Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ankaraspor 2 fener 1

2pacAmaruShakur

Öne çıkan mesajlar

maci izliyemedim , dinliyemedim
muhtemelen maglubiyeti haketmisizdir , isallah roportajlarda yazanlar gibi her maca final maci gibi cikarlar ve seyirci ye hak etti de kazandi dedirtirler . diger turlu sampiyon olsakta ne galatasaraylilarin ne besiktaslilarin nede diger takimi tutanlarin agzindan dusmeyiz .
Sosyal ağlarda paylaş

hayret yahu , hakemler fenerbahceyi kayiriyor diye aglayanlar bu mac icin hic bi yorum yapmamislar hehe.

bumudur sizin futbol gorusunuz?

ofsayt olmayan pozisyonda anelkaya ofsayt calinmasi , ki %90 takardi o pozisyonda 1 e 1.

ahmet yildirimin serkan balciya yaptigi hareket sonrasi 2. sari karttan kirmizi almamasi.

ha noldu? nerdesiniz arkadaslar bakiyorum sesiniz cikmiyor. her fb mac topiginde at gozlugu takip yorum yapan arkadaslar nerdeler simdi? niye hic yorumlari yok?

birakin ya.
Sosyal ağlarda paylaş

ben hep derim bu gibi olaylar zamanı geldikçe birbirini nötrler diye. öyle de oluyor nitekim. ama bazı durumlar da nötrlenmesini beklememeliyiz yani bütün stad görüyor da hakem görmüyorsa bişeyler aranmalı. sizin bir pozisyonda hatalı bayrak kalkıyo belki ama bu nerdeyse her maçta oluyor. maclarda cok sık rastlanan bir hatadır yani bu. ama sen herkesin gözü önünde voleybol oynarsan ve bunu orta hakem görmez hadi onu geçtim yan hakem de görmüyosa zaten diyecek birşey yoktur. yani bir ofsayt ile iki kere elle oynama, defalarca bedavadan son dakika penaltılarını karsılastırıyosanız yazık.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...