Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bjk şampiyonlar ligi kura çekimlerinde seri başı...

SbNN

Öne çıkan mesajlar

said:
_NoelBaba_, 19 June 2003 18:46 tarihinde demiş ki:
Bana sanki Nukemin mesajlarına cevap vermek zorunda hissediyormuşun gibi geliyoda...[hline]Fenerbahcelilerin 55bin sosislisini kesip yemekle suçlanan ve aynı zamanda bjk'nin galibiyetine sevinen siyahlı beyazlı alacalı bulacalı sevimli ihtiyar mahlukat!!!

Onun mesajlarini okursan hepsinde(%70 diyelim bari..) sata$ma oldugunu gorursun.Bende kendimce takiliyorum.
Sana ne?
Ayrica dedigin gibi olsa yani Nukem'e her $artta cevap vermek zorunda hissetsem kendimi ne degi$ir?[hline]tHe Original fi$h®

Sosyal ağlarda paylaş

Lol realden puan? biz kendi evimizde 1 paun alırız belki, deplasmanda hiç şansımız yok.Bercelonaya 3 çekmiştik gerçi ama ne olacağı hiç belli olmuyor kendi sahamızda :p deplasmanlar hikaye :)[hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nukem_Verite, 19 June 2003 15:50 tarihinde demiş ki:
gs 2. torbada girsin o kuraya gs'nin her şampiyonlar ligi maçından 1 saat önce gs bayrağı yapıcam bayrağımı
maçtan sonra değiştiricem[hline]"Hepimiz Zenciyiz"
Nukem_Verite, 22 May 2003 18:03 tarihinde shubuo için demiş ki:
habbo hotelin telefon için olanı abi kararı verdim ben."Doğru tahmininden dolayı kutluyoruz"

iyi de bu ceza diil ki bir onur :)
bu arada gs 2. torbada olacak %99 eğer kalırsa şamp lig'e, o yüzden boş yere iddia attın ortaya. boş yere gs bayrağıyla dolaşcan etrafta heh
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Darksun, 19 June 2003 20:03 tarihinde demiş ki:
Lol realden puan? biz kendi evimizde 1 paun alırız belki, deplasmanda hiç şansımız yok.Bercelonaya 3 çekmiştik gerçi ama ne olacağı hiç belli olmuyor kendi sahamızda :p deplasmanlar hikaye :)[hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
iyi de barcelonaya 3 atıığımız sezon uefaya bile katılamamıştık ligde sürünüyorduk.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nukem_Verite, 19 June 2003 15:50 tarihinde demiş ki:
gs 2. torbada girsin o kuraya gs'nin her şampiyonlar ligi maçından 1 saat önce gs bayrağı yapıcam bayrağımı
maçtan sonra değiştiricem[hline]"Hepimiz Zenciyiz"
Nukem_Verite, 22 May 2003 18:03 tarihinde shubuo için demiş ki:
habbo hotelin telefon için olanı abi kararı verdim ben."Doğru tahmininden dolayı kutluyoruz"

yapmayan fenerli olsun mu¿?
GALATASARAY2. TORBADAN GiRiO......[hline]Ph'nglui mgwl'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn...

.................................thE CaLL oF Cthulhu...

:rock::rock::rock::rock::rock:
:tebrikz:
Sosyal ağlarda paylaş

Abi şu kısmını imzada kullanmak istiyorum. İzin var di mi?

hahua süper ya kesin bilgi diyor sonra tabi kalırsak diye bir "belki" koyuyor :D
said:
LvL_Sabo, 18 June 2003 02:09 tarihinde demiş ki:
aa doğru geçen sene 2'ydik. tamam kesin bilgileri veriyorum
gs 2. torba (Tabi kalırsak)
[hline]Remember, the death is not the end, only a transition.
Sosyal ağlarda paylaş

98/99 - 02/03 UEFA Club Rankings

Final

151.769 ESP Real Madrid CF
139.769 ESP FC Barcelona
136.170 ENG Manchester United FC
131.769 ESP València CF
124.566 GER FC Bayern München
106.155 ITA Lazio SS Roma
105.170 ENG Arsenal FC London
100.155 ITA Juventus FC Torino
98.769 ESP RC Deportivo La Coruña
97.155 ITA Milan AC
94.170 ENG Liverpool FC
93.155 ITA Internazionale Milano FC
91.155 ITA Roma AS
90.155 ITA Parma AC
87.769 ESP RC Celta Vigo
86.791 POR FC Porto
86.170 ENG Leeds United AFC
78.495 TUR Galatasaray SK İstanbul

Galatasaray burda 18. sırada. Ancak Valencia, Barcelona gibi takımlar UEFA'da mücadele edeceği için ilk 16'ya giriyor ve otomatikman 2. torbaya düşüyor.

Tartışma bitmiştir umarım.[hline]
Yallah Şofer Yallah, Ne bekliysen?
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
topicte küçük bir araştırma yaptım ve bilmeden sallayanları belirledim. o kadar da kesin bilgi falan diye uyarmaya çalışmıştım. peh napalım sağır duymaz uydurur misali, bunlar da cahil bilmez bilgiçlik taslar.

Khirsah
Nukem_Verite
bLaQ
Gawain
_NoelBaba_

raider'ı da kutluyorum bilgisi ve araştırmacılığı ile.[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

heh sabo sen eski topicleri mi karıştırıyorsun devamlı :)
geçen de de boer fenerde diye bir topici bulmuştun...[hline]Bu göğüslerse Huda'nın ebedi serhaddi,
"O benim sun'-i bediim,onu çiğnetme" dedi.
Asım'ın nesli diyordum ya,nesilmiş gerçek.
Çiğnetmedi namusunu işte çiğnetmeyecek!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...