Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

türk yapımı frp oyunu; hükümran senfoni

Rinen

Öne çıkan mesajlar

forumda şöyle bişey demişler;

bağış olayına sıcak bakmıyoruz, çünkü bu konu çok sık sömürülen bir konu. eğer sizden para toplayıp sonra kaçarsak ne yapacaksınız very happy ya da sizden para toplayıp sonra başarısız olursak ne olacak? sizin paranızın boşa gitmesine mi, bizim yolsuzluk yaptığımıza dair söylentilere mi yanarsınız siz düşünün mr. green

zaten bu tip projeler bağışlar ile yürümez arkadaşlar. iyi niyetiniz hepimizi gururla doldurdu ve kendimize olan güvenimizi tazeledi emin olun. en büyük bağışı zaten yaptınız. ancak biz sizlerden para talep edeceksek, bunu hak eden bir ürün de vermeliyiz. grand master'ın dediği gibi çok önemli bir projemiz var, yakında hem imengi'ye para kazandırabileceksiniz (ki bu paralar cebimizi doldurmak için değil hayallerimizi gerçekleştirmek için kullanılacak) hem de paranızın karşılığını veren bir ürün alabileceksiniz. izlemede kalın, duyurusu yapılacaktır

yani bağış kabul etmiyolar.
Sosyal ağlarda paylaş

yalnız firma bilkent üniversitesine bağlı.yani parasal sıkıntı vs. yok gibi.güzel olacak.
edit: üst bölümü silmiyorum aradaki mesajları okumadım :) saymayın burayı

zaten bu güne kadar yapılıpta pisayasa sürülmemiş bir ton oyun var.

avaturk'te görkem abi vardı beyoğlu&beyoğlu adında harika bir oyun yapmıştı.avaturk ile anlaşılmış ve bakanlıktan izin alacaktı satış için.bakanlık oyunda bulunan uyuşturucu vs. olayları yüzünden bir türlü izin vermedi (geri kafalılar işte) ve sonuçta avaturk'un kapanmasıyla proje suya düştü.en azından bir süreliğine.

ben şahsen bekliyordum ve çıktığında ilk alacaklardan biri olmayı isterdim.msn'den arada sırada konuşurduk,aynı klandaydık hatta :)

eh işte yurdum da böyle gidiyor.oyuna yatırım yapılmıyor ve gelişmiyor.

[ Mesaj 06 Mart 2006, Pazartesi - 00:08 tarihinde, DarKRideR tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

frp oyunu başlığı saçma olmuş biraz. rpg olacaktı. hatta şöyle bir iddiaları var: role playing ağırlıkta olmak üzere içinde strateji öğeleride olacak. bu bakımdan stratejik rol yapma oyunu gibi yeni bir tür diyebiliriz. yani srpg =)
Sosyal ağlarda paylaş

Sponsor bulamzlarsa bır oyunu daha rafa kaldırmak zorunda kalıcaz.
15mılyon dolara dayanmış oyun butçelerinin arasına gırmek ıstıyorsa en az bır 10m bulmaları lazım ki buda ınanılmaz zor birşey heleki Trde.
Birdergide okudguma gore ellerinde 400bin dolarları varmısh sponsor fırmalara teklif goturduklerınde adamlar ben bu paraya hastane acarım dıormush.E doru dıorherkes aynı şeyi yapar oncu olmak zor umarım aradıkları sponspr(ları)u bulurlarda bızde gogsumuzu gere gere oynar ve vaybee Turklerde guzel oyunyapmıosuh deriz...

[ Mesaj 12 Mart 2006, Pazar - 16:18 tarihinde, Xanthe tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

oyu çıkmayacak diye bişey yok. şöyle bir açıklama yapmış ceidotun sahibi;

İmengi'nin yaşadığı bu kan değişimin kurumun hedeften saptığına dair bir takım yorumlara yol açması bizi son derece rahatsız etmektedir. İmengi ekibi, bu haberi sadece ve sadece bize inanan dostlarımızın bu gelişmeleri ciddiye almalarını engellemek ve insanların merakını gidermek amacıyla yayınlamaktadır.

Tüm takipçilerimizden, destekçilerimizden ve projemize inanan dostlarımızdan şunu rica ediyoruz. İmengi'nin bir kurum olduğunu, kurumların kişilerden ibaret olmadığını hatırınızdan çıkartmayınız. İmengi bir kaç kişi işten ayrıldı diye hedeften sapma lüksüne sahip değildir ve hedeften sapmayacaktır.

Başarılarımız son zamanlarda kimi çevrelerde endişe yaratan asılsız iddialara en güzel cevap olacaktır.

Saygılarımızla,

3d tasarım ve yazılım ekibini geçtim. onu bulması nispeten kolay. ama üzücü olan kerem beyitin ayrılması. yani erkan bayol ceironun edebi yaratıcısıysa kerem beyitte görsel yaratıcısıydı. proje devam eder yeni 3d ve yazılım ekibi bulunur ama kerem beyitin yeri zor doldurulur.

para konusundada dünya çapındaki oyun dağıtıcılarından randevu aldık diyorlar. yani sponsor meselesi önümüzdeki hafta belli olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...