Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rutin:Angel

kingpin

Öne çıkan mesajlar

iiiirenç bi dizi ama paso izliom. vampire: the masquerade'in dizisini yapsalarda görsek harbi vampir nasıl olur. ne lan bu angel boşalıyo kötü oluo biri büyü yapıo iyi oluyo. tam salak bi dizi. adam gölgede durunca yanmıyo! benim bildiim vampire ışığın ı'sı geldimi tüter. yoook. ama izliom işte napalım hehe. buffy de salak. sanki kimsede ateşli silah yok, vursanıza lan şunu! sinirlendim lan! spike çok karizma ama aşağılık yönetmen paso kötü duruma sokuo adamı. gerçi oda salak ama olsun izlios işte izleyecek daha iyi bişey yok.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Catscratch, 06 June 2003 14:44 tarihinde demiş ki:
Valla iki dizininde gerçekliğinde bir vampir için en büyük karizma kaç slayer biçtiğidir.

Angel - 0
Spike - 2

[hline]This Cat Scratches Free.

Valla durumun böyle olduğunu hiç sanmıyorum. Çünkü bi bölümde angel tekrar darlayla birlikte kötü olursa sıçtık. diyodu biri diğeride neden diyince kötü olduğu zamanlarda dünyanın yarısına saldırmışlardı diyodu. Kesin arada bi kaç tane götürmüştür slayer.
Bide bi bölümde flashback oluyodu. Spike'ın capon slayerı öldüdüğü gece, yağmalıyo millet her yeri fln. Dru angela spike slayerı öldürdü diince angel buna 'So that makes you one of us ? ' diyo.
Sosyal ağlarda paylaş

"So that makes you one of us ?" Slayer öldürünce bizim aramıza girmeye hak kazandın demekte olabilir. Diğerleri slayer öldürmüş anlamına da gelebilir.

Bence Angel slayer öldürmüş olsa gösterilirdi daha önce.

Bana da bu vampirlerin kalplerine bişi saplandığında aniden toz olmaları garip gelir. Birde güneş ışığına çıkınca aniden toz olmaları.

Yani biraz daha uzun sürebilir ölmeleri deilmi. Şöyle önce bi ateş alsınlar. Hem elbiseleri neden toz olur bunların? Doğru dürüst ateş almıolarki.[hline]This Cat Scratches Free.
Sosyal ağlarda paylaş

Darla ile aralarının açılması Darla'nın Angel'ı yanan ahırda atla tek başına kaçarak yanlız brakmasıyla başlıo herhalde. Sonra angel darla'yı buluo. Gene başlıolar eskisi gibi avlanmaya. Sonra Darla buna bi bebek gösterio işte al aparatif diye :D
Angel bebeği kapıp camdan fırlıo.

Zaten ondan sonra Darla ile olan bi flashback izledikmi ?[hline]This Cat Scratches Free.
Sosyal ağlarda paylaş

Bugün buffy izleyen oldumu ? Çok acaip bi bölümdü. Ben bu bölümü okumuştum gerçi sitesinden ama atmosferin böyle olacağını tahmin edemezdim.

Bi garip oldum izledikten sonra.

Normalde hastanede hastanın yakınlarını doktoru beklerken görürsünüz. Konuşurlar merak ederler sonra doktor kapıdan çıkar ve yanına giderler. Bu sefer doktoru morgta cesedin yanında görüoruz. Sonra toplanıo. Çıkıo morgtan bekleme odasına kadar yürüo koridordan. Sonra kapıdan çıkıo ondan sonra gösterio bekleyenleri.

Yani bu kısım bile etkiledi beni. Sonra Buffy'nin dawn'a annelerinin öldüğünü söylediği kısımda söylenenleri çizim sınıfındakilerin açısından gösterilmesi felan.

Bilmiorum normal bir bölüm değildi en azından.[hline]This Cat Scratches Free.
Sosyal ağlarda paylaş

Beynindeki damarlardan biri tıkanmıştı sanırım. Yada öyle bişeydi. Bu bölümde pek enteresan bişey yoktu. Bi tek sonunda Dawn, annesinin cesedine dokunmasına cm. ler kala bitti bölüm. Benim tahminim Dawn dokununca annesi canlanıcak. Nede olsa source of life mıydı neydi the key ?
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada tezahür yani Epiphany bir tür yeniden yaratılış olabilir.

Normalde darla'nın da şaşırdığı gibi Angel'in ruhunu kaybetmesi gerekiodu. Tersi oldu. Aslında tam da tersi deil. Ruhunu kaybetmemiş oldu. Aklı açıldı diyelim :D

Şu 3 gözlü yaratıklar wesley ve gunn'ı yakaladıktan sonra wesley dengesini kaybedip düşecekken yaratığın onu yakalaması sonra da Wesley'in yaratığa teşekkür etmesi kopardı beni hehehe.

Bide Cordelia'nın vision gördükten sonra "Neden yere düşmedim bu sefer" dedikten sonra Angel'in "Seni tuttum" demesi :D[hline]This Cat Scratches Free.
Sosyal ağlarda paylaş

Bence Angel yapması gerekeni yaptı yani tek başına çok zor olurdu.Cordi nin gordukleri wes in araştırmaları fln..Bu arada lındsey ı oldurseydı cok ıyı olurdu

Buffy de acayipti su ana kadarki hiçbir bolumune benzemıyordu.Hush gibi bir bolumdu neredeyse.[hline]Hiç hata yapmamış insan, yeni bir şey denememiştir
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...