Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

silkroad hakkındaki sorularınız

aramil

Öne çıkan mesajlar

Valla iice kafamkarıştı light dioduk şimdi force skilli diosun light skillinin 1. sini açtım.
Şimdi şunu bi açıklığa kavuşturalım lvl30 dielim aşırı sp kasarsak lvl 30 da lightın 30u forcenin 30 u spearın 30 unu açabiliyo muyuz ? Eğer böyleyse dediklerinizi anlıyorum. Değilse gene anlamadım :)
Sosyal ağlarda paylaş

hocam,sorum var benim.şimdi ben armor ve shield kullanıyorum fakat karakter ekranında magical defansım physical defansımdan daha yüksek.ben fiziksel zarardan armor giyerek,magical hasardanda protection forcelarından birini kullanmayı düşünüyordum.(basic fire protection gibi.) bu durumda hangi armoru ve skilleri almam lazım?acaba benim magical atağım yüksek diye mi mag. defansımda yüksek?

[ mesaj 13 şubat 2006, pazartesi - 20:15 tarihinde, lucretia85 tarafından güncellenmiştir]

[ Mesaj 13 Şubat 2006, Pazartesi - 20:17 tarihinde, lucretia85 tarafından güncellenmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

selam aramil,

tekrar ben xd.öncelikle 22 lvlım şu an.sırasıyla sorularım aşağıdaki gibir;

1-şimdi bende sadece weapon skili bicheonve force skili cold açık.ama herkeste görüyorumki fire lighting ve ice bufları var.eğer bu etrafında ışıklı mışıklı şeyler bufsa:xd peki ben de mi açmalıyım?
2-22 lvl oldum ama master olamadım.guilden birisi master oldu 22 lvlda bende mi sorun var acaba.bincheon skillerim 19 da ve up geldikçe upluyorum.coldda aynı şekilde.bir arkadaşım bana onların uplama işlemi bitince 20 lvl skillerini açma dedi.25 lvl a kadar sp biriktir dedi.ne yapmam gerek?
3-thieflere gıcık olduğum için hunter oldum.aslına bakarsan pekte fena sayılmam.ilk etapta onların benim gibi istedikleri her an elbiselerini giyebileceklerini düşünmediğim için üzerimde hunter eklentisi ile durdum.thief gördüm dalmadım.tabi onlar gözümün yaşına bakmadı xd.gelelim asıl mevzuya asıl mevzu ben her meslek grubunun oyunda para kazanabileceğini düşünüyordum:d trader ticaret yapıp kazanıyor.nasıl trader olunacagını ve ne yapmam gerektigini de kısaca ogrenmek isterim.thief hırsızlıktan kazanıyor sanırım xd.ee hunter neden kazanıyor?
4-cold skillerini lvl 19 da bıraksam ek olarak fire skillerine yüklensem çok mu dağıtmış olurum.hani bufları filan için?

bugünlük bu kadar sorularım şimdiden teşekkürler.

[ Mesaj 14 Şubat 2006, Salı - 09:17 tarihinde, gozupek tarafından güncellenmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

lucretia o söylediğin gibi birazda karakterin buildi ile ilgili. phy. balance ve mag. balance olayıyla alakalı yani. ayrıca armor biraz etkisiz kalmış bence, verdiği fiziksel defans tatmin edici değil, o yüzden protector kullan en iyisi. hem %10 daha hızlı koşarsın.
Sosyal ağlarda paylaş

gozupek,
lightning de grasswalk skillini açsan yeter, fire da fiziksel hasarı artıran bufflar var, flame body wisdom ve flame devil force bu ikisi fiziksel hasarını artırıyor. etrafında dönen şeyler basic fire protection ve weak guard of ice, cold armor(bu dönmez etrafında :p) bunlar da fiziksel ve büyüsel ( :s )defansı artırır.

o master "u" tuşuna basınca gelen ekrandaysa guildmaster oluyor o :)

sp olayı sana kalmış, sp ihtiyacı levelle orantılı olarak artıyor, bu yüzden biriktirmeni söylemiş olabilir arkadaşın.
trader kervan getirip, götürerek, hunter onu koruyarak, hırsızda çalarak para kazanıyor. hunter olarak para kazanman için trade yapacak biriyle anlaşıp 2yıldız, 3 yıldız götürürseniz alacağı kârdan belli bir miktar isteyebilirsin. yada alacağı mal için sende para verip, verdiğin para oranında istersin. 2 ve daha fazla yıldız götürürseniz player thiefler saldırabiliyor, işte hunter orada devre giriyor ve kervanı koruyor. mutlu mesut bitiriyorlar olayı.

cold skillerini level19 da bıracaksan sonraki levellerde gelecek olan skiller ne olacak? buffları açmak için biraz sp biriktirirsin. sonra tekrar cold devam edersin. açacağın birkaç buff şunlar olabilir; grasswalk(lightning), flame body wisdom + flame devil force + basic fire protection(bunu açmayabilirsin mag. def verio) (fire), weak guard of ice + cold armor(cold). işine yarayacağını düşündüklerini aç bence.
Sosyal ağlarda paylaş

hani her ikiside 19 da ya şu an çıkması lasım diye düşünüyorum.acaba öle uyulması gerekn bir sıramı var?skill uplamada.çünkü ben atıyon bicheonda en çok 1.skile ağırlık verdim diyelim.önce onu 7 yaptım diğerlerini sırayla yapıyorum.lvl 19 skilinin açılmış olması lasımdı şimdiye kadar öyle dilmi:(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...