Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hala oynayanlar?

JuM

Öne çıkan mesajlar

warlock la lite eldy i grup setuplarinda yanyana getiremezsin bile.. warlocklar gruplarda lite eldy kadar is yapamaz hic bi zaman. o 650 spread heali ya pure castle yada chamberlarla yapar. onun haricinde zaten 4sn cast time la yapio. zaten 4sn bos kalan warlock deil herhangi bir caster ciddi problem yaratir karsi gruba. oyunda bir casterin itiyecegi her turlu spell lite eld de bir arada. red ns stun ae mezz ve 209 dd. falan filan
Sosyal ağlarda paylaş

ben rr6 warlockla 15 tane ui atabiliyodum 2 tanede chamber.
le in avantajı 300 unit uzağa(ki şaka gibi bi uzaklık) 2.2 saniye daha hızlı ns atabilmesi(ki olay burda bitiyo zaten) ve baseline stun.warlockta nearsight,oyundaki en iyi snare, oyundaki en yüksek sheal,en dusuk casting time(yuksek pp ve eb ile normal büyü gibi ui atılabiliyor. tabi bide cw rp ve mcl lazim)
gerektigi zaman pbaoe.şahsi tercihim warlock(dı) nerflerden once tabi :) artık 50/20 lock lar 5 para etmez.ben 4 chamber a respec edicem sahsen
Sosyal ağlarda paylaş

ab i bu oyunda artık power play e döküldü... Bence sevdiğin tarzı yarat.Mesela Fire wiz cok iyiyse adam gidip ben kral oliyim fire wiz mantığına gidiyorlar.Yani ben olsam ice wiz denerim yada az olan değişik classlar,Yada sürekli aynı tarz spec verilmiş classların değişini denerim.Mesela ben hep slash gidiyordum thrust fln gittim oyun direk değişiyor yaw :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 10 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...