Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bu ne lagtir

Wayne

Öne çıkan mesajlar

zor da olsa girdim st ye grup kurdum içerde warrior düştü bir daha baglanamadı adam msn den giremiyorum diyor sonra yeni warr bulduk oda düştü ondan bir daha haber alamadık grup dagıldı yeni gruba girdim bu seferde ben düştüm hay ben böyle blizzide telekomuda hangisinde ise sorun (ki blizz gibi görünüyor) sheepleyim pyroblast çakayım emi
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşların dediği bencede bölgesel bir sorun.2 gündür latency 2000 lerde sürekli.

az önce mc deydim benim gibi sorunu olan 3-4 kişi vardı.bu 3-4 kişinin 2000 lerde ama diğer raidde bulunan arkadaşların latency 400 500 lerde.

bende ise mübarek 2000 den aşağı göremiyorum.mecbur çıkmak zorunda kaldım :(
Sosyal ağlarda paylaş

ya sorun bizim halkımızın hizmet anlayışı her işte yaptıkları gibi saat 5 olsada çıksam mantığıyla işe giden bi yığın adamı oraya doldurmuşlar malum bu adamlar dan ne kadar hizmet beklenir ne özelleştirme ne başka bişi sorun zihniyet sorunu hep şikayet ettiğimiz blizz bile 674646 kat hızlı cvp werio şikayetlere tt den. buyrun artık kalan size kalmış
Sosyal ağlarda paylaş

sabahdan beri kaç kere aradıgımı ben bile bilmiyorum 7den sonrasını hatırlamıyorum. adamlar direk sunu soruyor su anda net var mı? şana o anda oluyor "evet"diyorum. adam "sorun yasanınca yeniden arayın" diyor. öle bi durumda arayıncada "biz size 24 saat içinde dönücez dönmezsek siz dönün" gibi bi cevap alıyorum. höh...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...