Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bidolu.com dan uzak durun!!!!!

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

hımm yanlıs bılgı dıyorsunuzda allah askına bır ınceleyın bız burda bıdolu com ıcın ne dıyoruz

gecmıs sıaprıslerınzıe degıl sımdıye bakcıaksınız aralık ayıdna gelen 180 sıkayet var sırf bıdoluyla ılgılı hepsıde aynı

sırf dun ıtıbarıyle yaklasık 50 sıkayet gelmıs bahane hep aynı urun stokta yok

bır allahın kulu bana soylesın farklı markalardan bırbır cesıt urun tesadufe bakıngı aynı gun stoktan cıkıyor ve fırma telefonalrı cevap vermıyor

aralıga kadar tıkır tıkır ıslıyen musterı hızmetlerı aralıktan sonra calısmamaya abslıyor

www.sikayetvar.com a bakarsanız anlıycaksınız ılk sayfadakı sıkayetelrın yuzde 80 ının tarıhı 17 subat

bu teaduf olabılırmı hıc ıkı farklı urune verılen sıaprıslere bakın ne hıkmetse hepsı ayın 22-23 unde gelcıek dıyorlar
ama paraları pesın cekıyorlar daha once bende cok alsıverıs yaptım sorun yasamadıkta daha once sorun yasanmaması gelcıekte sorun yasanmama ıhtımalını nasıl garantıler oda ayrı bır soru

bıdolu.com un ocak sonundan berı yaptıgı sey bu sıaprıslerı alıp stokta yok dıgerek urunelrı gondermıyor
Sosyal ağlarda paylaş

butun asagıda yazdıkalrım sıkayet var.com a sadece dun gelen sıkayetler bıdolu bır halt karıstırıyor kesın
sıkayet var ı bılmıyen kımbılır kac magdur daha vardır
------------------------------------------------------------------------
bidolu.com paramı 1.5 aydır kullanıyor? [email protected] 17 şubat 2006
bidolu.com sitesinden 29.12.2005 tarihinde traş makinesi sipariş vermiştim. sipariş onaylandı ve para kredi kartımdan tahsil edildi. aynı gün başka bir siparişim daha oldu. onun da parası tahsil edildi. yaklaşık 1 hafta sonra elime ulaştı.

ilk verdiğim siparişten bir haber yoktu. ilgililere e-mail yazarak cevap istedim. benim paramı tahsil ediyorlar karşılığı olmadan. ve 1. 5 aydır da üzerine yatıyorlar. mağdur durumdayım. yetkililerden yardım istiyorum.

bidolu.com üründen ses seda yok oya61 17 şubat 2006
8.2.2006 tarihinde onaylanan ve onay mesajı gelen 21753179 numaralı siparişim hala kargoya verilip elime ulaşmadı. sipariş durumu olarak "yeni sipariş" yazıyor. ben bunun tam olarak ne anlama geldiğini anlayamadım.

defalarca kendilerine mail yoluyla ulaşmaya çalıştım ama hiç alamadım. telefonlarını da açtıkları yok.
bidolu.com telefonları hep meşgul fgun 17 şubat 2006
bidolu.com’dan 4 ocak 2006 da yaptığım siparişi 18 ocakta tedarik edilmediği için iptal ettim. siteden iptal edildiğine dair mesaj geldi. yaklaşık 10 gün bekledim para hesabıma iade edilmedi.

tekrar mesaj yazdım. sistemdeki bir aksaklıktan dolayı gecikme olduğunu ve en geç önümüzdeki hafta sonuna kadar hesabıma yansıyacağı söylendi. bir hafta daha bekledim yine iade edilmedi. telefonla ulaşmak mümkün değil sürekli meşgul.
bidolu.com kabusum oldu kafen 17 şubat 2006
bidolu.com’dan 18 ocak 2006 tarihinde bilgisayar ürünleri için sipariş verdim. önce bazı ürünlerin tedarik edilemediğini istersem başka bir ürünle değiştirebileceğimi veya iptal edebileceğimi söylediler. aslında tedarik edemeyecekleri ürünlerin sitelerinde yer almaması gerekiyordu.

