Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

prison break

Suark

Öne çıkan mesajlar

SPOILER SEZON3
[spo]
Fox makes Break for season three
March 21, 2007 at 10:01:00 AM

A return to roots might see the boys back behind bars.

Fox has picked up the action drama Prison Break for a third season.

Details on the serialized drama's storyline for next season are being kept under wraps, but it is understood that brothers Michael (Wentworth Miller) and Lincoln (Dominic Purcell)--who recently escaped to Panama with the FBI hot on their trail--and many of their fellow fugitives would end up back behind bars, possibly in Panama.

"It essentially will be a new chapter," creator/executive producer Paul Scheuring said. "It's going to return to the fundamental conceit, to the roots of what the show was about."

In its first season, Break featured most characters locked in prison and planning an escape. The current second season chronicles the manhunt that ensued after the core group broke out.

"They got scattered in the winds--their stories became separate and defused," Scheuring said. "They will come back together again, [and] their conflicts and interactions will return."

The options on the Break actors are not due for a pickup until May, but it is understood that a significant number of the regulars this season will return in the fall. The show also will introduce many new characters, Scheuring said.

But while stars Miller and Purcell will return next season, don't consider them safe, Scheuring said, hinting that one of them might not survive beyond the first couple of episodes.

Scheuring already has begun scouting locations for season three. Production will be based in Dallas. There will be splinter units working in Florida, which has doubled for Panama this year, and Louisiana, also expected to double for Panama.

In its second season, Break has averaged 9.1 million viewers and a 3.7 rating/10 share among adults 18-49. The series ranks number one in its 8 p.m. Monday period in that coveted demographic.

Prison Break is the third live-action series to receive an early pickup for next season, joining the dramas House and Bones.
[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

se2 ep21

[spo]cidden boku cikiyor ama artik.Ustelik Linc ile mahone un sahne tam bir fake.Izleyiciyi nasil olurda sahte sahne yapariz diye kasiyorlar resmen.
T-bag sonunda pelt oldu ama sanirim yine kacicak sanki.
Sucre yi ambulansa emanet etmesine bi anlam veremedim ben kiclarini yirttilar birbirlerini kollamak icin ee yakalanacak simdi.
Kellerman i cok seviyordum artik daha bi cok seviyorum :)
Ayrica su kardeslerin adam oldurememe geyinginden fena halde baydim.
Sarah hamileydi sanirim 3. sezonda olmayacakmis uzun bi sure.O halde sara hapse falan girecek sanirim.Gerci Kellerman in ifade onu kurtarir ama.Ayrica ulkede baskan istifa etti baskan hakkinda tek bir haber yok 2 bolumdur.Ulke hicmi karismaz yahu.
Panama da herkesin birbirini takip ettigi sahne cok guzeldi :) demeden bitiremiicem spomu [/spo]

[ Mesaj 28 March 2007, Wednesday - 11:57 tarihinde, bLackcha0s tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]o birbirini takip sahnesinde zaten dedik biz mahone gelince onun arkasından kim gelecek diye. The Bag(t-bag) ölmeden girmez hapse bence bidaha. Zaten ölürsede hapse değil morga gider o da ayrı mesele =)
Şimdi mahone 5milyonu alıp kaçacak demek ama ailesi sorun çıkarımı acep? Birde bizim zenci ailesini alıp gitti ama bence onlarda yine dahil olacaklar.[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar biryere kafam takıldı,önceki bölümlerle ilgili.
Spoiler yapmıyorum artık izlemeyen yoktur 1 sene önceki bölümü :)
Hani Hapisten kaçtıklarında Abruzzi'nin bir planları falan vardı,uçağa sadece Scofield binecek falan birşeyler yapıyordu;hükumetten birileriyle mi ne görüşüyordu ve Veronica ile ilgili birşeyler vardı.Hatta bir adam Veronica'yı elinde tutuyordu,Abruzzi ile bağlantılıydı. Orayı anlamamıştım. Neydi o öyle?

[ Mesaj 02 Nisan 2007, Pazartesi - 21:17 tarihinde, Sensible tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi veronicayı tutan adam, veronicanın avukat arkadaşı
onun da babasını, abruzzinin adamları bunu yapması için alıkoymuştu.

scofielde bu açıdan baskı yapcaklardı; avukat veronicayı bırakmasaydı
bu yüzden babasını öldürdü mafya sonra da o adamı tabi.

scofielde ne yaptırmaya çalıştığını bende unuttum.

bir de şöle bir sahne vardı
abruzzi ile scofiled veronicanın resmi üzerinden muhabet yapıyorladı hapishanede, sonra abruzzi scofieldin hücresine gelip iyi oynadık filan demişti, hatırlayan varsa bu olayı da anlatabilir mi

buradan tanımştı tabi abruzzi, veronica denilen kaşarı, zaten herşey bunun yüzünden başladı, scofielde o akşam vermeseydi şimdi esas adamımız, "michael scofield, the architect" diye o bar senin bu bar benim dolaşcaktı

[ Mesaj 02 Nisan 2007, Pazartesi - 22:02 tarihinde, forgiver tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Scolfield abruzzi nin zengin oldugunu ucagi oldugunu biliyordu.Bu adami da baglayabilecegi en iyi yol Fibonacci midir nedir o adamdi.Tanik olan.
Bu sekilde abruzzi ye istediklerini yaptiracakti.Ucaga bindikten sonra yerini soyleyecekti ama planlar tutmadi.

Ben veronica nin resmi uzerine muhabbet ettiklerini hatirlamiyorum.Scolfield boyle bir koz vermez diye dusunuyorum.
Sanki Scolfield hucreye gittiginde yatagindan altinda resmi buldu diye hatirliyorum abruzzi yi...
Sosyal ağlarda paylaş

Guzel bolumdu.

[spo]Bence Sona bir deney. General onun üstün zekalı olduğunu biliyor ve bunun için onu kullanmak istiyor ama en üst düzeyde sınamaya çalışıyor.
SONA nasıl bir yerdir ayrıca ?
3.sezonda SONA dan kaçıcaklar bence ayrıca yanına mahone ve bellick i alacak sanırım.Bakalım kellerman gelecek mi.
Linc nasıl bir rol üstlenecek merak ediyorum.Dışarda kaldı şimdi?

Scolfield la Sarah nın buluşması çok guzeldı ama bizim öküz koşmadı insan kıza koşar sarılır.Çok zeki çocuk ama görgüsüz napcan!

Dejesus ortam süperdi :) [/spo]

şimdi ne kadar bekliicez ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...