Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Deniz Maymunu?

orc_lord

Öne çıkan mesajlar

said:
Predator-, 30 May 2003 22:04 tarihinde demiş ki:
Ve yeni imzamıda belirledi hehe[hline]Karakurt, 30 May 2003 21:56 tarihinde demiş ki:
Deniz maymunu hayvanı çok şerefsiz bi hayvandır
benikinide
zaten eytere baymıştı[hline]Karakurt, 30 May 2003 21:56 tarihinde demiş ki:
Deniz maymunu hayvanı çok şerefsiz bi hayvandır

[Bu mesaj baaluo tarafından 30 May 2003 22:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

puahhaa çok komik ya saldırganmıdır demişler abi büyütecle zar zor görünen sey saldırgan olsa ne yazar ayrıca bu yeni cıkan bisi diil bayadır var 4-5 yıldır fln ben besliodum bi ara özel kucuck akvaryumu vardı buyute4cli fln cok komik boyle suyun icinde takla fln atıyolar[hline]"Fevaxium"
Vern "Krakilin" Clemente
BonePART demiş ki:
hade aslanlarım
salıverin hormonları
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Flash! Flash! Flash!
Güney kıyılarımızda ortaya çıkan Deniz-Maymunları nedeniyle yapılan açıklamaya göre 1 hafta boyunca denize girmek tehlikelidir.Saldırgan Deniz Maymunlarını gördüğünüz yerde en yakın polis istasyonuna başvurulması rica olunur.
Zınn Zınn Zınn Zınnn!
Katil Deniz Maymunu , yakında sinemalarda.
Coming Soon[hline]What the hell are you looking down here for?
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
sea-monkey Ya bende nedir bu felan dedim bi arastirma yaptin buyrun linkleri vereyim siz bakin

http://www.sickdoggy.com/feature_seamonkey.html <<
buda Sea monkey le ilgili bi yazi >>> http://www.aksam.com.tr/arsiv/aksam/2003/07/27/cumartesi/cumartesi11.html

burada da resimleri var >>> http://www.geocities.com/Heartland/Prairie/8924/page4.html

Nerede satiliyor? Fiyatlari ne diye sorarsaniz? Pet shop larda ToyRUs larda oyuncakcilarda Satiliyor efem 9 milyondan basliyo 140 milyona kadar degisiyor 9 milyon lira olaninda sadece 3 tane toz var bide buyutec var gorebilmek icin besleyecek kabi yok hmmm 28 milyon civari olanda bi kap var onun disinda 3 tane toz besleme kasigi kitapcik zart zurt bide buyutec var...

Ya bu yaratikalar 5 6 yildir Turkiyede piyasadaydi zaten pet shoplarda satiliyordu ama toz olarak degil tabi :)
40 yildirda avrupa ulkelerinde ve amerikada satiliyormus. Aldilar minacik hayvani toz yaptilar koydular Hayvan haklarina sikayet edicem :) neyse isin girgirini gecelim Bence tipleri sirin degil hele o televizyondaki resimlerdeki gibi hic degil Bide isiga gore renk degistiriyolar... Bence cok komik bisey bu
Sosyal ağlarda paylaş

iğrenç bişe niye böyle birşey besliyim ki
isterse uzay maymunu olsun tipe bak[hline]"I love the Hong Kong style of hentai movies, but that only looks good for gays. The reason why the whole style was developed over there was because those gays were very hairy guys ... they had to learn a technique that even gays can do that are as effective as the mutant's strength. So that's where phone bills came from."
Sosyal ağlarda paylaş

hayır arkadaslar bende ızledım adam dıyorkı ılk bız getırdık falan fılan ama yalan atıyor ben bunu ılk defa 3 sene once bır akvaryumcular carsısında gordum.bu hayvan kucuk kucuk nokta seklınde yumurta bunu balıklara yedırmek ıcın alırdık.cok da faydalı.ama sımdı adam cıkmıs yenı bulduk falan tamamen yalan.neyse gelelım nasıl buyutulmesıne

Bu nokta seklındekı yumurtaları alıyorsunuz bı kavanoz vs.. ıcıne koyuyorsunuz bu yumurtalar zamanla kendılerı cıkıyor sanırım 1 gun ıcınde cıkıyor.daha sonra sızın bır sey yapmasıza gerek yok kendılerı buyuyor ve uruyorlar.uzatmadan aslında zevklı ama zavklı oldugu kadar da sıkıcı cunku ısıgın altında ızlemenızgerek daha rahat goremenız ıcın.
tavsıye ederım deneyın.[hline][b]Email:[email protected]
[b]Ultima Zone Editoru
Ultimazone
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...