Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bu ne lagtir

Wayne

Öne çıkan mesajlar

dün ilk defa ağız tadıyla bwl raidi yaptım =).

razorgore sırasında ping 500-700 arası gidip geldi, 1 kere disconnect oldum onun dışında pek problem yoktu. hele spike olmaması en sevindiricisiydi.

artık vael'in odasından kaynaklanan sorun mudur nedir bilinmez, 800 ping ile girdiğim odada bir anda 250 latencyye gördüm ve tüm savaş boyunca değişmeden kaldı, sanırım razorgore odasında bir optimizasyon sorunu var =).

bakalım bu akşam nasıl olacak, 11'den sonra düzeliyor gibi :p

[ Mesaj 16 Şubat 2006, Perşembe - 10:31 tarihinde, pekaziz tarafından güncellenmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bu lagların bazen faydasıda oluyor hani :)

geçen gün onyxia questini yapmış wintersprindeki haleh'in yanına gidiyordum. biliyorsunuz mağarada eliteler var. haleh'in yanına ilk gidişimde 3 kez öldükten sonra anca portalın yanına ulaşabilmiştim. 2. gidişimde ise mağaranın içerisine girer girmez lag birden arttı. herşey dondu kaldı moblar falan ilerlemiyor öylesine duruyorlar. hemen jeton düştü tabi :) koşarak portala doğru gitmeye başladım. portal a yaklaştığımda lag biraz düzeldi bir baktım tüm moblar üzerimde :) hemen fearımı attım ve portalla çıktım haleh'in yanına :)))
Sosyal ağlarda paylaş

ringeril
pati § 16 şubat 2006, perşembe - 10:44
--------------------------------------------------------------------------------
bu lagların bazen faydasıda oluyor hani :)

geçen gün onyxia questini yapmış wintersprindeki haleh'in yanına gidiyordum. biliyorsunuz mağarada eliteler var. haleh'in yanına ilk gidişimde 3 kez öldükten sonra anca portalın yanına ulaşabilmiştim. 2. gidişimde ise mağaranın içerisine girer girmez lag birden arttı. herşey dondu kaldı moblar falan ilerlemiyor öylesine duruyorlar. hemen jeton düştü tabi :) koşarak portala doğru gitmeye başladım. portal a yaklaştığımda lag biraz düzeldi bir baktım tüm moblar üzerimde :) hemen fearımı attım ve portalla çıktım haleh'in yanına :)))

lag bizden kaynaklanıyor, serverdan değil.biz laga girdiğimizde oyun devam ediyor kısacası, sen bir yerden geçerken laga girersen kendi ekranında donuk gözükürsün ama aslında oradan geçiyorsundur ve canavarlar çoktan sana vurmaya başlamıştır bile.lagtan çıktığında genelde ölmüş olursun.biz laga girdiğimiz zaman oyun donmuyor yani.yanlışsam biri aydınlatsın/açıklasın :)

buarada ttnet bombalama örgütü kuruyoruz katılmak isteyen arkadaşlar var mı? ^-^
Sosyal ağlarda paylaş

hmm onu tam çözemedim ama galiba oluyor.yani lagdayken tuşlara basarsak oluyor ama tabiki lag geçtikten sonra biz olayları ya çok hızlı görüyoruz yada bi anda gerçekleşiyor.

500ms ile oynamaya seviniyoruz, hollandalı arkadaşım 50ms ile oynarken beğenmiyor durumumuzu siz düşünün artık.adam akıllı bir telekom firması gerek.bu işe sabancı veya koç gibi bir şirket kökten el atsa harikalar olur ama zor gibi bu devlet yönetimi ve mantalitesi ile.
Sosyal ağlarda paylaş

turkiye'den baglanan hiç bir kullanıcı yakında random gruplarda yer alamayacak gibi, listemde ki kisilere bakiyorum patir patir dusuyorlar ve ardindan ben.. bu nasil istir sırf telekom yuzunden orgrimmardan cıkamayıp oylece bekliyorum.. bu amme bir hizmet olsa konusmaya hakkimiz olmazdi ama biz buna para oduyoruz,gercekten allah belalarini versin..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...