sipariş ettiğim ürünü başka ürünle değiştirdim. değiştirdiğim bir ürünün daha tedarik edilemeyeceği söylendi, onu da değiştirdim. tüm bunlar gönderdiğim e-mail masajlarına 24-36 saat sonra yanıt verdiklerinden epey bir zaman geçti. sonuçta beklemeye başladım. önce kötü hava koşulları bahane edildi, sonra bilgisayar departmanında bazı tedarik problemleri olduğundan gecikme yaşanıyor denildi.

iki hafta sonunda sipariş gelmeyince bankamın yeni bir kampanyasından faydalanmak için siparişimi iptal ederek başka bir kredi kartı ile yeniden sipariş verdim. 7 iş gününde geri ödemenin yapılacağını belirten bir mesaj aldım. ancak geri ödeme yapılmadı. firmayı defalarca aradım, mesaj gönderdim. nihayetinde 9 şubatta ödemenin 10 şubatta yapılacağını belirten bir mail aldım. yine ödeme yapılmadı belirtilen tarihte. durumu bildirdim. almadığım ürünün bedelini ödemek zorunda kaldım bankaya.

yenilediğim sipariş için ise iki haftadır bekliyorum. ondan da bir haber yok. yine bilgi almak için gerek e-mail gerekse mesaj hedefe’yi kullanarak yaptığım girişimler sonuçsuz kaldı.

bidolu.comzedeler toplanalım, beraber hareket edelim.
bidolu. com para iadesi yapılmadı skoc 17 şubat 2006
bidolu. com'dan 14. 01. 2006 tarihinde vermiş olduğum 21484378 no'lu siparişime karşılık 16. 01. 2006 tarihinde onay mesajı geldi. 28. 01. 2001 tarihine kadar sipariş elime ulaşmadı. çeşitli kereler mesaj attığım halde cevap verilmedi. en sonunda 31. 01. 2006 tarihinde yoğun uğraşlardan sonra siparişi iptal ettirebildim.

bu arada taksitli alışveriş yaptığım için ilk taksidi de ödedim. 12. 02. 2006 tarihinde bir mesaj daha attım. ya para iadesini yapın ya da ürünü gönderin diye. cevap gelmedi.
verdikleri telefonlara cevap verilmiyor. attığım mesajlara cevap verilmiyor.
bidolu.com'dan paramı alamıyorum nalson 17 şubat 2006
20. 12. 2005 tarihinde bidolu. com'dan kredi kartı ile alışveriş yaptım. fakat ürün tedarik edilemedi. ama bana hiç bilgi verilmedi. benim defalarca mesaj çekmemin ardından ürünün tedarik edilemediğini söylediler. yani benim çabalarımla. ama en önemlisi paramın iadesi nasıl olacak? bana 7 gün içinde paramın iade edileceğini yazdılar ama iki ay oldu paradan eser yok.

telefonlarına ulaşılamadığı için defalarca mesaj çektim. onlarda defalarca özür dileyip en kısa zamanda paramın iade edileceğini yazdıkları halde, sorunumu çözmediler. sorunun ilginç yanı tedarik edilemeyen ürünler sitelerinde hala satışta görülüyor. eğer tedarik edilemiyorsa niçin hala sitede satışa sunuluyor.
kim bilir kaç kişiye bunu yapıyorlar?
bidolu. com telefon mağdurum mudurum 17 şubat 2006
bidolu. com internet sitesinden 08. 02. 2006 tarihinde siparişini verdiğim nokia 6111 marka telefonun 13. 02. 2006'da kargoya verileceği taahhüt edilmesine karşın bugüne kadar kargoya verilmedi. telefonla müşteri hizmetlerine ulaşılamıyor ve attığım mailler de cevaplanmıyor.

sitede gecikme olması durumunda telefon veya mail yoluyla bilgi verileceği denmesine karşın hiçbir bilgilendirme yapılmadı. piyasadan daha ucuz diye bidolu. com'dan alışveriş yapacak arkadaşlar gecikmelere hazır olsun.
bidolu.com bidoluyalan.com!!! duncunidaho 17 şubat 2006
22. 01. 06 tarihinde ekran kartı siparişi verdim. sipariş esnasında tutar anında çekildi hesabımdan. ancak aradan bir hafta geçmesine rağmen herhangi bir gelişme yaşanmaması üzerine siparişimi iptal etmek için mesaj hedefe bölümünden iptal maili attım. birkaç gün sonra siparişimin isteğim üzerine iptal edildiği tutarın 7 gün içerisinde kredi kartıma iade edileceği yazıyordu.

