Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

fenerbahçe-beşiktaş

aytimania

Öne çıkan mesajlar

krus beraberliğe sevinin birimi var burda?
ayrıca o itli resmin kaldırılmasını hala rica ediyorum!!!!!
söyllediğim gibi daha önce ben japon bayrağı ve beşiktaş fener evlilik töreni resimleri koymuştum anında silinmişti.ve uyarı gelmişti burda 2 kere konuluyor hakaret içerikli resim ve hala silinmedi..............................
ve herzamanki gibi sonuç malum.
geçen sene hakeme rağmen koymuştuk fenerin biyerine.bu sene hakeme gücümüz yetmedi.

[ Mesaj 27 Şubat 2006, Pazartesi - 14:14 tarihinde, Redogski tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

yahu diyorum ya

taraftar degil yonetim organizasyonuymus.

azizin anasina edilen kufurler az bile, annesi sembolik burda, serefsizligini tanimlayamayiz. kendisi de ifade edemez rleri soyleyemedigi icin.

az ve oz bi tezahurat vardir ya, iyice dellenince yapilir.

hepiniz... *

*:ne mal oldugunuzun farkindasiniz ;)

[ Mesaj 27 Şubat 2006, Pazartesi - 14:23 tarihinde, Dela tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

burda birilerin hakkınd baya ağır konuşcamda neyse diyorum kafaları basmıyo bazı şeylere bazı yanlışlıkları düzeltmek içinde bu yazıyı yazıyorum .

bakın beyler maçtan bir gün önce aziz yıldırım çok güzel bi açıklama yaptı statlarda küfür etmeyin die sonuna kadar katılıyorum hatta diyarbakır maçındaki olayları görünce ne demek istediğini daha iyi anladım ve harbiden adam doğru söylemiş dmek elde değil fakat bu pankartı görünce ve bu işinde yönetimin organize ettiğini öğrenince beynimden vurulmuşa döndüm . bi gün önce azizin dediği ortada bi gün sonra yaptığı ortada .
elini tüm fenerbahcelilerin vicdanına koysun bunu düşünsün aziz yıldırım bu küfürleri hak ediyomu etmiyomu .

ya sen dostluk mesajı veriyon küfür etmeyin diyon ondan sonrada benim anama küfür edin die saçma sapan işler yapıyon şimdi küfür edenmi haklı yoksa küfre teşvik edenlermi haklı cevap versin .
yada bi fenerbahceli o acıklamların arkasında ise bu pankartı görünce aziz yıldırm hakkındaki düşüncelerini yazzın allah aşkına .
Sosyal ağlarda paylaş

ben paticiktemiyim ya küfürler havada uçuşuyor.bir maçtır ya nedir bu öfke ben anlamadım ki?dışarda da bu kadar küfür ediyor mu insanlar ben mi rastlamıyorum kimseye.erman toroglunun bir lafı vardı aslında herşeyi özetliyordu stadta 30 bin kişiyle fatih terime söven adam yolda gördüğü zaman sövüyor mu?hayır.burası da öyle oldu biraz nasıl olsa yüzünü görmüyoruz bas küfürü.fenerliller ....dır bjkliler ... aziz yıldırım ... hakem ... nedir bu be.babam fbli annem ve kardeşim bjkli ben gsliyim.birbirimizi mi yiyelim evde?neyse ya boşa konuşuyorum herkes adamlığını gösteriyor biri klavyenin arkasına saklanır küfür eder diğeri 30 bin kişinin arkasına saklanır küfür eder.
Sosyal ağlarda paylaş

ay gene kuyruk acısı ben sıkıldım ama.
Bende içten içe kızıyorum beşiktaşa
mail atıcam artık
Adamlar stad yapıyorlar eşşek kadar para dökmüşler insan bi jest yaparda yenilir 5 seneden beri yenilme yenilme nereye kadar ?
Avrupada adama gülerler vallahi kendi sahasında yenemiyor diye.
Sonrada konuşuyorlar Fenerbahçe neden avrupada yok.
Olamaz tabi ayıplıyorlar.Bi takımı sen
Kalecisizde seyircisizde kendi sahanda yenemezsen gülerler adama.
Hadi hepsinide geçtik 40 yılın en kötü Beşiktaşını yine yenemezsen küfür ederler artık.

Neyse olur böyle şeyler.Seneye azize çıkar Futbolcuları istemiyoruz çok sert oynuyorlar ailece geliceklerse yanımızda otursunlar der futbolcularıda getirtirmez artık yenersiniz.

hadi bakalım güzel oynadı fener yine iyisiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

eternal biz şampiyon olduk mu her derbiyi kazanıp oluyoruz.nağmalup oluyoruz avrupada çeyrek final oynarak oluyoruz 72 maçta 1 mağlubiyet alarak oluyoruz.
rekorları kırarak oluyoruz.
avrupada sürünerek derbileri kaybederek olmuyoruz.

şampiyon olamadığımızdada şampiyonları yeniyoruz.
kendi evlerinde kalecisiz yeniyoruz.
40 yılın en kötü performansına sahipken kök söktürüyoruz.

e daha ne olsun =)
Sosyal ağlarda paylaş

ben bir futbolsever olarak konuşuyorum. taraftar olarak değil. fenerin bu sene attığı gollerin en az %60'ı duran top organizasyonundan. onlar da alex'le. zaten çok kötü bi teknik adam olan daum var. sahada futbol adına güzel bi görüntü olmuyo ki. fener'in gerçekten iyi oynadığı 5-6 tane maç var. şampiyon da olsunlar, derbi,lerde de ezsinler ama lütfen iyi futbol oynasınlar, organize goller atsınlar. daum'u yollasınlar da biz de futbol izleyelim en azından. o kadar güzel kadro var, şov yapacaklarına duran toplarla iki gol atıp üstüne yatıtolar. türkiye liginde de avrupa ligleri gibi maçlar istiyoruz. eskiden bu ligde futbol oynanırdı, şimdi nerde...
Sosyal ağlarda paylaş

yahu önceyok şöyle yeneriz yok böyle yeneriz, 5 tane atarız net 4-0 falan gibi laflar ediyosunuz. sonra yusuflaya yusuflaya beraberliği kurtarıp bi de gelip bjk ye beraberliğe sevindiniz zavallılar diyosunuz.

bu arada bi zamanlar bi insan vardı bu futbol bölümünde fener taraftarı söyle böyle konusurdu, sahaya bişey atmaz derdi (o kendini biliyo) bu aralar yok pek meydanda.

hayırlayınız: şemsiye ve hooijdonk

evet sizi, 50bin taraftarınız önünde bu zavallı konumdaki bjk beter etti. övünün plx.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...