Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hunter'dan mage'e geçiş

Greeny

Öne çıkan mesajlar

evet topikteki gibi lvl 50 hunterımı sıkıldığım için bıraktım zaten gerekte yokmuş ileride vs vs. (bu arada ilk karakterimdi n00b um yani).
neyse mage açtım horde taraflarından undead görünümlü.birkaç yerde 60 olana kadar fire olarak git sonradan arcane' e geçersin tarzında mesajlar gördüm, inanmadım :p ne varsa türklerde vardır diyerekten size bir danışayım dedim.nedir yorumlarınız.
Sosyal ağlarda paylaş

ya end game olunca, açıkta kalırsın kendi guilden başka kimseyle raid vs yapamazsın fln denildi.söyleyenlerin sayısıda fazla aralarında hunterlar fln de var ben yedim yani :)
zaten illaki mageden bir dönem sıkılıcam o ara huntera dönerim hazır end game de olmamış illaki kasılır.
Sosyal ağlarda paylaş

mage charım war benim de.
arcane e 21 ver önce presence of mind a kadar. ondan sonra fire git 60 a kadar. 60 da da oyna bir süre.
sonra bi değiştir frost al fire yerine (dediim gibi yine arcane e 21 werebilir ya da frost un en alttakini almak istiosan ona göre 18 19 falan verirsin ama ben öyle yapmadım, bi büyüyü instant yapmak 800 physical dmg a göre bence daha avantajlı, tabi atağa önem veriyorsan defanstan önce)
böylece frost u da denemiş olursun bi süre.
ondan sora hangisini daha çok tuttuysan 5g daha werip en düzgün talentleri ayarlarsın.
Sosyal ağlarda paylaş

frost instance için fire avlanmak ve pvp için 60 olana kadar fire gitmeni tavsiye ederim bu arada arcanenide unutma sonra frost olursun bu arada işini bilen mage herkesi alamıyor set lazım :d

[ Mesaj 26 Şubat 2006, Pazar - 16:02 tarihinde, SorroW tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

bişey seç de ondan git benim gibi her retalente 50 g vermezsin..
fikrimi sorarsan arcane pom a kadar
kalanı frost git kasarken

sonra 60 ta 31 arcane e ver arcane power al kalanını da fire dan git...

bize izin vermiyolar mc felan zorla frost gidiyoruz malesef...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...