ancak neredeyse 3 hafta geçmiş olmasına rağmen bir gelişme yok. attığım maillere cevap alamıyorum. sadece "iade isteğiniz işleme alınmıştır" gibi bir mesajla muhatap olabildim. telefonla yüzlerce denememin sadece birinde birine ulaşabildim. o da durumumu anlatırken telefonu suratıma kapattı! cidden rezillik bu, nasıl bir hizmet anlayışı ve ciddiyetsizliktir! bunca mağdur var ortalıkta. ben de şikayetçiyim!
bidolu.com müşteriyle dalga geçiyor duncunidaho 17 şubat 2006
bidolu. com isimli daha önce de defalarca alışveriş yaptığım web sitesinden 22 ocak’ta verdiğim siparişin tutarı dakikasına çekilerek kredi kartıma yansıtıldı. ancak 5 iş günü geçmesine rağmen bir gelişme yaşanmaması üzerine siparişimi iptal etme girişiminde bulundum. defalarca müşteri hizmetleri’ne mail attım ancak hiçbirine cevap alamadım. günler sonra sipariş iptal isteğimin ellerine geçtiğini belirten bir cevap aldım.

isteğim doğrultusunda siparişimi iptal ettiklerini ve paramın 7 iş günü içerisinde iade edileceği söyleniyordu. aradan 5 iş günü ve toplamda 7 gün geçti. elime bile geçmemiş. elime geçmeyi bırakın kendilerinin bile eline geçmemiş. stokta olmayan bir ürünü satışa çıkarıp sipariş verildiği anda parayı çekiyorlar bankadan. siparişi iptal ediyorum. gelen cevap 7 gün sonra paranızı vereceğiz. neden 7 gün? madem 7 gün, o zaman sipariş teslim edildikten 7 gün sonra neden çekmiyorsun tutarı?

ne hakla bana sağlamadıkları, vermedikleri bir hizmetin faturasını ödetirler? cuma günü almadığım ürünün taksitini ödemek durumunda kaldım. tutarını anında aldığı hizmeti yerine getirmeyip sözleşme koşullarını sağlayamayan bir firma nasıl olur da vermediği hizmetin para iadesini bu kadar uzun süre gerçekleştirmez?
hsbc bankasi'na yakışmadı acalik 17 şubat 2006
bir ay oldu sipariş verdim. halen bidolu ürünü kargoya vermiş değil. hsbc bankası da bidolu. com’dan yapacağınız peşin alışverişlerde 20 ytl indirim yapacağız diye de e-mail gönderiyor.

hadi bidolu. com ürünümü göndermiyor. benim ödediğim 160 ytl’de boşa gitti. artık üründen falan ümidi kestim. paşa paşa her ay 15 ytl ödeyeceğim artık. bunu zorda olsa kabullendim. (500 ytl param ve kredi kartlarım çalınsaydı bu kadar zoruma gitmezdi inanın). hsbc bankası'nın nasıl olur da böyle firmanın web sitesinin oyununa geliyor?

hsbc bidolu.com’un neden reklamını gönderip duruyor e-maillere? sözünde durmayan, bize ürünümüzü göndermeyen, telefonla aradığınızda hiç kimsenin telefona bakmadığı, mesaj gönderdiğinizde mesajınıza cevap alamdığınız bidolu. com’um reklamı neden yapılır ki?

hsbc bunu neden yapıyor. allahım bir mucize olsa da bana ya ürünümü ya da paramı verseler artık. ben öğrenci bir insanım. neden insanı böyle kötü durumlara düşürüyorlar ki. neden şikayetçi durumuna düşürülüyoruz.
bidolu.com parayı çekti ama ürün gelmedi xalfaa 17 şubat 2006
21746746 sipariş numarası ile 03.02.2006 tarihinde nec 3550gen 48x32x48 cdrw 16x8x16 dvdrw dl siparişi verdim. siparişin hemen ardından para kredi kartından çekildi. siparişiniz onaylandı mesajı da 6 şubatta geldi ama gönderildi mesajı hala gelmedi. daha önceden yapmış olduğum alışverişlerde cep telefonumdan onay alınırken şimdi onay alınmadı. ürün elime hala ulaşmadı. bu gün 13 şubat. sipariş vereli 10 gün oldu. bidolu.com iyiki varsın.
bidolu.com’dan aldığım üründen haber yok cewat345 17 şubat 2006
olympus marka fotoğraf makinesini 24.01.2006 tarihinde sipariş ettim. 3 hafta olmasına rağmen ürün gelmedi. sürekli mail yollamama ve telefonetmeme rağmen ürün hakkında hiçbir bilgi edinemedim.

