Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bu ne lagtir

Wayne

Öne çıkan mesajlar

Sadece WoW değil diğer mmorpglerde oynanmıyor. Olmayan alt yapı ile telekom hala adsl aboneliği dağıtıyor. Deli olacağım 3-4 gündür böyle bu. Dayanamıyorum kötü sözler çıkacak ağzımdan şimdi.....

[ Mesaj 07 Şubat 2006, Salı - 18:14 tarihinde, aramil tarafından güncellenmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

2 side yeni acılan server lar arasında olan aq da kasıorum orda daha az bi lag var(en azından 2 dakka spike yemiom) magheridon un ayrı bi lag i var bide bizim telekom sorunu ile birleşince ortaya hyper bi lag cıkıo :P benim su an 8k 10k cıvar larında giridkten 5 daka sora dc oldum zaten
Sosyal ağlarda paylaş

Türk Telekom'la ilgili ilginç bir efsane dolaşır ortalarda. belki siz de duymuşsunuzdur. Hatta bir iki ay öncesinden kalma bir olay. Hani bir aralar yeine manyak bir latency vardı. Yurt dışı çıkışları falan kesilmişti. Neyse...

Bu sorunun kaynağını araştırıp dururlar. Mühendisler, telekom çalışanları falan tüm hatları kontrol eder falan hiç bir şey bulamazlar. Bir anlam da veremezler. en sonunda bir bakarlar ki, ana serverlardan birinin fişi çekilmiş. Tabii soruşturma açılır falan. Meğerse, orada çalışan işçilerden biri, ıslanan çoraplarını kurutmak için elektrik ocağı yakmıştır ve ocağın fişini de, başka priz olmadığı için, serverin fişini çekerek oraya takmıştır.

Dedim ya bir söylendi. Ama burası Türkiye...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...