Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

logo

Chiptech

Öne çıkan mesajlar

okulda eğlence için sandwich satıyoruz, tabi bi de kantini protesto için. ben işi daha bi büyütmek için kartvizit vs yaptım. ileride grafik tasarım okumak istediğim için böle canım yorum almak istedi buraya koyayım dedim. öle işte.

catering in i si ® şeklindeydi ama o hali elimde yok şuan, diğer bilgisayarda kaldı ne yazıkki..

bu kartvizit taslak olduğu için ölçeklemesi pek doğru değil hatırladığım kadarıyla neyse.. adres falan da daha bi değişti
telefon ve mail altta adres ise üstte aynı uzunlukta oldu falan.

http://www.dadeu.net/catering/logo.jpg

[ Mesaj 23 Şubat 2006, Perşembe - 19:46 tarihinde, Chiptech tarafından güncellenmiştir ]

Sosyal ağlarda paylaş

@dream_endless:

1. adam gibi konuşmayı öğren ondan sonra yorum yap, bak abilerin adam gibi eleştirmiş, onları örnek almayı dene.
2. okul hakkında bir bilgin olmadan konuşma okulumuz evet bir türk okulu ama fazlasıyla türkçe bilmeyen koreli dolu.
-

diğer arkadaşlara yorumları ve eleştirileri için teşekkür ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

ingilizce olması saçma ve kötü sonuçta kişisel bi girişim herangi sıçak fln söz konusu diil geyiğine yapıyorda olabilirsinde yinede türkçe olsun yahu hadi logoyu vatering i geçtimde bari yandaki yazılar türkçe olsun.

ben olayı ciddiye aldığım için bu şekilde konuşuyorum ama arkadaş arasında geyik olsun diye yapıyoz diyosan paşa gönlün bilir her türlü senin kararın ben sadece öylesine konuşayım dedim.

kartvizite gelincede insanlara çok ciddi bir yaklaşımı var sıcak renkler kullanmayı denesene hem o catering yazısıyla arkaplan arasında karşıtlık oluşturursun daha güzel olur ve okunur onun dışında yazı karakterlerinide böle daha yumuşak yenebilir hale getirmelisin :p
Sosyal ağlarda paylaş

yorum yapmamışım kartvizit hakkında;

arkaplan siyah, ana yazı sarı, "catering" yazısı açık kırmızı ve menü-kartvizit sahibi ismi bölümleri de beyaz olursa renk uyumu daha iyi olur bence...

bir de, çok katı duruyo, daha yuvarlak hatlara sahip olsa logonuz daha sempatik olur...
Sosyal ağlarda paylaş

elcin, bugun karakedinin baska bir topicde yazdigi bir yazi var.
said:
karakedi
sıkıldım her onunuze gelene, laf sokmanızdan. bi konu başlığına mesaj atmak istediğinizde 2 opsiyonunuz var:

1. ya cidden adam gibi, konu ile ilgili bişiler yazın.
2. hiçbişi yazmayın.

herkese genel uyarıdır.

bu arada okulda derse mi giriyonuz sandwich mi satıyonuz anlatsana biraz :d catering yazısı gözükmüyor iyi olarak bide.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...