Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

gitti gördüm ve geldim

uhrmiller

Öne çıkan mesajlar

şimdi söylemek istediğim iki şey var

1. görüntü açısından çok güzel gerçekten mükkemmel atmosfer var, taraftar da iyi şov yapmış zaten bunu her derbide her takımın taraftarı yapıyor ama tabi bu stadda ayrı oluyor kabul ederim bunu.

2. ama söyle bir durum var, küfür ve hakarete karşı olan sayın başkan bunu nasıl organize ediyor anlamıyorum. bir gün önce aziz yıldırıma helal olsun diyodum küfürün ve hakaretin önüne geçilmesi ugruna verdigi savaştan ötürü. ama bugün başkana söyleyebilecem tek şey var alsın donunu kafasına geçirsin. bi daha da edilen küfürler ve hakaretler konusunda agzını acmaya cürret etmesin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
övünülcek bir olay değil beşiktaşa it diye hitap edilmesi.
tersine çirkin bir kelime
hadi arada küfürlerde oluyor da böyle komple bir tribünü kaplayacak sekilde organize bir kelime hemde çirkin bir kelime ile övünmek değil tam tersine utanç duymak gerekir

hadi bikaçı küfür edince dioruz koca taraftarı 3-5 çapulcuya mal etmeyin diye ama burdan da acıkca görülüyor ki en ufak gelişme yok.

çok ayıp kimsenin haddi değil bi camiaya it diye laf söylemek.
Sosyal ağlarda paylaş

öyle bişey olmaz.
bjk küfür ediyor diye fb nin aynı şekilde tepki vermesi kendi acizligidir. biz burda fenerbahce'nin kendisi ile nasıl caliştiginden bahsediyoruz. küfür edilmişse edilmiş banane. ama aziz yıldırım o kadar konustuktan sonra bunları yapmak (aziz yıldırımın haberi olmadıgını varsayıyorum ki öyle bişey olamaz) kendi başkanına o kadar lafı bir anda yedirmek ve utandırmak başka bişey olmuyor.

ayrıca siz de nasıl fb lisiniz anlamadım biriniz de cıkıp demiyosunuz ki baskanımız o kadar ugrasıyor bizimkiler buna ragmen hala utandırıyor diye yakınmıyosunuz. olacak işte değil yani.

madem öyle sonra demeyin fb taraftarı düzeldi falan fişman diye. para da atıyosunuz küfür de ediyosunuz. bjk de gs de ediyo lafım yok ama biz taraftarımız küfür etmiyo demiyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

bunu mail ile spor yazarlarina gönderip sikayet edicem.. nedir bu terbiyesizlik ya sen bi yönetim olarak nasi it dersin ..

besiktasli yönetim bi dahaki macta dagitsa kartonlari ananida al git yazsa cok mu hos olur.. allah belasını versin onu yapmayi akil edeninde yapanında o kartonlari tutaninda..
Sosyal ağlarda paylaş

bunu göstermendeki amaç yanılmıyorsam yaşadığınız hüsran!.hüsrandan kastım fark falan diil oynayamadığınız iyi futbol..küfür etmiyo denen gerçekten büyük bir camianın taraftarına bu ne kadar yakıştı o ayrı mesele!..bazıları buna espri diyolar, başkasına hakaret etmek espriyse beşiktaş taraftarı size bol bol espri yapıyo bunlara gerek yok! ben fanatik bi beşiktaş taraftarı olarak tüm küfür edenleri, bu şekilde espri yapanları ve bunları espri olarak algılayan zihniyeti gerçekten ezik olarak görüyorm...
Sosyal ağlarda paylaş

tamamen komedisiniz yawww,nasıl it yazılırmış yok fasa fiso,sanki bjk yönetimi ve taraftarıyla sütten çıkmış ak kaşık...siz değil misiniz beşiktaşlı olunmaz beşiktaşlı doğulur beşiktaşlı olmayanlar ............. ............ diye bağıran ya da geçen yıl kadıköy iskelesinde yaşlı teyzelere tekme yumruk giren...

[ Mesaj 28 Şubat 2006, Salı - 13:29 tarihinde, A-R-E-S tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

it diyenler de azize diyenlerde ceza alıyorlardı... tabi o moderasyon kontrol mekanizması çalıştığı zamanlardı. insanımız da gıdım oto kontrol olmadığından ve bu yazılanların yanlarına kar kalacağını anladıklarından dolayı hakaretler, kuralsızlıklar havada uçuşuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...