Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

fb:5 - samsun:0

d3n1z

Öne çıkan mesajlar

mauahah bonjo süpersin fenerbahceye en güzel cevabı yine o saydığın takımlar fazlasıyla verip her sene geri yolluyo . sizin sayenizde avrupaya gitmek için bilmem kaç eleme maçı yapıyos kaç yıldır .
biliyomusn siz yine kendiniz diyosunuski
ya paramız var tesisimis var herşeyimiz var kralız ama niye avrupada 0 çekiyosss .
sizde anca onlar var bide parayla satın alınamaycak şeyler var oda size biras uzak .
Sosyal ağlarda paylaş

iyi akşamlar,

herkesi yeniden buralarda görmek güzel doğrusu öncelikle.

hakem hatalarının ağırlıklı olarak istanbul klüplerinin lehine yapıldığı yıllardır varolan bir gerçek. şimdi bu hatalar sanki yeni yapılmışçasına yorum yapmak biraz abeste iştigal oluyor diye düşünüyorum. 1980 yılından beri bilfiil maç seyreden birisi olarak bunu rahatlıkla söyleyebilirim.

tek kanalın olduğu ve bu kadar çok hakem hatalarının değerlendirilmediği dönemlerde de bu hatalar vardı, şimdi de var.

bu konuda bir galatasaray taraftarı olarak ve istanbul takımlarının lehine yapılan hataları gördükçe, bir anadolu klübü taraftarı karşısında ağzımı kapalı tutmaktan başka alternatif görmüyorum.

sizler gibi insanların -ki bu ülkenin kalbur üstü bir grubu olarak görüyorum- televizyonların rating sevdasından yaptıkları programları baz almadan, gözlerinizdeki tuttuğunuz takımın renkli gözlüklerini çıkararak olaylara bakmanızı salık veririm.
Sosyal ağlarda paylaş

2pac malesef biz gs gibi tesadüflerle günü birlik başarıların peşinde koşmuyoruz.
aziz yıldırım gs ın başarısı tesadüftür kelimesini kullanmıştı belkide hayatımda duydugum en doğru laf.
gs ın şu andaki durumu kimin ne kdr doğru konuştuğunun göstergesidir.tesadüf deilse bir kere daha alın avrupada bir kupa kafamı keserim.
fenerbahçeye gelince bu seneki grubu baz alalım hangi takımın kadrosu bizden kötü? schalke , psv , milan ? şuanki kadroyla cl de başarı yakalamak tesadüf olurdu.dediğim gibi biz tesadüf peşinde koşmuyoruz , her sene kadromuza 1-2 yıldız daha katarak , ekonomik açıdan büyüyerek yolumuza devam ediyoruz.
bu kadro türkiye için xl bir kadrodur ama daum unda dediği gibi avrupa için yetersizdir.
eğer bizden daha iyisini yapacagınızı iddaa ediyorsanız ilk önce bizi geçin sonra avrupada boy gösterin hatta şu sıralar trömsö faciasının üstüne bişi göstermeyin daha iyi.
fenerbahçe daha iyisini yapana kadar malesef en iyisi bu !
işinize gelirse ...
Sosyal ağlarda paylaş

lol. madem öyle artık bizi yenin de siz gidin avrupa'ya? türkiye'den çıkabiliyor musunuz ki avrupa avrupa diye bıdı bıdı yapıyosunuz? sizin yapamadığınızı öküz kadrolu avrupa'lılar zar zor yapıyolar işte. ah tabi, kuyruk acısı...
bi de fener anadolu takımlarını yenip yenip şampiyon oluyo sonra iyi takım oluyolar diyenler var... sorarım; galatasaray,beşiktaş ispanya liginde falan mı oynuyor? onlar da aynı takımlarla oynamıyor mu?
Sosyal ağlarda paylaş

en azindan uefayla super kupayi aldilar biz onu da yapamadik. ben besiktasliyim.. ne fener ne de besiktas bu basariyi uzunca bi sürede gosteremez zaten. hepimiz farkindayiz sanirim.

