Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[lionheart] Ilk izlenimler

Befounder

Öne çıkan mesajlar

valla oyuna 8 saat lik bir onbakıs ardından ...
10 uzerınden 7 yı gonul rahatlıgıyla verşıyorum ...
oyunda 10 larca belkide 100 lerce eksiklik yada daha iyi olabilecek olaylar var ...
patch de tam benim istedigim 8 saatin ardından sunlar sunlar olsun dedıgım sekilde bir patch cıkarsa oyunun notu 9/10 a yukselır ...
bu arada arcane e +1 ...
patch hakkında bısıler soylemek ısteyenler oyunun offıcıal sıtesındekı forumlara mesajlar atsınlar bunların esıgınde patch sekıllenecek ...
bende yzmaya basladım lısteyı ...
kalabalık olacak ama ...[hline]* tells "drizzt" wıth fear ...
* tells "do'urden" wıth the head of man who said 'drizzt' ...
*sevdaki ,onu egilmeden tasıyabilene yakısır ...
*kazanmak neye yararki , kaybeden oldugunda ...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sylian, 17 August 2003 17:42 tarihinde demiş ki:
Ya o büyücüyü hapisten kurtarmayı nasıl yapacagım anlatabilir misin?
Bi de ben büyücüyüm ve bir faction secmem lazım main quest e göre hangisine katılayım?(Büyücüler katıldıgı faction u bir türlü bulamadım)[hline]Paorith ,Level 35 Wizard

Normalde ordaki inquisitor'i kandirip key'leri alabiliyorsun. Yada direk gidip sneak lockpick yapiyorsun. Kurtardigin bir wielder. Faction olarak bence wielder'lari sec, adamlar gercek buyuculer ama onlari bulmak cok zor. Lost street denilen bir yerdeler, ben daha gormedim.
Sosyal ağlarda paylaş

Patch ile iyi olucak diye birsey yok, daha patchi kim cikaracak belli degil. Oyundan sorumlu firmalar topu birbirlerine atiyorlar. Ve cikarmalari gereken patchde oyle basit 5-10MBlik bir sey olamaz. Cozmeleri gereken onlarca sey var. Ben halen ana hikayesine guvenerek oynuyorum ama boyle yarim bir oyunu cikarmalari cok kotu olmus.
Sosyal ağlarda paylaş

walla bu konuda blizzard çok iyi. gerekirse deli gibi geciktiriyolar oyunu ama bi tarihi deadline verdiler diye illa o tarihte oyunu salmıyolar ortalığa. bitmeden çıkarmıyolar. gene de bisürü patch çıkıyo. bisürü firmanın aksine blizzard oyunlarında bi bitmişlik havası oluyo o yüzden herkes beğeniyo...

çok pis gözümü korkuttunuz ön yargıyla yaklaşıcam oyuna bayaa :hmm:[hline]You have questions, my friend, but are you prepared for the answers?
Sosyal ağlarda paylaş

baylar nedır bu olumsuz hava anlamıs degılım yaw ...
oyun eger cok duzgun bır patch e sahıb olursa fallout ların kalıtesı ne erısmıs bır oyun olacak ...
su halı bıle gayet ıyı oynanabılır ...
alın oynayın yaw oyle hayal kırıklıgı falan dııl oyun ...
sadece efsane olmayı ıskalamıs ama yınede guzel oyun ...[hline]* tells "drizzt" wıth fear ...
Sosyal ağlarda paylaş

offff ....
gece saat 3 u gecıyodu ...
ev ahalısı yogun baskı yaptıda kalktım basından ...
quest ler acayıp sarıyo ...
baglandım (bagımlıyım) ...
beynım donuyo ...[hline]* tells "drizzt" wıth fear ...
Sosyal ağlarda paylaş

Benim bekledigim gibi cikmadi oyun, falloutun aynisini bekliyordum ozellikle turn based opsiyonu olmamasi oyunu diabloya cevirmis. Ayrica oyunda bir yere yurunce boyle adim atmis sekilde freezelenmis gibi duruyor karakterler, oda gozume batti cok.

Bunun yerine Fallout 3 yapsalardi ya , dangalaklar. Bosuna zaman harcamislar bence, ayrica frp ile gercek dunya karistirilmasini da begenmedim. Ayrica oyunda ilerlemedim ama baldurs gatein baslangici ve senaryosuna cok benziyor, sizin bir spiritiniz var ve bunu ele gecirmeye calisan evil biri. Yani oyuna biraz ondan biraz bundan biraz baldurs biraz fallout biraz da gercek dunya koyalim demisler, benim hosuma gitmedi. Ozellikle turn based patchi gelmesse bir daha oynamam sanirim.
Sosyal ağlarda paylaş

fo3 yapılıo zaten,lionhert başarılı br oyun ama söz verilenlerden çok eksik(para uğruna erken çıkarmak için herşey tamamlanmadan çıkmış piyasaya kesin)Blackisle isminden ve söz verdiği şeylerden dolayı daha iyi bir oyun bekliyodum......çok daha iyi.[hline]less talk,more glock!
infected, 30 July 2003 23:02 tarihinde demiş ki:
yaşım 15 bi adam daldı o da hafifçe dokundu yani
Sosyal ağlarda paylaş

