Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

SAVAGE!!!(böhüe yardım edüen!)

zlorwf

Öne çıkan mesajlar

şindi 3 savagery 5 yada 4 hand-to-hand var. Sarıları zar zor kestim(lvl 5im:)) Ne yapmalıyım? Herkez(s) Savage aşmış diyorlar ama ben ölüyorum ben daha yeterli vahşilik düzeyine ulaşamadımmı yoksa? Yardım edin lütfen charı silmeyeceğim için hayatımın mavilerle geçmesini istemediğimden yardım dileniyorum..[hline] Never was and never will be..
Necromancery 19.07.2003 tarihinde demişki:
Çocuğu inventoryemi koyuyorsun?
Sosyal ağlarda paylaş

pek anlamam savageden ama bence savageryi levelinle bir tut hand to hand ondan sonra gelsin :) armor silah vb nin iyi olmasida onemlidir level 5 misin daha biraz ilerle bazi pgler 20 ye kadar dandik gibi gozukuo soradan aciliyo :-p[hline]quando traducete in dizionario e leggete saprò che la u è il sazan migliore nel mondo
Sosyal ağlarda paylaş

lvl 5 de sarilarla ugrasma. Hizli hizli mavi öldür. Bulursan gruba gir. İtem vs de önemli tabii ama sarilarin zorlamasi anormal değil. Grup bulamassan aegir land de task yap. lvl20'ye kadar task larla gelmek çok kolay olur haritayı öğrenirsen.[hline]Borges
light chanter
lvl50 Verdant Animist
lvl41 Valewalker
Sosyal ağlarda paylaş

sakın sıkma canını savage kardeşim :) lvl 24 savageım var ve turuncuyu yaklaşık 20% hp kaybıyla sololuyor, ve verdiğim skiller 20 ye kadar full savagery kalanı H2H, 24 oldugumda da 21 savagery 21 h2h yada 20 sav 20h2h oldu, gayet güzel melee bir char, bg1de 3 tane nightshadeye dalıp üçünü birden aldım aşşağı, ki bu rahmetli paladinimle rüyamda görsem hayra yormayacağım birşeydi. varsın başlarda mavi kes, sorna coşarsın rahat ol :)[hline]Obscurd HAYVANHERiF 50th season ASq Paladin
Cherisha Nolan 35th season Nightmare, ASq Infiltrator
Sosyal ağlarda paylaş

benim savage im lvl 41 oldu. su anda af 102 full sc set ve 16,5 dps silahlari kullaniyorum.
statlar hp ve melee resistler capde... bugun yanimda bir tane lvl 40 shaman la beraber bana ÖZ MOR (lvl50 yede mor) shredder kesim ve shaman %50 power a dusmedi :) savagery i 29 a getir ilk once.. parry verme gerisi h2h lvl 50 olunca savagery i yeterli geliyorsa sana full parry yaparsin... yok gelmiyorsa 39 yaparsin.[hline]İ' olin er man no' i' celeb pilin' amin e' i' elee.... Lalunya OneShot..... Albion Scout /Excalibur
Lalunya OneShot lvl50 scout (DELETED)
Excuse Me lvl50 infiltrator - Grandmaster Tailor
(DELETED)

Excuse Me lvl30 Savage (FotM)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...