Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

alttaki beni nasıl tanırsın ?

Sabrina

Öne çıkan mesajlar

Dasaa'yı kınıyorum!11!!1!1 Ne nişantaşı lan evden dışarı çıkmıyorum, nerd'üm ben yazlığım bile yok, parfüm kullanmam 5 günde bir banyo yaparım. :D

@ Silmarwen : Tanıdığım iyi insanlardan biri, progressive müzik seven, iyimser, aynı zamanda ileride asker olabilitesi yüksek bir insan :) Anime hastası orası da var.

[ Mesaj 30 Nisan 2007, Pazartesi - 23:11 tarihinde, MADBOY tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

kendisi hakkındaki realiteleri açıkladığım için köpüren safi burjuva.. Encak biiiiz realiteleri gündeme kork-madan getireceğiz.. Nişantaşı çocuklarına meydanı boş bırakmayacağızzz! ızzz ızzz zzz zzZZzz horzzz mışılss.. horzz gnam gnamm.. horzzzz zzZZZZzzzZZZ

aradığınız yazar şu anda uyuyor.. lütfen daha sonra uyandırınız
Sosyal ağlarda paylaş

GICIAĞAAKKK GICIIIIKAĞAAĞKKK!
sdf.

Nerede olduğu bilinmeyen , tahminimce pc başında laf sokup ayar vermekten başka işi olmayan, kalıncana kemik gözlükleri olan, gırtlağını dar bir şekilde sıkan kareli gömlekli, keten pantolon giyen, askıları olan, geek bir adam. (farkettim ki laf sokmayı beceremiyorum, ama olsun, onu da geeklere bırakalım.)

Dasaa'yı böyle tanırım !!!11!1!!1
Bitti, sıra sende.

Sosyal ağlarda paylaş

Çılgın çocuk eheh :D Bu nicki patiye ilk üye olduğum zamandan taşıyorum 2002'denmiydi hatırlamıyorum , tabii yaklaşık 1 sene önce değiştirdim çünkü o zamanlar küçük olduğumdan dolayı ''cool huu yee medbooy'' gibi bir tavırla seçmiştim bu nicki :) Değiştirmek olsa gerçekten değişirim, çünkü cidden çok komedi gözüküyor bir yerden bakınca :)

''BEN MADBOYUUUM ÇOK DELİYİM ÇOK ÇILGINIIM KUULUM'' gibi bir tarz yaratma olayı yüzünden almıştım bu nicki :) eh işte zamanla değişiyor insan bu tavırlarda kalkıyor ama patide hala eski bıcır olarak tanınacağım kesin :)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...