fenerbahceye hayatinda basarilar. ben besiktasliyim ve hayatimin hic bi doneminde sampiyonluk icin kudurmadim. olunca sevindim olamayinca üzülmedim. elbet oluruz bu bi gercek. 1-2 icerisinde olur yani. olmasamda umrumda degil. ama isin gercek tarafi su ki.. ben avrupada mac kaybedince uzuluyorum. uefadan samp. liginden elendigimde cidden uzuluyorum. sonucta butun kulupler icinde en onemlisi bu sanirim.
Sosyal ağlarda paylaş

fener galatasaray'ı yener, şampiyon olur, fenerliler konuşur,
sonra fener avrupa'da dağılır, galatasaraylılar konuşur,
galatasaray şampiyon olur, avrupa'ya gider, gruptan 3. çıkıp kupa alır, galatasaraylılar iyice azıtır,
fener galatasaray'ı yener, "siz kupayı aldınız ama biz yendik muahaha" geyiği döner, yani fenerliler konuşur,
fener şampiyon olur, fenerliler azıtır,
galatasaray fener'i yener, "nası koduk?" geyiği döner,

yeter bea daha yazamicam, niye tartışıyosunuz ki? okuyun şu üsttekini tartışacağınıza, farklı bi halt olduğu yok zaten...
Sosyal ağlarda paylaş

ya daha uefa kupası diyorlar , yakında gs diye bişi kalmıycak hala uefa kupası..
o uefa kupasını kazandıranlar şimdi millete el açıp dileniyorlar ...faruk süren , adnan polat kafasındaki insanlar günü birlik başarıların peşinde koştuğu için gs bu hallerde ..
şimdi fenerbahçeliler "nerde kaldı ezeli rekabet" , "6-0 ın hatrına" vs vs gibi küçük düşürücü açıklamalarla bağış yapıp , gs ile dalga geçerken , gslılar hala uefa kupasını düşünebiliyorlarmı merak ediyorum ...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ya daha uefa kupası diyorlar , yakında gs diye bişi kalmıycak hala uefa kupası..
o uefa kupasını kazandıranlar şimdi millete el açıp dileniyorlar ...faruk süren , adnan polat kafasındaki insanlar günü birlik başarıların peşinde koştuğu için gs bu hallerde ..
şimdi fenerbahçeliler "nerde kaldı ezeli rekabet" , "6-0 ın hatrına" vs vs gibi küçük düşürücü açıklamalarla bağış yapıp , gs ile dalga geçerken , gslılar hala uefa kupasını düşünebiliyorlarmı merak ediyorum ...

bonjo seninle algilama problemin uzerine daha once de tartismistik..

ben besiktasliyim o yaziyida ben yazdim.. gs kalsin kalmasin uefayi aldi mi? super kupayi aldi mi? muzesinde var mi yani bu kupalar?

okey problem yok.. istersen bin yil daha devam et fenerbahce olarak su lig hayatina bu kupalari almak diil yanindan bile gecemiceksiniz..
Sosyal ağlarda paylaş

mumu hangi takımlı oldugun beni ilgilendirmiyor , bu vakitden sonra 17 nizde birsiniz bizim için...
söylediklerindende bu işlerden ne kdr anladıgını tahmin edebiliyorum...
uefa kupasını alalım sonra yok olup gidelim , kızılyıldız gibi nothingham fortres gibi , güzel mantık ya devam edin , fulyayıda satıyormuşunuz zaten sonunuz gs gibi sizinde hiç bir farkınız yok.
Sosyal ağlarda paylaş

yok bonjo sen cidden bazi seyleri okusanda anlamiyosn bosa kurek cekiyoruz cidden..

yahu gs yok olup gittimi nothingam forest gibi? bekle bakalim neler olacak ne degisecek.. ilginc ya pesin hükümlü olmak bu kadar. sakin olun biraz.

fulyayi sattigimiz falanda yok dur hele bakalim. istedigin kadar umutlan istedigin kadar sevin ne gs ne bjk yok olup gitmicek.. sen kendi kendine gelin güvey ol orda..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...