Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

çinli ve koreliler mmo yapmasın kampanyası!

Sensible

Öne çıkan mesajlar

Yeter yahu bıktık çinli/koreli oyunlarından! Adamlar taktı bu olaya hergün 1 tane uzakdoğu yapımı mmo çıkıyor. Piyasa karmankarışık oldu,oynanacak güzel mmo arıyorum heryerden bu birbirinin benzeri şeyler çıkıyor. Ya güzel olsalar bişey demeyeceğim ama hepsi birbirinin aynı. Özgün olanlar da çok dandik. Nedir bu anlamadım birden saldırdı bu piyasaya uzakdoğulular :) En çok yaptıkları şey "knight online" da kullanılan motoru alıp üzerinde düzenlemeler yaparak yeni oyun diye piyasaya çıkarmak.
Sosyal ağlarda paylaş

adamların arkasında devlet oluo (bir çoğunun) farkındaysanda hep kendi kltürlerindne katıyorlar birşey.. bir yerd eokumuştum belki bu patideydi yazı.. milliyetçilik duyguları o kadar kaybolmuş ki adamların oyunlarda bunu sağlayabilmek için devlet belli bi fon ayırıyordu bu adamlara oyunları için... ama şimdi sorunlar nüksetmeye başladı millet oyunlar yüzünden birbirini öldürmeye filan başladı.. aktüele bile konu oldu (ki aktüel bana kalırsa en şişirme boş haberleri makaleleri yazan dergidir : )
o yüzden onlarda şimdi belli bi trend oldu yakında geçer ki wow çıkınca durmuşlardı bi ara gene kaptırdılar..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...