediği gibi geçer hevesleri zaten yakında. ayrıca tasvip etmiyorum.

bi de bu şeyin admini (veya hernesiyse) olan tazmanyak kişisinin burdakiyle ilişkisi var mıdır?[hline]"Nush ile uslanmayana etmeli tekdir; tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir"
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına ben de karşıyım!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Adiemus, 02 September 2003 21:28 tarihinde demiş ki:
Neyin cevap hakkı ya ?
[hline]`eğer tanrı varsa, parmağını bile kıpırdatmadan tüm kötülüklere nasıl katlanıyor` stendhal

Yeni Kullanıcı almıyorlar, yani kendine kapalı bir toplum atip tutuyor.Ve dışarıdan birinin cvp hakkı olmuyor ki ona yapılmış bir ithamsa.
Çok seviyesiz bir ortam, kişiler hakkkında yapılan konuşmalar veya bazı şeylerin açıklaması vs[hline]IpAdresimNe.Com
Matrix Code System
Komiter Gosudarstvennoi Bezopasnosti

[Bu mesaj MrMedia tarafından 02 September 2003 22:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

pardon da, cevap hakkı olmak zorunda mı?
orası bi sözlük. sözlük yazarlarını da istedikleri gibi alırlar.

ben şimdi gitsem bi sözlük alsam elime, sonra bunu beğenmesem, yayınevini basıp "çekilin kardeşim beceremiyosunuz mayıs kelimesinin karşılıına bok yazmışsınız o benim kardeşimin adı ulan" deme hakkım var mıdır?

ehe saçma bi örnek oldu idare edin :)
Sosyal ağlarda paylaş

Seviyesiz olduğu gerçek!
Kişiler hakkındaki yorumlara bakın çoğunda hakaret ve küfür var!

Ayrıca eleştirilmemiş kişi kalmamış (yine küfür ve hakaret)
ordakiler nedir ki yanlarına yaklaşamayacakları kişileri ukalaca eleştiriyor ve küfür ediyor
çoğu kantır oynamaktan başka bi halt bilmeyen tipler..

[Bu mesaj StarAdam tarafından 02 September 2003 22:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

O ayrı küfür ekşide de var ama herşey yerinde güzel. Yani yakışıyor mesela erdener abi başlıklarının altında küfürlerin olması, doğal bişi zaten ayrıca cuk oturuyor. Ama bu herifler koparmış atmış resmen ota boka küfürlü entry de girilmez ki biraz seviyesi olur en azından bi esprisi olur. Ne diyim zaten fake takılan tipler. Biz daha iyi küfrederiz demeye mi çalışıyolar, çözemen.[hline]`eğer tanrı varsa, parmağını bile kıpırdatmadan tüm kötülüklere nasıl katlanıyor` stendhal
Sosyal ağlarda paylaş

zaten oraya girenler küfretmek için giriyor mesala ben sadece orda kufrediyprum iyi de oluyo rahatlıyorum[hline]Emaleth, 21 August 2003 18:13 tarihinde demiş ki:
çok topik mi kilitlendi, vurun emalethe. threadiniz mi kilitlendi, vurun emalethe. canınız mı sıkıldı, vurun paticiğe... ooooh vallahi, şahane... çay da ister misiniz yanına?
Sosyal ağlarda paylaş

abi ekşi ye iki kere kayıt olmaya çalıştım test te koptum gittim direk olmaz sen dediler resmen zaten forum a çevirmişler geçen bazı başlıkları falan okuyodum ağladım sözlük hali yok güzel bir admin bulup oraya durmadan okuyup gerektiğinde ban atmasını sağlamak lazım torpil hat safada zannedersem çünkü forum a çevirenler hala ordaysa (yazıları duruyor) ayıp be kardeşim küfür olayı iyice ayıp ama yeri gelince hakkı ne bilimde.....[hline]SatanJager[RE] ICQ
RedEye CLAN ruhunu yaşatan tek isim :)http://diablokiller.cjb.net ( yakında bir ara açılır bakılır )
Bayan X: Mangodan okul eteği aldım dur gösteriyim.*çantadan torba çıkarılır ilk bir s-shirt görülür*
aente : Eee hani etek? *kumaş parçası gösterilir*
aente : Etek nerde?
Bayan X : Etek bu!*bir kopulur yerlere yatılır*
aente : Anaaa! dükkanın adı iks asdasa*ölünür*
Sosyal ağlarda paylaş

üye olamayanların kurduğu bir site bariz.
gereksiz ve saçma.
birde her şey aynı..

ekşi sözlükte cantır oynayan insanlar var demiş birisi.
orada yazar olanların çoğu belli bir potansiyelin üstünde insanlar.

en azından 70-80 kişi bir araya gelip zirveler yapıyoruz.
bundan şikayet edeceğinize kıskanmanız gerekir.[hline]valandil ownz j0o!
-emokid*-
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Head, 09 September 2003 10:26 tarihinde demiş ki:
üye olamayanların kurduğu bir site bariz.
gereksiz ve saçma.
birde her şey aynı..

ekşi sözlükte cantır oynayan insanlar var demiş birisi.
orada yazar olanların çoğu belli bir potansiyelin üstünde insanlar.

en azından 70-80 kişi bir araya gelip zirveler yapıyoruz.
bundan şikayet edeceğinize kıskanmanız gerekir.[hline]valandil ownz j0o!
-emokid*-

70-80 kişi.
zirve.

oha abi hangi zirveye sığıyosunuz.
70- 80 kişi bi araya toplanınca miting yapıyosunuz zannedip dağıtırlar polisler dikkatli olun.[hline]And Ra'd glorifies and praises Him,
and so do the angels because of His Awe.
Sosyal ağlarda paylaş

cevap hakkini niye versinki?cevap veremiyorsan o ortamdan uzaklas,burasi eylem yapmak icin taksim meydani gibi bir yer degil(butun internetten bahsediyorum).
eksi sozluk de oldukca hos bir yerdi bence,bu zibidi sozluk e bizim siniftakiler gibilerin girdigini gordukce eksi sozluge daha cok bi saygiyla bakiyorum[hline]Ranger : Druid : Nightshade(Excalibur)
Sosyal ağlarda paylaş

Birde her bir basliginda hepsinin acisi belli oluyor

Eyer sozlugun yeligi kapali olmasaydi girecegim/ama artik Zibidinin kullanici oldugum icin kahrolsn dedigim olusum. demis bir mal.

Su belliki Zibidinin kuruculari bile
eyer sozlukte acilirsa uyelik ,uye olurlar zibidiyide birakirlar.
Ordaki herkez bunu yapar.Bir suru sozluk hakkinda kufur etmis olani bile
Eh ehe Ssg abicim beni alsana Basligini acip ona entry atarlar 1 ay bizde burda gulmekten yariliriz herhalde.lol[hline] turk frp yazarlarinin birle$tigi dunya
Hic bitmeyen Efsaneler
kimsesizlerin siirleri
Miranin omnis
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...