Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Uzilerle Savaş Nasıl Olurdu?

shapshal

Öne çıkan mesajlar

Eğer varsa gerçek hayatta geçen bir rpg lütfen söleyinis Tüfeklerle dükkan basmak fln eğlenceli olurdu[hline]Neden bekliyorsun ki?
Haydi Tıkla!
Hey sen kime diyorum!!
Bak hala tıklamıyo
Olum Tıklasana bak eğlencez
Ya yalvarıyorum tıkla niye düşünüyosun?
Tıkladın mı?
Hadi ya uğraşamam deme 2 saniyeni almaz.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
shapshal, 12 Şubat 2003 21:28 tarihinde demiş ki:
Eğer varsa gerçek hayatta geçen bir rpg lütfen söleyinis Tüfeklerle dükkan basmak fln eğlenceli olurdu[hline]Neden bekliyorsun ki?
Haydi Tıkla!
Hey sen kime diyorum!!
Bak hala tıklamıyo
Tıkladın mı?

whitewolf'un dünyasında..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dilbao, 15 Şubat 2003 01:11 tarihinde demiş ki:
Wizards d20 Modern diye bişi çıkardı
Günümüz dünyasında geçiyo
İlginç ve eğlencelik bişi

http://www.gerekliseyler.com.tr/gerekliseyler/cda/ana_sayfa/gerekli_content_page/1,1690,2281,00.html sitesinde görmüştüm. Peki çıktı mı? Oynadın mı? Bu arada vampire the mosquerade ye nerden campaign veya modul bulurum?[hline]Neden bekliyorsun ki?
Haydi Tıkla!
Hey sen kime diyorum!!
Bak hala tıklamıyo
Tıkladın mı?
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük hayatta geçen rpgler iki tane
1 White wolfun world of darkness diyarı(cnbc-e de buffy yada angel falan izliyorsan aynı türde oyunlar oynatabilirsin..bissürü bissürü kötü yaratık mevcut)

2 Alternity(nasıl unutursunuz lan !) Alternity bir dünya değil bir sistem..bissürü dünyası var dark matter,starcraft....En popüler alternity ise fallouttur abicim ve gidin oynayın diyorum oynamadıysanız (fallout:tactics değil fallout 1 ve fallout 2) (fallout muhabbetine girmeyelim arkadaşlar konu bölünmesin)

WoD yi bilmiyorum fakat alternity oynamışlığım mevcut..normal d&d oynar gibi al eline zarları fakat 20 lik zar tersten..yani critical hit 1-2 ,20 ise en kötü zar....silahlarıda kafanıza göre seçin zaten biliosunuzdur...

Size tavsiyem hiç öyle kural mural kasmayıp kendi kurallarınızla rpg oynamanız..böylece belli şeylere ksıtılı kalmıyorsunuz(örn.ben ve arklarım sadece 20lik zarla oynarız dmgzarı save zarı falan yoktur sadece 20 atarsın ve başta öyle sallama str dex felan kullanmayız sadece rp )
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...