Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sizin tatlınız hangisi?

RamsesII

Öne çıkan mesajlar

önem sırasıyla efenim..

- şöbyet (bunu kimse yazmamış, diyeceğim şudur ki oha yuha çüşa püha haha)
- parça çikolatalı kahramanmaraş dondurması (mado değil)
- bilumum çikolatalı tatlılar
- daha hatırlamak istemiyorum yeter :)[hline]"I love the Hong Kong style of action movies, but that only looks good for small guys. The reason why the whole style was developed over there was because those guys were very puny guys ... they had to learn a technique that small people can do that are as effective as the big guy's strength. So that's where the martial arts came from."
Sosyal ağlarda paylaş

şöbyet ne?o bisküvili ev pastasımıydı?

benim annem bi tatlı yapıyo adı şövyet gibi bişiydi,ülker damla çukalatalı bisküvileri alta diziyo,üstüne krema ve açık çukolata sosu,birazda vişne likörü döküyo üstüne,antep fıstığı döküp üstüne buzlukta soğutuyo 1-2 saat,hmmm,

iistanbulda özsüt varmı?nerde var?o asansör denilen tatlı ne kadardır?ne bilim canım çekti

bu arada anneannem çoooooook güzel kaymaklı ekmek kadayıfı yapar,hatta portakallı bile yapar hmmm[hline]less talk,more glock!
infected, 30 July 2003 23:02 tarihinde demiş ki:
yaşım 15 bi adam daldı o da hafifçe dokundu yani
Sosyal ağlarda paylaş

hiç alakası yok şöbyetin o dediğinle, ama söylemiyorum bakalım kimlerin tatlı kültürü engin.. ;)[hline]"I love the Hong Kong style of action movies, but that only looks good for small guys. The reason why the whole style was developed over there was because those guys were very puny guys ... they had to learn a technique that small people can do that are as effective as the big guy's strength. So that's where the martial arts came from."
Sosyal ağlarda paylaş

Sufle;ne mukemmel birseydir ya?, ozellikle ankarada villa ve winehouse da guzel bir yemegin ardindan ballandira ballandira krema ve sutle super gider. Ama nazli tatlidir. Hergun yemeye gelmez. Boyle ayda bir fln yiceksin ki tadi damakta kalsin.

Sonra birde ekmek kadayifi gibi bir sahane sey vardir ki afyon dan gecerken yenmezse olmaz. Boyle bol kaymakli fln oooohhhh

Gullac ida unutmamak lazim tabii...

*! Agzinin sularindan odanin merkezinde ufak capta bir golet meydana gelmistir*[hline]The clash of honor calls to stand when others fall
Sosyal ağlarda paylaş

ramazan'ı çocukluğumdan beri çok severim,tatil,sıcak ev ortamı,herkes mutlu,ama son 2 yıldır dahada seviyorum,niyemi?çok basit:çünkü koşular güllaç getiriyo,wohoooo,beleş tatlı,makarna+menemen+pilav+makarna+menemen+pilav talısız yaşayan bekar gençliğine geçilmiş bir kıyaktır ramazan bayramı:)[hline]less talk,more glock!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ra_d, 05 September 2003 21:49 tarihinde demiş ki:
olm güllaç acayip kolay tatlı.ben bile yapıyorum yani.

o kadar özlemini çekmene gerek yok.[hline]

benbeceriksizim:p,
hiç o komşuların yaptığı gibi yapamıyorum,ayrıca beleş,komşular "sabahtan akşama kadar satanik müziği dinleyen maynak herif"'i görmek istemediğinden çocuklarını gönderiyolar,bende tabağı boşaltıp,çukolata,sakız fln veriyom,vivident kutusunun yarısını verdim geçen yıl :p[hline]less talk,more glock!
Sosyal ağlarda paylaş

dersane tatlısı böööğ
eski okulumun kantini düntyanın ennnnnn kötü kantinidir(ışık nişantaşı),kazandibi alıp kaşıkları mancınık gibi kullanarak atardık birbirimize,yapışınca çıkaarmak zor olurdu,hayvani pahalıydı bide[hline]less talk,more glock!
Sosyal ağlarda paylaş

höşmerim le höşmelim aynı şey ama biz höşmelim deriz garip

bide çok tatlıdır

çanakkalede fırında kızartırlar ustune dondurmayla servis yaparlar

cok lezzetlidir[hline]Kucuk Emrah Bir Zamanlar Demiş ki:

"mozart dinlemiyorum ama türkiye`ye gelirse konserine mutlaka giderim"
Sosyal ağlarda paylaş

doğrusu höşmerim sanırım.

hikayeside söyle.
kadının birisinin kocası askere gitmiş.askerden döneceği gün süper bi sofra hazırlamış.böyle ziyafet.

tatlı olarakda bu höşmerim'i yapmış ilk defa.kocası yemeğini bitirip tatlıyı isteyince.höşmerim'i koymuş önüne. adam öyle bi yumulmuşki tatlıya.hiç konuşmadan yediği için kadın sürekli
"hoş mu erim?"
"hoş mu erim?" diye sorarmış.oradan adı höşmerim kalmış.

bide türkler niagara şelalesine gitmiş. "vay be ne yaygara" demiş.adı niagara kalmış şelalenin. ama neyse şimdi onu karıştırmayalım.:)[hline]And Ra'd glorifies and praises Him,
and so do the angels because of His Awe.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Malkor, 06 September 2003 11:11 tarihinde demiş ki:
höşmerim le höşmelim aynı şey ama biz höşmelim deriz garip

bide çok tatlıdır

çanakkalede fırında kızartırlar ustune dondurmayla servis yaparlar

cok lezzetlidir[hline]Kucuk Emrah Bir Zamanlar Demiş ki:

"mozart dinlemiyorum ama türkiye`ye gelirse konserine mutlaka giderim"

Peynir Helvası diyoruz bir o kızartılmış olanına[hline]Every girl that I f*cked tried to make me satisfied.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...