Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

news for pati

ArchangelTanwen

Öne çıkan mesajlar

ogre rumora bende inanıyorum,ogreler gelsin istiyorum ama draenei leri koyacak blizz,grr..pandaların düzgün uygarlıkları yok,zaten blizzin çinlileri çekmek için yaptıgı ufak bi atraksyon panda

www.wowwiki.comogre_rumor -o ve r büyük-

[ Mesaj 23 Şubat 2006, Perşembe - 13:36 tarihinde, Lancelion tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

son ptch mpqleri wieverle açarsaniz tigonlar üzerine normal npc lerden daha fazla emotion sound vs eklenti geldiğini göreceksiniz benim dikkatimi cezmetti çok büyük ihtimal veriyorum drenai çok falza kişi tarafından itici bulunuyor lakin tigonlar daha çok benimseniyor muhtemelen müşteri tansiyonuna göre haraket edeceklerdir ki gelen eklentilerde fikrimi kuvvetlendiriyor ama blizz bu ne yapacağı belli olmaz tutar panderen murloc felan koyar meuhau.
Sosyal ağlarda paylaş

troll headhunter
----------
vengeance for zuljin!
yeah-hehhehhehhunh.
anythin' you wan'.
chu got it man.
ahhhhah!
wha' chu wan' me do?
wha' chu wan' me go?
what?
who you wan' me kill?
wha' chu bother me for?
leave it to me, i take a big weight off your shoulders.
chu wanna buy a cigar?
luuucy.
say hello to my little friend.
it's time for a little blood.
don't mess with the bad guy.

[ Mesaj 23 Şubat 2006, Perşembe - 15:54 tarihinde, geffen tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

tigon diye bir şey yok oyunda onlar zul'gurubdan hıgh priest thekal ve arlokun görüntü modellemeleri iyi kanmışınız walla blizz acıklama yaptı böyle bişe yok onlar boss modelleri diye
ayrıca satyrler demon olablilir ama humanoid denilebilir nasıl forsakenlar humanoid sayılıyorsa onlarda olur ve horde b.elf ve undeadle işbirliği yapıyosa ally da gider satyr le işbirliği yapar olmayacak bişi değil ki hem toynağı boynuzu ve kuyruğu var derseniz öhömm taurenin de var ayrıca onları size level 58 lvl 59 vaziyetinde vermiycekler siz kasacanız hatırlatırım...
Sosyal ağlarda paylaş

mümkün değil abi satyrler ile nelerin aynı factionda bulunması,imkansız,eğer blizzard loreyi bu kadar saymıyorsa bırakalım oyunu bari.zaten adam gibi uygarlıkları falanda yok bunların..

p.s:bi daha düşündümde,kıta dengesi için yeni gelecek ırkın kuzey kalimdorda olması lazım..kuzey kalimdor..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...