iki hafta sonra tank internet hizmetlerin
Sosyal ağlarda paylaş

matama bende kredi kartı ile satış yapıyorum ama müşteri iade isterse iade yaptığm anda parası hesabına geri geçiyor.

senin dediğin gibi bir sistem yok.
bu tamamen umurzamazlık

+ olay 50 tane sipariş verdim hiç sorun olmadı olayı değil.
bu adamların ellerinde olmayan malları tedaerik edemeyecekleri malları satmaları.

mal stokta yoksa veya tedarikcide kalmadıysa satmasın.

[ Mesaj 18 Şubat 2006, Cumartesi - 12:41 tarihinde, Ragnar tarafından güncellenmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

viktor şurada başına gelen kötü bir olayı bir şekilde başkalarını da uyarmak için paylaşmış bunda yanlış bir taraf göremiyorum.hele "yanlış bilgi", "şirketi karalayamazsın" gibi laflarla açık açık yalancılıkla suçlanmış ki ben viktorun yerinde olmamama rağmen sinirlendim; adamın böyle bir yalan söylemesi için ya ruh hastası olması lazım ya da rakip bir şirket çalışanı. başıma böyle bir şey geldi diye başka bir internet sitesinden de örnek göstererek anlatmış, bu kadar basit; isteyen dikkate alır isteyen almaz.
Sosyal ağlarda paylaş

weblebi.com 'dan telefonla arayan adam bu gün göya parayı iade edeceklerini söyledi ve para yatmadı.

internet üzerinde bu sitesi ne kadar rezil edebilirsem edeceğim sinirden patlıyorum şu an;

para c.tesi yatacak diye mail atiyorlar ama para yatmıyor.tam bir rezalet ya.o sorun değil buradaki bilgisayarcıya kart şiparişi vermiştim sen getir hafta sonu alırım ben demiştim o patladı bu salaklar yüzünden;

şu şekilde mail attım;
ya siz ne yaptığınızı sanıyorsunuz ?

330 milyonluk iade yapmanız gerekiyordu bu gün karta ona göre şipariş vermiştim niye yatmadı gene ?

gittikçe itibar kaybediyorsunuz 1 haftadır paranın iade edilmesini bekliyorum ve bir şey yok.

o para yarın iade edilmezse eğer mahkemeye verileceksiniz.

çok sinirliyim ya bir daha türk sitelerinden alışveriş yaparsam top olayım
Sosyal ağlarda paylaş

kingpin yazmış:bu konuda hepsiburada.com dan daha rezil bir şirket tanımıyorum.

katılmıyorum, logitech g7 mouse sipariş ettim, 3 gün sonra bendeydi. sorunsuz, kredi kartina 5 taksit yaptim. taksitler güzel güzel ödeniyor. tam belirttikleri rakam, kredi karti koruma sistemi de ayri bi güzellikteydi zaten.

[ Mesaj 19 Şubat 2006, Pazar - 10:16 tarihinde, MeSh tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

bırısı ban dmeıs sırketı karalıyorsun

aldıgım urun creatıve 7900 7+1 ses sıstemı

1 haftadır beklıyorum en sonunda oyle bır urun olmadıgını ıtırf ettıler telefonda kı kayıtları var

acın bakın bıdolu com a hala sıparıs alıyor creatıve 7900 e ve stoklarında gozukuyor

gerısıne pes yanı dıyorum

sunuda belırtıyım bıdolu com su anda tmsf nın elınde yanı oncek ısıaprıslerınızı bu fırmayla yaptınızda su anda fırma sahıbı tmsf gozukuyor

sıaprısımı ıptal ettıler paramı hala ıade etmıyorlar 2 hafta olucak nerdeyse tık yok eger yarın da odemesse banka yoluyla odemeyı durdurtup yasal yolalra basvurucam cunkı burda benım paramı cekıp ısletıyor ben ıse lımıtım kapandıgından alısverıs yapamıyorum

