Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iğrendiğiniz reklamlar

trikeratops

Öne çıkan mesajlar

Şampuan reklamları hakkında epeyce şey söylenmiş ama ama bence yetmemiş....

- Bize hep öğütlenen hanımlara yol ver, kadınlara öncelik tanı gibi nezaket kurallarını kökünden kazıyıp kent magandalığını körüklüyor bu biiirrrr.

- Kızlara karşı her zaman kullanılan dişiliğiniz sayesinde var oluyorsunuz saldırısını haklı çıkartıyor bu ikiiiiiii.

- Otoparkta yer kapmak veya kuyrukta yer, salonda masa için kırıtıp fingirdemek, çok zekice ve doğru çözüm olarak önümüze konuyor bu üüüüüüç.

- Bu reklamın yaratıcıları eminim trafikte yol vermeyip beni sıkıştıran, otobüs durağında dirseği ile önüme geçen, UCUZ KURNAZLIK ile kendine hal etmediği imtiyazlar sağlayan onursuzgillerdendir bu da son.

Beyler siz gene de otoparkta, asansörde, kapı önlerinde hanımlara yol verin, öncelik tanıyın, hanımlar siz de ucuz kazanımlar için beylere fingirdemeyin olur mu? Bu ülkede şampuan reklamlarındaki tipler yaşamıyor sadece.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 28 August 2003 22:10 tarihinde demiş ki:
ne güzel bir ara, elimizi yıkamamızı öğütleyen, sadece ses + siyah elden ibaret bir reklamımız vardı.
[hline]Sam, 09 Nisan 2002 02:40 tarihinde demiş ki:
"SATILIK MINIGUN ARANIYOR. AZ KULLANILMIŞI OLMALIDIR. YANINDA BİR OTOPARKI HURDA EDECEK KADAR MERMİSİ BULUNMASI TERCİH SEBEBİDİR."

sanırım o şeydi. hani biri tuvalete giriyo öbürü çıkması için ona kadar sayıyo vs.. sonunda iğrenç bi ses vardı ve ben reklamın o son kısmından korkardım:) o yüzden ellerimde bakteri olmasın diye paso elimi yıkardım. demekki işe yarıyomuş:)[hline][i]
qu est ce que c'est:viande
Sosyal ağlarda paylaş

kol geyt reklami amerikadaki sekilci aptallari kandirmak icin hazilanmis bu biiiir.

tarz marz ayaklarina bir saglik urununu almak icin ESSSEKK olmak lazim bu ikiiii.

macunun icinde ne gibi materyal ozellik var hic ses yok bu uuuc.

---------------------------------------------------------

blendaks reklami tam dideklemelik. bir tane lavuk herkesi mal ediyor iki tel sacla. vallahi annem olsa tanimam bir alirim o sinema biletini ki omuzlaya omuzlaya oyle kariyi gorunce, sirf o almasin diye saha kalkarim. bi de kaba ve sertce `pardon` derim ki, adap olarak diyecek bisey bulamaz ama harase olur ohhhh.

eheheheh. dizayn boru reklaminda felaket gaza gelmis bir uretim hatti ekibi goruyoruz. muhendisi teknisyeniyle gaza getirilip maymun edilmisler. ahahaha. staj yaptigim yerde urun grubunda calismistim bilirim hihihi. tam boyle sanayisel, muhendissel kafayla gaz mantigi. arkada uretim ekibi, onde BORU ! : DANNNNNNNNNNN - DIZAYN BORU DAHA GAYRETLI. HEEOOOOYYY..

elidor reklamlari hosuma gidiyo. muzik gorunum imaj filan, genc kiz muhabbetini iyi yansitmislar, renkli renkli insanin icini de aciyo muzik de guzel dıpdıp dıpdıp dıp dı dıı rıp dıpdıp dıpdıp dıp dı dııı rıp.....cok hosuma gidiyo.

bi de salak bi ped reklami var. aynen amerikadaki reklami alip turkce yapip koymuslar. tam mal aptal amerikali muzigi caliyo `tışp tışp tışp tışp tititahı tititahı`. boyle bi amerikali sekilci anne, bi de amerikali sekilci anne namzedi genç şıllık, bi kare ordan kayip geliyo bi kare sagdan kayip geliyo iki kare de ped resmi kayiyo birlesiyo, biz de `mal` oluyoruz aliyoruz urunu hemen.

haaaaa aman ha aman, yeni BEBE HESABI reklamlarina da buradan bi camur sivamadan gecmiycem. abicim ne o oyle ya kimi kandiriyonuz MAL mi kandiriyonuz yaa. `benim icin eglence babam icin guvence` ulan BANKAMATIK KARTIYLA NE EGLENCESI ? zaten butun parayi idare eden baba icin 5 yasindaki cocukla ilgili NE GUVENCE ? gider bi sigorta yaptirir adam daha bi guvende hisseder kendini. bi de mehmet ali erbilin sesiyle bags bani "cocugunuzun hayat karsisinda boyle savunmasiz kalmasini istemiyorsaniz" diyo. lan NE savunma sagliycak bankamatik karti ? cocuk orada 18 yasina kadar aldigi cuzi hacliklari vadesiz yillik yuzde 7 faizle degerlendirip UNIVERSITE PARASINI mi cikaricak ?

ciki ciki kolgeyt. tekrar camur atiyim. mal kandirmak icin yapilmis reklam. ipana kendi dis macununda olan molekullerdeki elektron sayisina kadar anlatcak su var bu var diye nerdeyse, amerikan namzedi firma MAL gibi bir pazarlama stratejisi ile `SITIL` ayagina milleti kafalamaya calisiyo. yeeeeh.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
www.tokaci.com(oscommerce customization)
turkiye.bookturkey.com
aaa bunu unutmusum pek severim: www.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Duke_Guybrush, 02 September 2003 23:35 tarihinde demiş ki:
said:
Bonecrusher, 28 August 2003 22:10 tarihinde demiş ki:
ne güzel bir ara, elimizi yıkamamızı öğütleyen, sadece ses + siyah elden ibaret bir reklamımız vardı.
[hline]Sam, 09 Nisan 2002 02:40 tarihinde demiş ki:
"SATILIK MINIGUN ARANIYOR. AZ KULLANILMIŞI OLMALIDIR. YANINDA BİR OTOPARKI HURDA EDECEK KADAR MERMİSİ BULUNMASI TERCİH SEBEBİDİR."

sanırım o şeydi. hani biri tuvalete giriyo öbürü çıkması için ona kadar sayıyo vs.. sonunda iğrenç bi ses vardı ve ben reklamın o son kısmından korkardım:) o yüzden ellerimde bakteri olmasın diye paso elimi yıkardım. demekki işe yarıyomuş:)[hline][i]
qu est ce que c'est:viande

o reklam gerçekten çarpıcıydı, korkmazdım ama ürperirdim sonunda bazen.. :)[hline]"I love the Hong Kong style of action movies, but that only looks good for small guys. The reason why the whole style was developed over there was because those guys were very puny guys ... they had to learn a technique that small people can do that are as effective as the big guy's strength. So that's where the martial arts came from."
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Grudge, 28 August 2003 00:26 tarihinde demiş ki:
onun sonunda doktorun sorusuna mümkün olan en aptal bakışlar ve "ben aslında dilinizi bilmiyorum. zaten neden burda oturduğumu da bilmiyorum..." diyen gülümsemesiyle cevap veren hatuna kıl oluyorum.

hahaha icimi dokmu$sun walla :D[hline]imzada neymi$?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...