Bu oyunu nicin bu kadar ezdiginizi anlamadım =)Oysa oyunun konusu questleri ve atmosferi harika benim gözüme çarpan tek sorun uyumanın olmaması ki bu sorun olmasaymıs rahatlıkla bg nin tahtına oturabilirmis...Bu arada büyücülerin arasına katıldım tek yapmanız gereken sey Quinn adındaki simyacıya gitmeniz onunla bu büyücüler hakkında konusacaksınız sonra sizden bir kitaba dokunmanızı isteyecek onu dokunun size bir tılsım verecek sonra pazar alanına gidiin o tılsım takılıyken bir duvar göreceksiniz onun icinden gecin =).Bu arada oyunun haritasına bakmıssınızdır heralde büyük ihtimalle daha oyunun başında oldugunuzu farketmissinizdir =)

[Bu mesaj Sylian tarafından 18 August 2003 14:03 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

1.5 gunluk bıraz kasarak tan yanlıs secımler yapılmıs bır charla duzgun bır sılah olmadan lvl 19 oldum ...
level araları oyle x 2x 4x degıl ...
atıyorum tam ıncelemedım ...
lvl 17 ıcın 17000 lvl 18 ıcın 20000 gıbı lazım exp cosmuyo oyle ...
lvl 30,60,70 geyıklerı dolanıyo ...
bakacaz (60 hayal degıl ...) ...[hline]* tells "drizzt" wıth fear ...
Sosyal ağlarda paylaş

gamespot'un 6,5 verdiğini görünce arcane'in yıllardır verdiği bütün gazları salıverdim.. :-p

"Interplay's Black Isle Studios division is one of the best things ever to happen to computer role-playing games. Many of the best RPGs from the last five or six years have been Black Isle games: Fallout, Baldur's Gate, Planescape: Torment, and Icewind Dale are all part of this brand. Considering that amazing track record, it's easy to get excited about Lionheart: Legacy of the Crusader, Black Isle's latest RPG. Unfortunately, while it does bear some similarities to earlier games from Black Isle, it's generally just not as good. It's primarily a hack-and-slash game, but the combat tends to be unsatisfying, the production values seem dated, the difficulty is uneven and sometimes excessive, and the original alternate-history setting isn't enough to compensate. Even so, the game has some merits, and it can be entertaining for Black Isle fans who don't go in expecting too much."

ki greg kasavin de rpg eleştirilerinde okkalı bir abimiz atilla dorsay kıvamında, almak için acele etmem gerek yokmuş anlaşılan. gerçi arcanum da 7,3 almıştı daha 3 ay önce bile keyifle oynuyordum. ama 7 altı gerçekten çok düşük gs değerlendirmeleri için..[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001
Sosyal ağlarda paylaş

oyunda ufak ufak belkı 100 tane hata var ...
benım cok barız gordugum eksıklık ...
1.) weapon ısmı skıllerı bos yanı tek bır sekılde swıng yapıyorsun ...
one hand,2 hand,unarmed ve ranged ın altında da ne bılım soyle falcon arrow ,backstab,whirlwind gıbı ısımlerı olan sırın skıll cıkler konsaymıs guzel olacakmıs ...
2.) buyu agacları yeterınce zengın degıl ...
3.) oyunda kı canlı objelerın bır volume space ı yok ...
yanı bır kareye n tane yaratık gırebılıyor ...

bunların dısındakı hersey duzgun patch lerle duzeltılebılır ...
oyunda 15 saat gecırdım yaklasık hack n slash baymaya basladı ...
cok uzun dungeonlar var oha dıyorsun ...
denıldıgı gıbı aceleyle cıkmıs ...
benım gıbı bırının altına vereceklerdı o ekıbı ...
neyse ...[hline]* tells "drizzt" wıth fear ...
Sosyal ağlarda paylaş

oyunu oynamadım henüz ve buraya yazılanların da hepsini okumadım fakat "takılsın kendince" dediğin adam neredeyse benim yaşım kadar rpg oynuyorsa itibar ederim biraz, kaldı ki bak bakalım puanladığı diğer oyunlara, yazdığı yazılara ondan sonra hedespot de arcane beyamca.. :) diğer terminator başlığına da linkini verdim, aynı adam "tüm zamanların en iyi oyunu" olarak da fallout'u seçmiş 'kendince'.. ;)[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001
Sosyal ağlarda paylaş

acele mi ?
nasıl acele
adamlar ağırdan almıştır olsa olsa sonra erken çıkarmışlardır

60 tane büyü var, bu mu zengin olmayan büyü ağacı ?

özel vuruşlar speacial da yok, sadık kalınmış (ki bence de çok saçma) gerçi büyüler idare eder

oyun sistemi illahi disjunctiondan etkileniceksin diyor asıl kötü olay bu bence[hline]:: arcane ::::::::hp:hss::::::::1::::::::2::::::::3::::::::
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...