kımsenın boyle bır sey yapmaya hakkı yok kaldıkı sıkayet var com da atv ye gelen sıkayet ten bahsetmıyor kımse oraya bıdolu ıle yazanalrın hepsı su veya bu skeıdle maddı durumdan magdur

atv ye gelen sıkayetler sımarıklık olabılır ama apraları cekıp urunelrı yollamıyan bır fırma bu sınıfa gıremez

ben bunu uyarı olsun herkeze dıye yazdım ha vıktor sux yakındada banlanırım zatı benım ıcın sorun degıl bıdolu.com omrum boyunca alısverıs yapmıyacagım tek sıte olucak
ama belkı bu sıteden bugun bsıey alıcak olan bırı vardır mısal adam laptop alıcaktır yada daha pahallı bsıey alıcaktır ben ınsanlık gorevımı yaptım ınanmıyorsanız buyrun gıdın alın bıdoludan uyarması benden sonucta bıdolu zarar edınce kımse bana komısyon vermıcek veya memnun olmıycam herkesın butcesı kendıne
Sosyal ağlarda paylaş

viktor sen bu konu da banlanacaksan eğer adminler bir zahmet beni de banlasın.

nasıl iştir kardeşim ya.

http://www.sikayetvar.com/index.php?loc=sikayet_oku&action=co&subaction=detial&cono=1960

şuna bakın ya.tüm şikayetler para iade edilmedi edilmedi edilmedi.

evet bu gün de param iade edilmedi ve yarın bizzat telefon açıp küfredeceğim.yeter artık kendi milletime olan güven duygumu kaybediyorum.

yıllarca yurt dışından alışveriş yapmak güvenli değil parayı alıyorlar dendi ama sendit.com'dan vs. tonla ürün aldım ve 15. gün hepsi elimdeydi ve özel kutularında.postalandıktan sonra para çekiliyordu ve herşeyden güzeli viktor'un da dediği gibi;

guild wars alacaktım stokta var gözüküyordu aldım ve 3 gün sonra mail geldi.stoklarımız da kalmamış şu tarihte gelecek isterseniz o zaman yollarız isterseniz iade ederiz.(iade istedim 1.5 ay sonraya gün verdiler :d) . işte adamlar böyle temiz çalışıyor ve güven duygusu veriyorlar.

bizim hayvanlar da haftalarca oyalıyorlar.yazık ya yazık.

[ Mesaj 20 Şubat 2006, Pazartesi - 03:25 tarihinde, DarKRideR tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

en cokta agırıma gıden cocuk kandırır gıbı konusmaları

efendım stokta yok 23 unde gelcıek

paramı verın o zaman ıptal edın

ben urununuzu ıptal ettım 24 saate maıl gelır

ee ıptal olamdı bu

arkadaslar depo gerısınde 3-4 tane buldu yarın kargoda 2 gune gelır yada paranızı ıade edelım 7 gune kadar

ee egelmedı bu

ıgghh tam urununuzu bulduk dedık ama kaybettık pazartesı verıcez

papaz pılavı ıkı kez yemez ıptal edın bunu

ıptal ettık maıl gelıcek

gelmıyor maıl

bı sanıye beklemeye alır ve tık yok

cocuk kandırıyorlar sankı en son bankamla gorustum banakda bodolunun dırek yetkılı numaralarını aldım eger pazartesı ıade etmezlerse vay hallerıne

2 haftadır paramı faız de calsıtırıyorlar haksız kazanc bu resmen
Sosyal ağlarda paylaş

şikayetvar.com'a yazdım bunu artık sinir oldum aileme söyledim son kez şanş veriyorum eğer bu sefer yatmazsa para tazminat davası açtıracağım.

hala yatmadı para bu ne ya.

yabancılara laf söyler dururuz onlar daha dürüst ve dört dörtlük müşteri güvencesi ile çalışıyorlar.

[ Mesaj 20 Şubat 2006, Pazartesi - 19:36 tarihinde, DarKRideR tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
önerin için teşekkürler. elmasepeti.com'dan ipod için aksesuar satın aldım çok ilgilendiler. adamlarla her 5 dakikada bir falan mesajlaştım. yardımcı oldular. hafta sonu sipariş vermeme rağmen ilk iş gününde kargoya verdiler. şimdi kargonun teslim etmesini bekliyorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...